هر سال صدها کتاب نوشته شده در مورد رهبری, بازتاب نه تنها افزایش تمایل به آن را درک کنند بلکه در حال تحول ایده ها در مورد آنچه در آن است. هنوز وجود دارد هیچ چیز مانند تماشای یک کشور به طور فعال در بحث های آن است. و نه فقط هر کشور است.

چین با یک پنجم از جمعیت جهان به نظر می رسد جدی اندیشی در مورد آن از بالا به پایین یک حکومت زیر خشم گسترده در دولت در پاسخ به شیوع کروناویروس. درون گرایی است و حتی آشکار در بالا.

روز دوشنبه رئیس حزب حاکم کمونیست پینگ ملاقات با دیگر رهبران و بستری شده است “کاستی ها و کمبودهای” در پاسخ. بحران سلامت آنها گفت: “یک آزمون بزرگ چین سیستم و ظرفیت برای حکومت.” آنها همچنین با اشاره به نیاز به یک بررسی سیستماتیک از “نقاط ضعف” در دولت است.

برای یک حزب است که توجه هر دو خود و چشم انداز خود را برای جامعه به عنوان معصوم این است که نادر بیان فروتنی یک صفت شخصیت بسیار توصیه می شود در زمان کتاب در رهبری است. در عین حال در یکی دیگر از کلید صفت – گوش دادن – حزب اتحاد تنها شدت سانسور هر آنلاین انتقاد از مقامات. یکی از برجسته فکری زو Zhiyong نوشت: در رسانه های اجتماعی که آقای یازدهم باید استعفا خود را به “ناتوانی در رسیدگی عمده بحران است.” یکی دیگر از زو Zhangrun یک استاد حقوق دانشگاه در پکن نوشت که این محدودیت از آزادی تنها مانع مردم توانایی به افزایش نگرانی ها در اوایل روز از وقوع. و به جای اختصاص اعضای حزب توسط شایستگی برای خدمت به مردم به عنوان حزب در گذشته رهبری در حال حاضر بداند وفاداری به حزب مهم خواهد بود.

“سیستم سیاسی سقوط کرده است تحت ظلم و ستم و حکومت سیستم [ساخته] از بوروکرات که گرفته شده [حزب] بیش از 30 سال ساخت دارای foundered,” او گفت:.

بسیاری از چینی ها در حال تلاش برای کمک به رهبران خود بهتر از رهبران. به عنوان یک رمان نویس برجسته خو Kaizhen, نیویورک تایمز گفت: “اگر آنها می تواند تنظیم مجدد سفارش خود را در قلب های ما را ببینید بسیار متفاوت حکومت به سبک.” برای چین این است که یک بحث سالم ساخته شده ممکن است با یک بحران بهداشتی است که واقعا یک آزمون از رهبری

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو