چین در تلاش به دست آوردن مجدد اعتماد: ‘مردم ‘ جنگ’ در برابر ویروس

پکن

به عنوان بقیه جهان چنگ زدن با رو به رشد ویروس شیوع حزب کمونیست چین مستقر تبلیغ راهکار برای به تصویر کشیدن رهبر خود را به عنوان بصورتی پایدار و محکم در اتهام منجر ارتش از سلامت کارگران در یک “جنگ مردم را” در برابر این بیماری است.

اصلی اخبار شب در تلویزیون دولتی به طور منظم نشان می دهد رئیس جمهور چین و زیردستان را به دستورالعمل در وقوع و یا تور های مرتبط با امکانات. پوشش و سپس segues به پزشکان و پرستاران در خط مقدم رسم یک سنت گذارم مدل کارگران و اهمیت قربانی به نمایندگی از مردم و حزب.

برای حزب کمونیست این بیماری همه گیر است که هر دو یک خطر و یک فرصت است. به دنبال اجتناب از سرزنش برای هر نادرست از شیوع قابل توجه آهسته پاسخ اولیه اجازه داده است که ویروس را نگه دارید. که پاسخ اعتماد در مقامات.

برعکس آن را در حال حاضر به دنبال اعتبار برای غلبه بر بحران افزایش مشروعیت آن حکومت.

رسانه های دولتی یک شدیدا کنترل اینترنت و جمعی بسیج مبارزات تمام شده است مهار برای تلاش.

“خوش بین, اگر, احساسی, دولت, پیام, برگ این تصور است که خود شهروندان به خطر انداختن وحدت ملی و رهبری روشن خواهد شد و به ناچار به پیروزی در چین به عنوان مبارزه با ویروس شیفت فراتر از مرزهای این کشور گفت:” اشلی Esarey متخصص در رسانه های چینی در دانشگاه آلبرتا.

سعی کردم-و-فرمول درست به نظر می رسد باقی می ماند موثر در promulgating این نسخه از حوادث هر چند ظهور رسانه های اجتماعی است که همیشه در حال چالش است. یک اقلیت در حال رشد به مدت طولانی مورد سوال, حزب, خط, اما حتی بسیاری از آنها از قبول آن را از روی عادت یا عدم جایگزین.

بیشتر منفعلانه در آغوش یک روایت است که بارها و بارها تکرار شده گفت: Steve Tsang مدیر موسسه چین در دانشگاه لندن مدرسه مطالعات شرقی و آفریقایی.

Li Desheng یک دانشجو که گفت: اخبار و رسانه ها خود را منبع اصلی اطلاعات مورد پاسخ حزب و دولت گفت: آنها تا به حال ثابت شده است موثر در متوقف کردن گسترش ویروس.

“وجود دارد یک اصطلاح است که می گوید: “نقطه برای یک گوزن, آنرا اسب'” فلسفه عمده گفت: در مصاحبه انجام شده از طریق پیام فوری. “اگر به شما می گویند که یک گوزن است و یک اسب پس از آن که تحریف واقعیت است. در هنگام تماشای اخبار پخش … حداقل در حال حاضر من فکر می کنم یک گوزن است که هنوز هم به نام یک گوزن و یک اسب است که به نام اسب بنابراین من معتقدم که این گزارش است.”

آن را فقط یک ماده از آنچه نشان داده شده است هر چند – آن هم چه حذف شده است. دولت رسانه ها بوق و کرنا پرتاب تا از جدید تجهیزات پزشکی در دو هفته بدون گزارش در گلایه از مردم قادر به پیدا کردن یک تخت بیمارستان است که لازم است از تلاش بسیار دشوار. آن را تبلیغ سرکوب حیوانات وحشی بازارها و قصد دارد آنها را تعطیل بدون سوال که چرا آنها تا به حال نشده است به اندازه کافی کنترل شده پس از سارس مشابه شیوع ویروس در 2002-03.

ژوئن Teufel Dreyer یک چین متخصص در دانشگاه میامی گفت: ممکن است اعتبار از دست داده اند با آنچه که او به نام “درگیر افکار عمومی” است که آن را دشوار است به دانستن آنچه که بخشی از چین 1.4 میلیارد نفر است که نشان دهنده.

ژو Songyi یکی دیگر از دانشجویان گفت: او نمی پیدا کردن هر گونه اطلاعات مفید در مورد این بیماری همه گیر از رسمی مردم روزنامه و یا دولت پخش دوربین مدار بسته با استناد به داستان است که حتی اگر درست است باید یک دستور کار روابط عمومی به جای اینکه به دنبال اطلاع رسانی.

رسانه های اجتماعی داده است او دیجیتال-ادراک نسل تقریبا بازخورد فوری در برخی از دولت-گزارش های رسانه ای هر چند نظرات انتقادی اغلب حذف شده توسط این کشور سانسور اینترنت.

“نبرد برای حقیقت گویی در اینترنت یکی دیگر از نشانه آن است که مردم به سادگی نمی اعتماد به دولت گفت:” الیزابت اقتصاد مدیر مطالعات آسیا در شورای روابط خارجی در نیویورک است. او افزود: هر چند که تبلیغات این نسخهها کار میکند بر کسانی که بر این باورند در حزب و می خواهید به آرامش و متقاعد.

هسته اصلی این روش این است که برای سرکوب هر گونه انتقاد در حالی که ارائه الگوهای مثبت و نشان دادن این حزب به عنوان چین تنها امید واقعی.

این رویکرد در زمان ضربه در اوایل فوریه هنگامی که یک دکتر جوان که تنبیه شد برای هشدار در مورد چین جدید ویروس درگذشت. مرگ او باعث غلیان احساسات از ستایش او و خشم است که مقامات کمونیست قرار داده و سیاست بالاتر از امنیت عمومی.

چین منع شهروند روزنامه نگاران از رسانه های اجتماعی محبوب سیستم عامل پس از آنها گزارش شده و در بیمارستان به سر می برند و مشکلات دیگر. غیر دولتی رسانه ها مانند مجله Caixin انجام داده اند برخی از مستقل گزارش اما متوقف کوتاه از انتقاد از رهبری است.

“پزشکان به تصویر کشیده شده به عنوان قهرمانان نه به خاطر از خود گذشتگی خود را به عنوان بهداشت حرفه ای بلکه به این دلیل که اعضای حزب” گفت: Anthony Saich یک چین متخصص در دانشگاه هاروارد. او می گوید: این بحران آسیب دیده و اعتماد به نفس در آقای Xi رهبری به درجه اما معتقد است که آن را نمی خواهد که یک تاثیر ماندگار.

سلامت کارگران شکل پایه ای مردم را به جنگ یک اصطلاح به تصویب رسید و در اوایل توسط آقای Xi. های اخیر دوربین مدار بسته پخش اخبار شب به او نشان داد مراجعه نظامی واحد بهداشت. هر کس حفظ یک فاصله امن از یکدیگر پس دولت-دستور پروتکل خود را به دهان و بینی تحت پوشش ماسک محافظ.

“جنگ دعوت مردم به کنار مناقشات سیاسی و مخالفت و به گرد هم می آیند” گفت: David Bandurski از چین پروژه های رسانه ای در دانشگاه هنگ کنگ است. “جنگ را قهرمانان و قهرمانان این مسائل تبلیغات رشد بر.”

ملی, کمپین کار می کرد قبل از هدایت خشم به دور از حزب در آمريکا شیوع اختلافات ارضی با ژاپن در سال گذشته در هنگ کنگ تظاهرات و ادامه جنگ تجاری با آمریکا

این زمان رسمی پوشش این ویروس ممکن است کمک کند هر ماندگار سیاسی آسیب به آقای یازدهم و حزب اقتدار حتی به عنوان هزینه های اجتماعی و اقتصادی از شیوع دقیق افزایش تلفات. بیش از 3000 نفر کشته شده اند در چین از ویروس.

“رهبری شده است بسیار مشتاق به نوشتن پایان خوش این داستان قبل از هر کسی واقعا می داند آنچه که در برخورد با” آقای Bandurski گفت.

این داستان شد به گزارش آسوشیتد پرس. AP محقق چن سی در شانگهای کمک به این گزارش.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de