چین جدید کروناویروس سیاست های مختل ایالات متحده حمل و نقل هوایی عملیات

مدیران از UPS و فدرال اکسپرس به دنبال کمک از مقامات ایالات متحده به عنوان خدمه پرواز, چهره, جدید, دقیق تر coronavirus تست در چین است که تهدید به اخلال در زنجیره تامین.

عکس:
جزوه/ایسنا

چین جدید کروناویروس سیاست roiled عملیات فدرال اکسپرس Corp. و United Parcel Service Inc. تند خدمه پرواز اخلال در حمل محموله و باعث تجدید نظر از حامل به کاخ سفید و سایر مقامات ایالات متحده برای دفع زنجیره عرضه اختلالات در میان همه گیر به گفته افراد آشنا با این موضوع.

این اختلالات باعث شد دقیق تر چینی coronavirus تست روش—از جمله سواب بینی—و قرنطینه تهدید که خدمه پرواز, اعتراض به مردم گفت. اضافه کردن به تنش های مردم گفت: یو پی اس خلبان بود و مشکوک به ابتلا به این ویروس است که یو پی اس را تایید کرد.

“پیش از آن در هفته ما تا به حال یک آزمون آزمایشی مجمل هنگام ارسال به روال تست در چین” یو پی اس در بیانیه ای گفت. “به عنوان یک اقدام احتیاطی کارمند منتقل شد به ایالات متحده در آینده در دسترس یو پی اس پرواز در یک استراحت خدمه کابین در هواپیما. کارمند در آمریکا و دریافت بیشتر ارزیابی پزشکی.”

برخی از مقامات چینی گفت: محموله هواپیمایی که خدمه نیاز به تحت طولانی قرنطینه روش پس از ورود به کشور حتی اگر دولت های دیگر اجازه می دهد تا کارکنان برای ورود به مرز منزوی در یک هتل و دریافت خود را در پرواز بعدی را با توجه به یک فرد آشنا با یک رزمی جلسه برگزار شده توسط مقامات ایالات متحده روز شنبه.

مقامات چینی همچنین خواستار خدمه در حال حاضر اقامت در هتل ها در کشور حرکت به دولت امکانات قرنطینه این فرد گفت. حداقل در یک مورد زمانی که یک کارفرما ارائه شده به medevac یک فرد در خارج از کشور, دولت چین در برابر فرد گفت.

فدرال اکسپرس سخنگوی گفت: تغییرات اخیر در خدمه-روش تست آن مجبور به تعلیق برخی از پرواز از گوانگژو پایتخت چین جنوبی استان گوانگدونگ برای 24 ساعت. او گفت که این شرکت مشغول به کار با هر دو ایالات متحده و مقامات چینی برای حل و فصل این موضوع است و پس از سر عادی عملیات های هوایی.

یک فرد آشنا با چین سیاست گفت که مقامات در گوانگدونگ تنها کسی که تا به حال به دنبال تحمیل قرنطينه در خدمه پرواز در حالی که مقامات در جاهای دیگر مانند شانگهای باید اولویت بندی اجازه محموله پروازهای کار برای کمک به اقتصاد است.

در یک نمونه از یک یو پی اس خلبان در چند روز گذشته اعتراض با شور و نشاط به بینی و گلو تست سیاست است که در اثر 27 مارس و مقامات چینی تهدید به لغو ویزای خود را, یک مقام آمریکایی گفت. یو پی اس رو این احتمال که آن خلبانان که حاضر به پرواز راه های تحویل به چین به عنوان یک نتیجه.

مستقل انجمن خلبانان که نشان دهنده یو پی اس خلبانان نگرانی در مورد مهاجم آزمون با مدیریت شرکت. “خلبانان ما شده اند در معرض تهاجمی تست در چین” یک سخنگوی اتحادیه گفت.

یو پی اس بمباران مقامات بالا در دولت از جمله کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتع و تهمت مشاور ارشد Jared Kushner, درخواست کمک, با, جدید, دقیق تر تست رژیم است.

کاخ سفید کاهش یافته است به نظر.

در آن بیانیه یو پی اس گفت: خدمات خود را “تحت تاثیر قرار نگرفته و ما در حال تمرکز بر تداوم کسب و کار برای مشتریان خود تضمین ایمنی و رفاه کارکنان ما در حالی که کار برای حفظ حیات اقتصادی کشور متاثر از Coronavirus.”

یو پی اس نیز متعهد به بازگشت آن خدمه به آمریکا اگر یک کشور دیگر نگرانی در مورد کوروناویروس قرار گرفتن در معرض. “ما قصد نداریم برای خلبانان ما به نگرانی در مورد اینکه آیا آنها باید عبور امن خانه و مراقبت مناسب پس از بازگشت آنها” سخنگوی گفت.

فدرال اکسپرس مدیران ارشد به دنبال کمک سهشنبه از مقامات وزارت حمل و نقل در جهت اجرایی Fred Smith, با توجه به یک فرد آشنا با این اختلاف که به موضوع “کد وضعیت قرمز” برای این شرکت است.

فدرال اکسپرس سخنگوی اذعان کرد این شرکت به دادگاه تجدید نظر به ایالات متحده و مقامات چینی برای کمک به. در بیانیه ای گفت: این تغییرات در پاسخ به تست روش.

“فدرال اکسپرس تنظیم شده است شبکه خود را در عملیات به جای این نیازهای جدید” بیانیه ای گفت:. “تنظیمات ما ساخته شده بودند به طور موقت و فدرال اکسپرس همچنان به حفظ عادی عملیات های هوایی به داخل و خارج از چین از جمله در آسیا و اقیانوسیه Hub در گوانگجو است.”

به سفارت چین در واشنگتن, دی سی, نمی, پاسخ به یک درخواست برای نظر.

فدرال اکسپرس گفت: هیچ یک از پرسنل خود را در حال حاضر قرنطینه در چین است. تا به امروز هیچ یو پی اس خلبان قرنطینه شده در چین, اتحادیه سخنگوی گفت.

روابط بین ایالات متحده و چین در حال حاضر چیز ساییده شده دو سال جنگ تجاری شده اند رو به وخامت در هفته های اخیر. رئیس جمهور تهمت, وزیر امور خارجه, Mike Pompeo و دیگر مقامات شده اند و با اشاره به کروناویروس به عنوان “چینی ویروس” یا “ووهان ویروس” برای برجسته کردن نقش چین در این بیماری همه گیر. یک سخنگوی وزارت امور خارجه با استفاده از توییتر که مسدود شده در چین برای ترویج شایعاتی که اعضای ارتش ایالات متحده به ارمغان آورد این ویروس به ووهان در اواخر سال گذشته.

فدرال اکسپرس و تا به حال چندین اجرا فهم با مقامات چینی به تازگی. مقامات در ماه سپتامبر گذشته بازداشت فدرال اکسپرس خلبان در گوانگژو. در ژوئن 2019, فدرال اکسپرس عذرخواهی کرد و پس از آن misrouted برخی از بسته های چینی مخابراتی غول پیکر, Huawei Technologies Co. بسته شد misrouted پس از فدرال اکسپرس تغییر آن سیستم های داخلی مطابق با وزارت تجارت ایالات متحده محدودیت در انجام کسب و کار با شرکت چینی. پلیس چین نیز افتتاح چند تحقیق را به آمریکا تحویل شرکت

نوشتن به کیت اوکیف در [email protected] Ted مان در [email protected] و پل Ziobro در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>