چین کارخانه ها در تلاش برای از سرگیری عملیات پس از ویروس خاموش کردن

Agilian فن آوری است که در میان شرکت ها در چین که عملیات ها که تحت تاثیر شیوع ویروس.

عکس: Fabien Gaussorgues

به عنوان چین تعطیل عصری کشور شامل سرعت گسترش ویروس Fabien Gaussorgues تلاش برای نگه داشتن در حال اجرا یک کسب و کار است که باعث می شود مصرف کننده الکترونیک برای مشتریان کسب و کار در شمال امریکا است.

رئیس اجرایی Agilian Technology Co. مطمئن نیست اگر او می تواند به اندازه کافی از 80 نفر از کارکنان بازگشت او به راه اندازی مجدد کارخانه پس از تمدید قمری تعطیلات سال جدید. حتی اگر او می کند او نمی تواند نگه دارید از کنترل کیفیت به گواهی خود کارخانه و او نمی تواند دریافت محموله های پرواز به مشتریان از آنجا که بسیاری از پروازها از چین لغو شده است.

“هشدار داده ایم مشتریان ما که هوا حمل و نقل ممکن است غیر ممکن است در سه ماه آینده” آقای Gaussorgues گفت. “تامین کنندگان نمی توانند به چیزی متعهد در این زمان. این شماره 1 معرض خطر است. آن ممکن است ما را وادار به توقف تولید.”

آقای Gaussorgues این گلایه ها حاکی از مشکلات شرکت ها به عنوان آنها سعی کنید به راه اندازی مجدد عملیات پس از مستند ناشی از کروناویروس که پدید آمده از ووهان نیز آلوده کرده است که بیش از 30000 نفر کشته و بیش از 600 در چین است. این کشور محدودیت—که شروع به برداشته شود—باید خفه منابع محدود سفر و محدود به توانایی کارکنان در گزارش به کار می کنند.

این ویروس است که آخرین ضربه به کسب و کار در جهان بزرگترین تولید اقتصاد نیز صدمه دیده اند یک کبودی جنگ تجاری با آمریکا و در حالی که تولید اختلالات انتظار می رود را تحت تاثیر قرار شرکت از تمام اندازه ها—از جمله غول مانند Apple Inc. و کوالکام , Inc. —شرکت های کوچکتر به ویژه آسیب پذیر است.

“ناگهان یک تهدید وجودی آمده است و بسیاری از سازمان ها دوباره ارزیابی زنجیره تامین” گفت: Renaud Anjoran, مدیر اجرایی Sofeast Ltd. چین متمرکز تضمین کیفیت و مهندسی شرکت است. او گفت: هزار و کارهای کوچک و کارخانه های چینی ممکن است بسته به عنوان یک نتیجه از تولید شوک.

“این خواهد شد متاسفانه تاثیر بر تولید و تحویل و گفت: جانیس وانگ مدیر اجرایی مستقر در نیویورک Alvanon Inc., مشاور خرده فروشی و پوشاک از جمله سازندگان Under Armour , Inc., با عملیات در شانگهای. “ما پیش بینی یک هفته تاخیر در هر گونه محصولات فیزیکی است که در حال حاضر پرداخت شده است.”

سخت تر از آنها سقوط

چین را افزایش ادغام با اقتصاد جهانی بیش از دو دهه گذشته تهدید به ایجاد شوکهای عرضه وحشیانه تر از قبل.

صادرات به جهان

2018

2000

$253 میلیارد

$2.7 تریلیون

داخلی حمل و نقل حمل و نقل

در تن-کیلومتر*

2017

2000

613 میلیارد

6.7 تریلیون

*محاسبه ضرب تناژ با مسافت طی شده

منابع: بانک جهانی (صادرات); OECD (حمل و نقل)

چین تمدید آن در سال جدید تعطیلات سه روز به Feb. 2 و نگهداری اکثر کسب و کار بسته و پس از آن به مبارزه با شیوع بیماری است. بسیاری از کارخانه ها در حال برنامه ریزی برای بازگشایی دوشنبه, اگر چه مشخص نیست که چگونه بسیاری از می توانید. بسیاری از کارگران نمی تواند خود را ترک زادگاه و کارفرمایان هنوز هم باید به آنها پرداخت. کارخانه ها که باز ممکن است به کار با بهره وری پایین تر به دلیل کمبود نیروی کار جدید غربالگری مورد نیاز و کمبود قطعات.

“اگر چند کلید تامین کنندگان به طور ناگهانی تعطیل و یا چند ماه در اواخر محموله های خود را, آن است که یک تهدید مرگبار برای یک کسب و کار” آقای Anjoran گفت. “این بسیار بدتر از مثلا 10% تعرفه از آنجا که آنها می تواند زنده بماند که هزینه اضافی برای برخی از زمان.”

داخلی تحویل صورت اضافی چهار تا پنج ساعت در هر سفر به عنوان 18-چرخ مسدود متوسط بازرسی غربالگری رانندگان و مسافران در بزرگراه ها با توجه به DHL خطر-تجزیه و تحلیل پلت فرم Resilience360.

به اشتراک گذاری افکار خود را

چگونه می توانید کسب و کار بنیادی اثر موج دار شدن از coronavirus? انتظار آن را بهترین استراتژی یا یک جایگزین وجود دارد ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

نیز تحت تاثیر قرار شده است حمل و نقل از طریق هوا و آب. پس از شیوع ویروس بیش از یک دوجین کشور را متوقف کرده اند پروازها به مقصد و از چین و کشتی های برگزار شده است از تماس. شرکت های باربری از جمله CMA CGM SA می گویند که لغو محموله به بنادر چین.

“ما نمی دانیم که اگر کامیون ها اجرا خواهد شد اگر پیک خواهد بود عامل اگر کشتی ها خواهد بود قایقرانی و یا چه حمل و نقل دیگر اختلالات وجود دارد به احتمال زیاد” گفت: تری نیومن مدیر کل چوب-شرکت کفپوش در شهر شرقی Huzhou.

آقای نیومن نشده است قادر به تنظیم یک تاریخ بازگشایی پس از بسته شدن فروشگاه فقط قبل از سال جدید قمری. او در تلاش است برای پیدا کردن به اندازه کافی ماسک صورت در حال حاضر اجباری که در برخی از شهرهای چین و استان برای پوشش استفاده از دو روز برای 25 نفر پرسنل است.

او همچنین در تلاش است تا مطمئن شوید که کارکنان خود را می تواند به کار. یکی از کارکنان خود را مجبور به بازگشت از Huzhou به کارمند زادگاه گوئیژو پس از اینکه مجبور به انجام این کار با اجرای قانون محلی مشتاق به اطمینان حاصل شود همه اختصاص به دلیل اپیدمی تلاش های مدیریت, او گفت:.

Coronavirus اولین ضربه خوشه کسب و کار در داخل و اطراف ووهان به عنوان خودرو سازان از جمله Hyundai Motor Co. و صنعتی شرکت مانند هیتاچی Ltd. به حالت تعلیق در تولید. سپس آن را تکثير در عرضه شبکه های که crisscross کشور است.

Avnet , Inc., ققنوس ارائه دهنده خدمات مبتنی بر الکترونیک قطعات و خدمات اداری اداره تداركات در ووهان کانون شیوع. این شرکت گفت: کارکنان در ووهان به کار از خانه. یک سخنگوی آن گفت: “به منبع جایگزین محصولات به عنوان مورد نیاز است. … وضعیت مایع است.”

حتی قبل از coronavirus آمار چین کارخانه شده بود در وضعیتی وخیم از طولانی شدن جنگ تجاری با چین آمریکا را به توسعه اقتصادی در سال 2019 شد و کمترین در نزدیک به سه دهه در انتخابات گفت: در ماه گذشته. تجارت, سرمایه گذاری هزینه های مصرف کننده و ضریب اطمینان کسب و کار در حال تمام کردن سال بیش از سال.

چین بی امان ادغام با اقتصاد جهانی بیش از دو دهه گذشته سوار 11 برابر افزایش در صادرات آن به $2.7 تریلیون دلار در سال 2018 از سال 2000 در مقایسه با جهان اقتصاد 2.6 برابر گسترش در همان دوره است. به عنوان یک نتیجه, جهان در حال حاضر بیشتر از همیشه وابسته در چین برای کلید کالاها و خدمات افزایش ویروس و تاثیر آن بر اقتصاد جهانی است.

Agilian مستقر در دونگوان در جنوب چین گفت: مشتریان خود را که تولید ضربه خواهد بود برای حداقل فوریه و به احتمال بسیار زیاد مارس بیش از حد. از کارکنان خود را از 80 آقای Gaussorgues انتظار تنها 15 مشغول به کار خواهد شد در هفته آینده اگر کارخانه مجاز به بازگشایی و احتمالا 30 پس از آن. بقیه را خانه نشین با عفونت نگرانی و سیاست.

“ما تداوم کسب و کار طرح خطاب خطرات احتمالی نظیر آتش, اما نه مستند از کل کشور” آقای Gaussorgues گفت.

آقای Gaussorgues گفت ترکیبی از افزایش هزینه ها و افزایش خطرات ناشی از تولید در چین ممکن است باعث شود او را به در نظر خروج از کشور چین.

“ما در حال حاضر می تواند احساس فشار در سال گذشته به نقل مکان به یک کشور دیگر” او گفت:. “ما قطعا احساس فشار قوی را که در سال 2020 است.”

نوشتن به Chuin-وی Yap در chuin-wei.yap@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو