چین کارخانه-دروازه کاهش قیمت ها شتاب

بازار در Shenyang در استان لیائونینگ. قیمت مواد غذایی افزایش 10.6% در ماه گذشته عقب نشینی از یک 14.8 درصد افزایش در ماه آوریل است.

عکس: خ/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

صنعتی چین کاهش قیمت ها بدتر در ماه مه با کارخانه-دروازه افت قیمت ها در بالاترین سطح در بیش از چهار سال به این بیماری همه گیر کوروناویروس خرد تقاضای جهانی برای کالاها.

کشور تولید کننده-شاخص قیمت کاهش یافته است 3.7% در ماه مه سال جاری چین اداره ملی آمار گفت. ممکن است سقوط بزرگتر از ماه آوریل 3.1% کاهش و کمی واضح تر از اقتصاددانان انتظار داشتند.

تقاضا کند از آمریکا و اروپا در وزن کالا پایین کشیدن قیمت های ارائه شده توسط چین صنعتی و عمده فروشان گفت یانگ Weixiao یک اقتصاددان در کیوان اوراق بهادار.

“فشار خارجی بود راننده اصلی در مه” آقای یانگ گفت.

قیمت شارژ توسط نفت و گاز استخراج سقوط 57.6% ماه گذشته از سال جاری در مقایسه با 51.4% سقوط در ماه آوریل داده های رسمی نشان داد. سوخت-پردازش قیمت های کاهش یافته است 24.4 درصد ممکن است گسترش از نزدیک به 20% کاهش در ماه آوریل است.

تندتر صنعتی کاهش قیمت احتمالا به سودآوری کارخانه های چینی که نشان دهنده بهبود در ماه آوریل پس از چین کاسته همه گیر کنترل نقل مکان کرد و به راه اندازی مجدد آن اقتصاد, اقتصاددانان گفت.

در ضمن چین تورم مصرف کننده کاهش یافته و به 14 ماه اخیر در آوریل به دلیل کاهش تورم مواد غذایی. مصرف کننده-شاخص بهای 2.4% از یک سال پیش از آن کاهش از ماه آوریل 3.3 درصد رشد و کمی پایین تر از اقتصاددانان انتظار داشتند.

قیمت مواد غذایی افزایش 10.6% در ماه گذشته عقب نشینی از یک 14.8 درصد افزایش در ماه آوریل در حالی که غیر خوراکی قیمت افزایش 0.4% همان است که در ماه آوریل است. از اقلام غیر خوراکی, سوخت, هزینه ها کاهش یافته و 22 درصد در ماه مه در مقایسه با ماه آوریل 20.5% کاهش می دهد.

گوشت خوک-قیمت تورم در چین ادامه داد: تا متوسط از اثرات تب خوکی در ماه مه. گوشت خوک قیمت صعود 81.7% کاهش از یک 96.9% افزایش در ماه آوریل است. هنوز هم گوشت خوک, قیمت افزایش, تیتر شاخص نزدیک به 2 درصد است.

خنک کننده تورم مصرف کننده و ادامه داد: صنعتی کاهش قیمت ها باید ارائه پکن با اتاق بیشتر برای اجرای سیاست های محرک برای کمک به کاهش شوک از همه گیر Nomura اقتصاددانان گفت: در یک توجه داشته باشید به مشتریان.

بانک مرکزی را مجبور به ادامه با اضافه کردن نقدینگی توسط پیرایش بخشی از سپرده های بانک ها نیاز به کنار به عنوان ذخایر, در میان دیگر اقدامات با توجه به Nomura.

پان Gongsheng یک بانک مرکزی معاون فرماندار گفت: هفته گذشته که همه گیر و تاثیر آن بر اقتصاد چین بزرگتر از حد انتظار است. بیشتر پولی حمایت از اقدامات خواهد بود نورد برای حمایت از رشد و بازار کار, او گفت:.

اقتصاد چین است که انتظار می رود به ثبت نام 1 درصد رشد در این سال از کمی بیش از 6 درصد در سال 2019 با اقتصاد جهانی به احتمال زیاد به کوچک شدن حدود 5.2% بانک جهانی روز دوشنبه گفت:.

اما اخیر جهش در قیمت کالاها پس از بازگشایی از اقتصادهای بزرگ در سراسر جهان همراه با ساخت و ساز-چراغ بهبود در تقاضای داخلی در چین به معنی صنعتی چین قیمت ها خواهد شد به احتمال زیاد پایین در ماه های آینده و صعود از تورم خاک تا پایان سال گفت: آقای یانگ از کیوان اوراق بهادار.

در داخل کشور شده است وجود دارد “آشکار تغییر” در سیاست موضع از ثبات رشد اقتصادی برای جلوگیری از خطر پکن-بر اساس اقتصاددان گفت. که نشان می دهد سیاست گذاران خواهد بود و بعید است به از بند باز کردن بیشتر اقدامات محرک اقتصادی به چین کاهش خطر محو می شود.

پس از دولت مرکزی انداختن رشد اقتصادی سالانه هدف و حامی کاهش نرخ بهره سیاست اظهارات از بانک مرکزی چین وزارت مالیه صدا زنگ در مورد افزایش بدهی.

در یک جلسه با محلی مقامات دولتی در روز دوشنبه چین لیو وزیر دارایی کان هشدار در مورد خطرات ناشی از بحران بدهی از تلاش برای جبران شوک از coronavirus همه گیر اصرار مقامات در نظر گرفتن طولانی مدت عوارض بعد از تلاش برای حل مشکلات کوتاه مدت.

نوشتن به جاش چانه در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>