اقتصاد چین دوباره پس از قدرت سخت Coronavirus اقدامات

کاستن از ویروس-اقدامات کنترلی در اکثر نقاط چین کمک کرده است به درایو تقاضای مصرف کننده.

عکس: وو هنگ/شاتر

پکن—فعالیت های اقتصادی است حرکت جمع آوری در چین یک قایق از بررسی داده ها نشان داد که این هفته آخرین نشانه آن است که پکن سازش رویکرد برای مقابله با کروناویروس همه گیر شروع به پرداخت سود سهام حتی به عنوان ایالات متحده تعطیل عصری اقتصاد خود را در یک مبارزه حاوی ویروس است.

خصوصی سنج از چین در بخش خدمات فعالیت های منتشر شده در جمعه, رسید در ماه ژوئن به بالاترین سطح خود در بیش از یک دهه به عنوان تسهیل ویروس-اقدامات کنترلی در اکثر نقاط کشور سوار تقاضای مصرف کننده. این Caixin چین خدمات شاخص مدیران خرید شروع به پریدن کرد به 58.4 در ماه ژوئن از 55.0 در Caixin Media Co. و شرکت تحقیقات IHS Markit روز جمعه گفت.

ژوئن خواندن در آمد به مراتب بالاتر از 50 علامت که جدا از گسترش انقباض سیگنالینگ سریع ماه بیش از ماه های بازیابی. در حالی که اقتصاد چین به سرعت در برداشتن بخار سطح واقعی از فعالیت های باقی مانده بسیار کمتر از قبل ویروس سطوح.

در فوریه Caixin خدمات بررسی سقوط به کف تاریخی از 26.5 پیشنهاد چشمگیر عقب نشینی در فعالیت در بخش خدمات چین. خواندن باقی مانده در انقباضی خاک برای بیش از دو ماه قبل از خزنده به گسترش است.

قوی جهش در خدمات در خط با سه نفر از دیگر نقاط داده قبلا گزارش در هفته است. دولت رسمی شاخص nonmanufacturing فعالیت سه شنبه منتشر شد, شروع به پریدن کرد به هفت در ماه ژوئن در حالی که رسمی PMI بررسی به سه ماه به بالا است. Caixin و IHS Markit را اندازه گیری فعالیت های تولیدی در ماه ژوئن در آمار شش ماه اخیر.

هم خوانش نشان می دهد که چین شرکت حمل از coronavirus همه گیر است بازسازی اعتماد به نفس کافی اجازه می دهد تا اقتصاد به جمع آوری شتاب بالا بردن امید به بهبودی کامل بعد از این سال.

در حالی که درد در کوتاه مدت استراتژی چین از مهر کردن coronavirus قبل از اقدام عمده بازگشایی اقتصاد شروع به نگاه مانند حق تصمیم گیری گفت: دینگ Shuang یک دلار هنگ کنگ بر اساس اقتصاددان با استاندارد چارترد—به خصوص در مقایسه با ایالات متحده را به تلاش برای راه اندازی مجدد فعالیت های کسب و کار بدون داشتن رام ویروس را گسترش.

با توجه به عدم قطعیت در سراسر زمان و اثربخشی واکسن توسعه برای coronavirus “استفاده از این روش باید بگم نسبتا واضح است” گفت: آقای دینگ.

در روزهای اخیر بسیاری از ایالات آمریکا مجبور به معکوس و البته تعطیل رستوران ها و کافه ها و نیاز به پوشش صورت در تنظیمات عمومی به عنوان جدید روزانه عفونت پیشی گرفته 50,000 روز چهارشنبه برای اولین بار.

موج جدیدی از کروناویروس عفونت و محدودیت در فعالیت های کسب و کار را تهدید به پرتاب یک نوپای بازیابی البته پس از ایالات متحده آمریکا به گزارش روز پنج شنبه دوم ماه متوالی کاهش در نرخ بیکاری در ماه ژوئن.

در چین, میان, مقامات بهداشتی را به شدت مورد حمله و حتی کوچک شیوع بیماری که ظهور آنها در سراسر کشور است. جدید ترین خوشه که شکست در پکن بزرگترین عمده فروشی مواد غذایی در بازار ماه گذشته باعث سریع و شدید پاسخ از دولت های محلی از جمله تست از میلیون ها نفر از شهروندان و محدودیت های جدید در جنبش مردم در داخل و خارج از پایتخت.

در روز جمعه, چینی, مقامات بهداشتی گزارش فقط دو جدید محلی مقاربتی در کشور روز گذشته هر دو آنها را در پکن.

چین تجربه با اقتصادی درد فرفورژه 17 سال پیش با سندرم حاد تنفسی یا سارس باعث شد مقامات به اتخاذ پرقدرت و منظم اقدامات اداری برای جلوگیری از گسترش عفونت در نتیجه تخمگذار پایه و اساس برای ماه های اخیر’ تسریع بهبود اقتصادی آقای دینگ گفت.

چینی آمار اقتصادی منتشر شده در روز جمعه نشان داد که تعداد کل کسب و کارهای جدید افزایش در بیشترین میزان از ماه اوت سال 2010 به عنوان ارائه دهندگان خدمات ساخته شده برنامه ای برای افزایش تقاضای مصرف کننده در ماه های آینده Caixin گفت.

بهبود در تقاضا از کاربران نهایی است که به ویژه پس از تشویق این کشور بهبود اقتصادی پس از مارس رانده شده است عمدتا توسط افزایش تولید به عنوان پکن را تحت فشار قرار دادند برای از سرگیری کار در سراسر کشور است.

حتی به عنوان دوره ای شیوع بیماری در سراسر چین باعث شد که مقامات محلی به اعمال محدودیت های جدید در این کشور به عنوان یک کل دیده است خود را بهبود اقتصادی ادامه تا حد زیادی بلامانع, buoying اقتصاددانان انتظارات به صورت کامل به حالت عادی بازگشت در نیمه دوم سال است.

شیوع پراکنده در چین نباید از خط خارج آن بهبود اقتصادی گفت: لیان, پینگ, یک اقتصاددان در Zhixin تحقیقات سرمایه گذاری موسسه. شانگهای مبتنی بر اقتصاد است و پیش بینی سال بیش از سال رشد اقتصادی بیش از 6 درصد در دوم نیمی از سال 2020—تقریبا در خط با 6.1 درصد از تولید ناخالص داخلی نرخ رشد چین در گزارش 2019.

در سه ماهه اول این سال چین دچار 6.8% انقباض در تولید ناخالص داخلی خود را برای اولین بار چنین عقب نشینی در بیش از چهار دهه است.

“تا زمانی که وضعیت کلی تحت کنترل است چند شیوع بیماری در اینجا وجود دارد و نمی خواهد تبدیل به امواج بزرگ” آقای لیان گفت.

صندوق بین المللی پول در آخرین اقتصادی-چشم انداز به روز رسانی در هفته گذشته پیش بینی کرد چین خواهد بود تنها عمده اقتصاد جهان به گسترش در این سال پیش بینی رشد 1%.

با وجود این به طور کلی روشن تر چشم انداز احساسات استخدام در اطراف باقی می ماند و ضعیف این هفته مدیران خرید در نظر سنجی نشان داد. اقتصاددانان نگران هستند که اشتغال مداوم فشار در چین از جمله در طول تاریخ بزرگ, کالج فارغ التحصیلی کلاس و ده ها میلیون بیکار کارگران مهاجر و همچنین عدم اطمینان اقتصادی در ایالات متحده به یک مشتری مهم برای کالاهای چینی—هنوز می تواند در همسترینگ چین دراز مدت بهبود است.

کسانی که چالش های ترک اتاق کمی برای پکن سیاست گذاران به باز کردن از پیچ coronavirus مربوط به کاهش اقدامات گفت: Standard Chartered آقای دینگ.

در اوایل این هفته بانک مرکزی چین گفت که این امر کاهش میزان وام دهی به شرکت های کوچک و روستایی وام گیرندگان خود را آخرین تلاش برای هدایت کردن نرخ استقراض.

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>