چین رهبر دستمزد یک جنگ در دو جبهه—ویروسی و سیاسی

پزشکی, اعضای تیم سوگند این هفته قبل از ترک برای ووهان.

عکس: Wang Xi/ایسنا/زوما پرس

پکن—در مواجهه با شیوع کروناویروس که تا کنون به کشته 630 مردم و آلوده بیش از 31,000 جهان چین با رئیس جمهور Xi Jinping بسیج گسترده دستگاه دولتی.

چین قرنطینه کل شهرستانها پرتاب بیمارستان در روز و نظامی مستقر پزشکان و اعضای حزب کمونیست به خط مقدم یک تلاش عظیم آقای یازدهم تشبیه به یک عملیات نظامی.

که تلاش در نظر گرفته شده است به ضرب و شتم شیوع کروناویروس و همچنین پیروزی در نبرد در جبهه دوم—در برابر شدید ترین بارند از خشم پس از او به قدرت رسید در سال 2012.

آقای یازدهم علنا اعلام کرد “مردم جنگ” در برابر ویروس این هفته امیدوار کننده برای هر کسی که تمرد از دستور دولت است. او تکرار این پیام در یک تماس تلفنی روز شنبه با رئیس جمهور تهمت و گفت او با اعتماد به نفس از پیروزی.

چینی رهبر همچنین چهره خشم و سرخوردگی بیش از دولت در واکنش به شیوع احساسات است که دارای عقاید جمعه با مرگ و میر ناشی از این ویروس از لی Wenliang یک دکتر جوان برای تلاش به منظور بالا بردن اولیه زنگ.

در استان هوبئی مرکز شیوع و بیمارستان در حال غرق پزشکی و مواد غذایی و لوازم تخلیه و برخی از 60 میلیون نفر از مردم برگزار شد تحت بزرگترین قرنطینه در تاریخ است. این ویروس برای اولین بار پدید آمده در ماه دسامبر در شهر صنعتی ووهان در استان هوبئی.

در حالی که بسیاری از ملت خشم کارگردانی شده است در مقامات محلی متهم به تلاش برای سرپوش گذاشتن بر شیوع بسیاری از مردم نیز در حال هدایت خشم در سانسور و سفت و سخت و اقتدار متمرکز است که آقای Xi دارای گالوانیزه در طول هفت سال گذشته.

یک جامعه کارگر کنترل دما از یک ووهان ساکن ،

عکس: شیائو Yijiu/ایسنا/زوما پرس

“این فقط یک بحران بهداشت عمومی. او به نظر می رسد برخورد با یک بحران سیاسی داخلی” گفت: شیائو Qiang, یک محقق که در مطالعات اینترنت چینی در دانشگاه کالیفرنیا در برکلی است. دولت چین اطلاعات دفتر نمی بلافاصله در پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

آقای یازدهم شد و در حال حاضر تحت آتش از برخی از سیاسی چین و نخبگان کسب و کار خود را بیش از دست زدن به ملت کاهش رشد اقتصادی ایالات متحده در جنگ تجاری و هنگ کنگ را طرفدار دموکراسی تظاهرات. او تا حد زیادی مقصر خصمانه نیروهای خارجی به دنبال تجمع حمایت عمومی است.

Coronavirus بیماری متفاوت است. بسیاری از چینی ها احساس می کنید به طور مستقیم تهدید جلو راندن یک بحران است که حملات در هسته از آقای شی جین پینگ با ادعای رهبری قوی و همچنین به عنوان سیستم استبدادی او قهرمانان اروپا به عنوان مدلی برای جهان است.

دولت بازرسان در حال کار برای خرد کردن مخالفان است. پایان سریع از شیوع بیماری می تواند از عواقب سیاسی. اما خود را همچنان گسترش تهدید آقای یازدهم قصد دارد قانون به طور نامحدود و می تواند ترک حزب کمونیست رو جدی از دست دادن حمایت عمومی است.

“اسطوره اطراف آن را در هم شکسته گفت: زو Zhangrun, استاد در پکن Tsinghua دانشگاه گفت: در مصاحبه جمعه.

اصطلاح “مردم جنگ” برای اولین بار مستقر توسط رئیس مائو تسه تونگ برای توصیف یک استراتژی نظامی به بسیج کل جمعیت. آقای یازدهم که تاسیس خود را به عنوان چین قوی ترین رهبر پس از مائو است احیا بسیاری از تصاویر و واژگان آن دوران است.

به اشتراک گذاری افکار خود را

خواهد coronavirus شیوع تهدید حکومت رهبر چین چین?پیوستن به مکالمه زیر.

تا کنون رزمی خود تن به نظر می رسد به انجام کمی برای کاهش اضطراب در بسیاری از چینی ها برخی از آنها به طور فزاینده لینک شیوع بیماری به تلاش های دولت برای عقب نسبی آزادی های معرفی شده پس از مرگ مائو در سال 1976.

در روزهای اخیر بسیاری از در ووهان باید پرسید که چرا آقای یازدهم آمده است نه برای دیدن این بحران برای خود. برتر لی کچیانگ, شماره دو در حزب سلسله مراتب منصوب شد به سر یک نیروی کار در شیوع. او تعداد بازدید ووهان در Jan. 27, تور بیمارستان در ماسک و محافظ دنده.

روز بعد تلویزیون دولتی پخش فیلم از آقای یازدهم از پکن گفت که او شخصا کارگردانی چینی تلاش در دیدار با رئیس سازمان جهانی بهداشت ،

Tedros Adhanom مدیر کل سازمان بهداشت جهانی, چپ, استقبال رئیس جمهور چین در پکن.

عکس: Naohiko Hatta/مطبوعات استخر/آسوشیتد پرس

پس از آن برای نزدیک به یک هفته آقای یازدهم به نظر نمی رسد در تلویزیون دولتی شب خبر و یا صفحات اول روزانه مردم حزب کمونیست رسمی منادی. در غیاب او, عمومی سردرگمی و خشم رشد داشته است.

چین سیستم عامل رسانه های اجتماعی بازرسان تلاش برای مهار سیل از نظرات که به نظر می رسد به شدت پس از مرگ دکتر لی است که ظهور یک قهرمان محلی در آنلاین تماس برای آزادی بیان.

“آنها باید دستکاری افکار عمومی برای دهه” گفت: یکی پست بعدا حذف شده در Weibo پلت فرم رسانه های اجتماعی. “آنها مسدود دهان ما اما می تواند آنها را کور قلب ما ؟ چه کسی آنها را فریب?”

حساب های رسانه های اجتماعی منتشر شده یک عکس از دکتر لی با پوشیدن یک ماسک و تحمل کلمات کلیدی: “پس از امروز شما نمی ممکن است قادر به گفتن این نام است.”

ردیابی Coronavirus

Coronavirus در دو ماه بیمار هزاران نفر در چین رسیده و بیش از دو دوجین کشور

فضای مجازی دولت چین که تنظیم این کشور به اینترنت رفت و به اوردرایو به بازی کردن دکتر لی از مرگ, سفارش, سایت های خبری به انتشار تنها اطلاعات از کانال های رسمی چینی به روزنامه نگاران گفت. روز جمعه این دستور کنترل برای جلوگیری از مردم را از استفاده از این دکتر مرگ “حمله به سیستم های حزب و دولت” روزنامه نگاران گفت.

زو Zhiyong, سابق استاد در دانشگاه پکن از پست و مخابرات ارسال آنلاین مقاله که گفت: “پزشکی نمی صرفه جویی در چین: دموکراسی خواهد شد صرفه جویی در چین است.” او یکی از برجسته چینی فعال حقوق مدنی در عین حال او به ندرت صحبت می کند بنابراین آشکارا. آقای زو نمی پاسخ به یک درخواست برای نظر.

بسیاری از مردم چین را در آغوش آقای شی جین پینگ بالا به پایین سبک رهبری گفت: چین نیاز قوی متمرکز دولت برای مبارزه با فساد و فرار طولانی مدت رکود اقتصادی.

دیگران هر چند دکتر گفت: Li مرگ منعکس سرکوب مخالفان تحت آقای یازدهم و پیش از وفاداری و ایدئولوژی بیش از ابتکار و باز کردن بحث است. در این دیدگاه آقای یازدهم را به حکومت استبدادی باعث کاهش سطح مقامات برای سرکوب خبر بد که بسیاری از مردم در حال سرزنش برای گسترش coronavirus.

مردم ضربه سوت در طول شب زنده داری جمعه برای Li Wenliang یک دکتر که درگذشت coronavirus.

عکس: تایرون سیو/ایسنا

در غیر منتظره ای سویفت پاسخ به اعتراض عمومی ملی نظارت کمیسیون دولتی مبارزه با فساد اداری در آژانس روز جمعه گفت این امر ارسال یک تیم به ووهان به بررسی دکتر لی از مرگ. آقای یازدهم شخصا امضا کردن در تصمیم گیری با توجه به یک فرد آشنا با این موضوع.

Coronavirus با شماره

رییس جمهوری جدید چین استقرار منابع بیشتری برای مبارزه با رشد بحران بهداشتی. این ویروس نیز آلوده کرده است 31,213* * * * مردم و کشته 636* * * * در چین است.

پول برای مبارزه با ویروس

5.4 میلیارد یوان

(حدود 800 میلیون دلار)

کادر پزشکی ارسال به ووهان

8,310† از سراسر چین

جدید تجهیزات پزشکی

دو بیمارستان ساخته شده است

13 بیمارستان

شهرستانها در قفل کردن

13 استان هوبئی

مردم تحت قرنطینه

تقریبا. 60 میلیون

*به عنوان از 1 بعد از ظهر جمعه †از Feb. 2

منابع: دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سیستم های علوم و مهندسی (عفونت و مرگ و میر); کارکنان و گزارش های خبری

برخی در چین مظنون که آقای یازدهم را در شرایطی است که بخشی از تلاش برای ادعای اعتبار برای موفقیت در برابر شیوع بیماری و یا تغییر مقصر شکست.

“از coronavirus به دلار هنگ کنگ به آمریکا-چین شیان با استفاده از پروکسی برای مدیریت این مسائل اجازه می دهد او را به سرزنش دیگران زمانی که این مشکلات متاستاز” گفت: جود Blanchette, یک کارشناس سیاست چین در مرکز مطالعات بین المللی و استراتژیک در واشنگتن است.

ووهان شهردار ژو Xianwang, سعی کردم به نقطه انگشت در پکن در هفته گذشته گفت: در دولت های تلویزیونی که او محدود از افشای تهدید ناشی از کوروناویروس. آقای یازدهم است پس از تصمیم به ارسال یک اعتماد سیاسی کهنه به شهر برای کمک به این ویروس کنترل تلاش است.

در ووهان دولت است گفتن پلیس محلی جامعه کارگران پزشکی کارکنان و دیگران درگیر در تلاش است که اجرای فوق العاده می تواند آنها را کسب جوایز. از جمله اجراهای منعکس کننده “استراتژیک نیاز از زمان جنگ دولت’ از اپیدمی کنترل” گفت: یک مقاله در این هفته در یک روزنامه متعلق به وزارت منابع انسانی و تامین اجتماعی.

پس از قرار دادن ووهان و دو شهر دیگر تحت قرنطینه در Jan. 23 آقای یازدهم فرستاده است برخی از 1400 نظامی پزشکان به ووهان. او همچنین دستور داد که نیروهای مسلح برای کمک به توزیع لوازم پزشکی و فرمان نظامی و بیمارستان ها و موسسات تحقیقاتی برای کمک به.

آقای یازدهم می بیند دخالت نظامی و به طور کلی میدان جنگ رویکرد به عنوان اطمینان بخش برای اعصاب شهروندان برخی از آنها به دام افتاده اند در آپارتمان خود را تحت قرنطینه به مدت دو هفته با توجه به مردم داد در دستورالعمل های خود را.

این مستندات تعجب برانگیز بود. در Jan. 19 در حالی که مقامات محلی در ووهان برگزار شد سال جدید قمری را به ضیافت ملی چین کمیسیون بهداشت یک کابینه در سطح سازمان ارسال یک تیم از کارشناسان پزشکی به این شهر نگران سنبله در عفونت.

این گروه پزشکی به رهبری یک جانباز از شیوع بیماری سارس در 17 سال پیش به این نتیجه رسید که وقوع بود شدید تر از مقامات محلی بود علنا اذعان کرد. این گروه در آن توصیه به بالا, چینی, رهبری پیشنهاد کرد که مقامات قفل کردن شهر در صورت لزوم با توجه به ووهان رسمی آشنا با این موضوع.

“اما همه ما فکر می کردند که طرح B” این مقام گفت. “هیچ شهرستانها شده بود تعطیل حتی در طول سارس. هزینه های اقتصادی خواهد بود بیش از حد بزرگ است.” تصمیم به قرنطینه ووهان به دستور آقای یازدهم غیر منتظره بود, او گفت:.

بسیاری از خارجی کارشناسان بهداشت گفت: چنین گسترده قرنطينه هستند و به ندرت به طور موثر و به جای آن باعث درد و رنج غیر ضروری در میان کسانی که آلوده نیست.

خشم و نا امیدی و ترس را در میان بسیاری از چینی ها به دام افتاده در قرنطینه شهرستانها, نقشه کشی نادر طغیان خشم.

در دوران آقای Li دیدار او پرسید جمع آوری جمعیت اگر آنها عادت به انزوا با توجه به تصویری که رفت و ویروسی در چین رسانه های اجتماعی.

“آیا ما باید برای رسیدن به آن استفاده می شود?” یک نفر گفت: در غیر منتظره ای مبارز تن نسبت به چین دوم-بالاترین رهبر.

یک زن در پکن تحت پوشش در یک ماسک محافظ پلاستیکی ژاکت و دستکش های لاستیکی. نشانه پشت سر او می خواند: ‘قوی, پیشگیری از وحشت نکنید باور در علم را گسترش شایعه.’

عکس: Kevin Frayer/گتی ایماژ

پس از آن پکن است دستور محلی حزب کمونیست اعضا برای اطمینان بخشیدن به مردم و جلوگیری از منازل مردم آلوده است. نزدیک به فلج شهرستان حمل و نقل ساخته شده است که منظور دشوار است به دنبال.

“البته به عنوان یک عضو حزب من می خواهم به گام رو به جلو, اما سوال این است: چگونه ؟” محلی مالیات رسمی گفت.

چینی بوروکرات ها در حال مسابقه برای ساخت آنچه که آنها را “جنگ ساز” چنین اقداماتی به عنوان نگه داشتن درب در قیمت لوازم پزشکی و سایر ابزار ضروری در مبارزه با کروناویروس.

در جنگ مقابل خطوط پزشکی کارگران در ووهان می گویند آنها به شدت کوتاه از تجهیزات پزشکی. یک پزشک در کارهای بیمارستان گفت: این مرکز تا به حال دریافت هر گونه لوازم پزشکی از دولت است. بیمارستان بود به طور کامل با تکیه بر کمک های مالی.

دکتر بحرانی از دستورات است که مردم خود را منزوی در خانه. “حتی در یک بیمارستان بزرگ مانند ما هنوز فاقد منابع,” او گفت:. “چگونه می توان از مردم عادی قرنطینه خود را در خانه؟”

این نظر خالی خیابان در ووهان.

عکس: Stringer/گتی ایماژ

نوشتن به جرمی صفحه در jeremy.page@wsj.com و Lingling وی در lingling.wei@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو