چین هوبئی استان به سهولت Coronavirus مستند

کارگران اسپری ضد عفونی کننده در ووهان ایستگاه راه آهن.

عکس: خ/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

دلار هنگ کنگ—مقامات چینی در حال برنامه ریزی برای بلند کردن توده قرنطینه مرکزی استان هوبئی که در آن بیماری همه گیر کوروناویروس اول ظهور به عنوان بخشی از سراسر کشور تلاش برای احیای اقتصاد به ارمغان آورد به نزدیک وقفه توسط بگیرد.

بلند کردن اجسام از سلامت کمربند در هوبئی—منطقه با دقیقترین کنترل اپیدمی در چین و آخرین به سهولت آنها را—پس از مقامات چینی گزارش پیگیر کاهش در محلی منتقل coronavirus موارد است. پکن اشاره کرد این روند خواستار تلاش بیشتر برای بازگرداندن کسب و کار عادی عملیات در سراسر کشور است.

هوبئی مقامات پایان محدودیت در ترافیک خروجی شروع پنج شنبه به غیر از پایتخت آن شهر ووهان که بلوک خروج برای بیش از دو هفته و با توجه به استانی دولت در بیانیه روز سه شنبه.

حتی پس تنها مردم تلقی از خطر سرایت خواهد شد مجاز به ترک. کسانی که ترک هوبئی باید دارای یک “سبز” کد صادر شده توسط مقامات استانی به گواهی خود را از وضعیت سلامت این اخطار گفت.

یک مرد تست QR کد برای املاک-ثبت نام در ترمینال اتوبوس در ووهان.

عکس: شیائو Yijiu/ایسنا/زوما پرس

ووهان یک شهرستان از 11 میلیون نفر به پایان خواهد رسید آن کنترل بر روی ترافیک خروجی شروع آوریل 8 با توجه به اطلاع آن دسته از خروج نیز باید دارای کد سبز شهادت به سلامت خود را.

این شهرستان نیز شروع به تشویق سرگیری عملیات کسب و کار مطابق با بهداشت-ارزیابی ریسک, اطلاع گفت.

روز سه شنبه پنج استارباکس Corp. مغازه ها در ووهان بازگشایی برای کسب و کار این شرکت گفت: در رسانه های اجتماعی چینی.

بیش از دو ماه پیش در ژانویه. 23 چین آغاز شده قفل کردن ووهان در یک پیشنهاد برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید که برای اولین بار شناسایی شده در این شهرستان است. اقدامات مشابه تمدید شد در سراسر استان هوبی که ماه در حالی که جزئی مستندات نیز اعمال شده در سراسر چین موثر بر صدها میلیون ها نفر از مردم است.

مربوط به پوشش

  • یک خانه سالمندان, 35 Coronavirus مرگ و میر: در داخل کرکلند فاجعه
  • فروشنده متوقف انباشت مواد غذایی است. پس از آن آمد Coronavirus.
  • یک راهنمای به دولت Coronavirus مستندات

وال استریت ژورنال در خبرنامه

یک صبح زود coronavirus جلسه هر روز هفته به علاوه سلامت-اخبار به روز رسانی جمعه. ثبت نام در اینجا.

مقامات چینی شروع به پوسته پوسته شدن پشت این محدودیت ها در هفته های اخیر در حالی که گزارش کاهش در coronavirus موارد به عنوان پکن خواستار در سراسر کشور تلاش برای بازگرداندن به طور منظم فعالیت های اقتصادی.

مقامات در مناطق کمتر تحت تاثیر این بیماری همه گیر شده است اجازه می دهد کارگران برای بازگشت به مکان خود را از اشتغال و تشویق کسب و کار برای از سرگیری عملیات.

هفته گذشته چین بالا اقتصادی-برنامه ریزی آژانس گفت که در اکثر استان ها—به استثنای برخی مناطق مانند هوبئی—بیش از 90 درصد از شرکت صنعتی بزرگ را از سر تولید.

بیش از 60 ٪ از کسب و کار در چین مهمان نوازی و مواد غذایی و آشامیدنی خدمات صنایع را از سر گرفته و عملیات از اواسط ماه مارس با توجه به وزارت بازرگانی که هفته گذشته هشدار داد که تقاضای مصرف کننده و درآمد پایین باقی می ماند.

تعدادی از شهرستانها چینی به دنبال جوانی از سر گرفتن مصرف از طریق توزیع کوپن برای تشویق ساکنان به ناهار خوردن و فروشگاه با توجه به وزارت امور خارجه گزارش های رسانه ها.

چین گزارش کرده است چند روز بدون جدید عفونت داخلی در هفته گذشته. در ادامه این گزارش موارد جدید در میان مسافران از خارج از کشور و بیش از 4000 نفر در کشور هنوز هم بیمار از ویروس عمدتا در ووهان. یک سوم از کسانی که در بخش مراقبت های ویژه.

مقامات بهداشتی گزارش شده 74 نفر از خارج از کشور وارد دوشنبه همراه با چهار عفونت های محلی و هفت مرگ و میر.

نوشتن به Chun هان وانگ در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im