چین را به طرح سلامت ردیابی در تلفن های دائمی به جنبش در آوردن نگرانی

Baidu مدیر عامل شرکت پیشنهاد کرده است که قوانین جدید برای مهار مجموعه ای از اطلاعات حساس شخصی را به عنوان بخشی از تلاش ها برای مبارزه با کروناویروس.

عکس: tingshu وانگ/ایسنا

چین ایجاد گوشی های هوشمند و ابزار برای ردیابی و مسیر حرکت بالقوه coronavirus بیماران. در حال حاضر برنامه ای برای ساختن این نوع از بهداشت پیگیری دائم در حال تکان دهنده نگرانی در یک کشور که در آن حریم خصوصی شخصی بود پس گفت: به عنوان یک چاره اندیشی موقت است.

خشم سراسر چینی سایت های رسانه های اجتماعی بیش از آخر هفته زیر اعلام کرد که مقامات در شرق شهر Hangzhou می تواند ایجاد دائمی نسخه از یک گوشی هوشمند مبتنی بر سلامت-امتیاز سیستم توسعه یافته برای مبارزه با Covid-19. اخبار led برخی از کاربران اینترنت برای متهم کردن شهر از بهره برداری از این بیماری همه گیر به گسترش دولت نظارت از ساکنان.

جنجال آمد روز پس از Baidu , Inc. مدیر اجرایی رابین لی یک عضو از یک چینی سیاسی نهاد مشورتی در حال حاضر در حال برگزاری در پکن به عنوان بخشی از این کشور سالانه قانونی کنفرانس پیشنهاد قوانین جدید برای مهار مجموعه ای از اطلاعات حساس شخصی را به عنوان بخشی از تلاش ها برای مبارزه با کروناویروس.

ردیابی: Coronavirus مورد شمارش

مقامات چینی را به شدت تبلیغ استقرار نظارت دیجیتال در کمک به شامل گسترش Covid-19. علاوه بر ردیابی بیماران بالقوه با متوسط تشخیص دوربین های دیجیتال و گوشی های هوشمند داده های مکان مقامات همچنین با استفاده از کد QR بر اساس سلامت-رتبه نرم افزار برای مدیریت جنبش از ساکنان با توجه به در خطر قرار گرفتن در معرض.

Hangzhou یک تکنولوژی hub واقع در جنوب شانگهای بود که در میان شهرهای رول سلامت-امتیاز برنامه. طراحی و توسعه توسط مقامات با کمک از Alibaba Group Holding Ltd. است که در Hangzhou, آهنگ برنامه یک شخص سفر تاریخچه و شرایط بهداشتی به منظور به تنها کسانی که در معرض خطر بالاتر ابتلا به حمل coronavirus.

ساکنان که به تازگی از سفر به ویروس نقاط داغ می شود یک نوار قرمز کد و خواسته به قرنطینه خود را برای 14 روز. کسانی که بدون چنین سفر تاریخچه و که احساس سالم داده شد یک نوار سبز کد و اجازه حرکت آزادانه در اطراف شهرستان.

در جمعه این شهر کمیسیون بهداشت گفت که با توجه به جدید و دائمی نسخه از این ابزار که اختصاص هر فرد یک رنگی بهداشت نشان بر اساس يک مجموعه از پرونده پزشکی, معاینه فیزیکی, نتایج و عادات زندگی مانند سیگار کشیدن و مصرف الکل.

در علاوه بر این به رنگی, نشان, هر ساکن خواهد بود و اختصاص یک نمره سلامت اعم از 0 تا 100 که یک شهر را به کامپایل سلامت رتبه بندی Hangzhou کمیسیون بهداشت رئیس خورشید Yongrong گفت: با توجه به وب سایت کمیسیون.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

“در همان زمان ما می توانیم با استفاده از داده های بزرگ برای رای دادن به گروه بهداشت و درمان در ساختمان آپارتمان مسکونی جوامع و کسب و کار” خورشید خانم گفت.

طرح ایجاد موجی از انتقاد در Weibo چین آنالوگ از توییتر. “هنگامی که قدرت به هر طریقی آن را دشوار است به عقب. هنگامی که ما از حقوق تحت شرایط خاص, آن را سخت به آنها پشت کنید” یک کاربر نوشت: در کثیرالانتشار پست دوشنبه.

چند Weibo کاربران تشبیه طرح به چیزی از “آینه سیاه” یک محبوب انگلیسی, dystopian, علمی تخیلی, سریال تلویزیونی در مورد نتایج غیر منتظره از فن آوری های جدید.

Hangzhou سلامت کمیسیون نمی بلافاصله در پاسخ به یک ایمیل درخواست برای نظر.

آقای لی در این Baidu مدیر عامل شرکت ارائه رسمی اما nonbinding پیشنهاد به قانونگذاران به باد کردن داده ها-مجموعه اقدامات آن را تا به حال در جای خود قرار داده در حالی که تلاش برای کنترل coronavirus. پیشنهاد یک کپی از آن Baidu ارائه شده به وال استریت ژورنال به نام برای پاک کردن قوانین برای مدیریت داده ها در حال حاضر جمع آوری شده به منظور به حداقل رساندن خطر نشت اطلاعات و سوء استفاده است.

اجرایی تنظیم کردن خود جنجال در سال 2018 زمانی که او در یک سطح بالا فروم در پکن که مردم چین در حال حاضر به “تجارت حریم خصوصی برای راحتی و ایمنی برای بهره وری” هر چند او بعدها گفت: Baidu تنها با استفاده از اطلاعات شخصی که کاربران تا به حال به توافق فراهم است.

درک Coronavirus

  • آنچه ما می دانیم در مورد ویروس
  • Covid-19 آزمایش و درمان
  • یک راهنمای به دولت مستندات
  • چه کسب و کارهای کوچک نیاز به دانستن در مورد محرک
  • حقایق در مورد کوروناویروس (en Español)

یک بررسی منتشر شده در اوایل این ماه توسط دولت مرتبط پکن آکادمی هوش مصنوعی و آکادمی علوم چین دریافتند گسترده عمومی نگرانی از ترویج افزایش صورت-شناخت فن آوری است که شرکت های فن آوری می گویند می تواند در شناسایی افراد هنگامی که با پوشیدن ماسک.

نه از 10 پاسخ دهندگان گفته اند که باید به عنوان مطلع شوند که جمع آوری آنها صورت داده در خصوصي مکان هایی مانند دفاتر و ساختمان ها با توجه به بررسی. در حالی که اکثریت پشتیبانی استفاده از این فن آوری در طول همه گیر 82% گفت: آنها فکر می کردند صورت داده باید حذف یک بار آن را بیش از.

بررسی نظرسنجی از حدود 1,100 نفر از 11 کشور هر چند 85% چینی با توجه به محققان.

نگرانی در مورد حفظ حریم خصوصی در حال رشد در چین به خصوص در میان ساکنان ثروتمند شهرستانها به عنوان شرکت های چینی و سازمان های دولتی به دنبال جمع آوری تا کنون-بیشتر احداث مخازن داده است.

در یک گزارش تحویل در نشست سالانه چین با مهر لاستیکی مهر مجلس, رئیس مجلس Li Zhanshu روز دوشنبه گفت که دولت فشار رو به جلو با تلاش برای عبور اطلاعات شخصی-حفاظت از قانون به عنوان بخشی از تلاش ها برای بهبود “امنیت ملی و اجتماعی حکومت.”

حفاظت از اطلاعات شخصی در چین می افتد در حال حاضر تحت یک معجونی از, امنیت, حمایت از مصرف کننده و سایر قوانین و مقررات. مجموعه ای از قوانین امنیت ملی جایگزین آن قواعد الزام شرکت های اینترنتی به کمک مالی دولت دسترسی به پهن نوار “اطلاعات مهم” که لمس ملی و یا منافع عمومی است.

نمایندگان مجلس به تازگی به اتمام پیش نویس جدید شخصی-حفاظت از داده ها, قانون رسمی شین هوا اخبار آژانس گزارش شده در مارس 14. تلاش برای سادگی یک قانون فراگیر برای محافظت از اطلاعات شخصی شده است که راه را برای بیش از یک دهه است.

کلمنت چن قانونی محقق در دانشگاه هنگ کنگ گفت: عبور از قانون می تواند کمک به اطمینان چینی ها در مورد امنیت اطلاعات شخصی جمع آوری شده توسط سازمان های دولتی و شرکت های.

“قوانین موجود هستند یا بیش از حد کلی و یا آنها نمی به طور کامل پوشش تمام انواع اطلاعات شخصی” او گفت:. “وجود دارد یک نیاز برای یک مطلب جامع و قابل علاج و درمان قانون برای محافظت کند.”

نوشتن به لیزا لین در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>