چین بهبود اقتصادی میدارد تا بیشتر حرکت

یک کارگر در یک نساجی-ماشین آلات کارخانه در کشور چین در شرق استان جیانگ سو.

عکس: خ/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

پکن—چین بهبود اقتصادی برداشت بخار در ماه ژوئن به عنوان صادرات و خدمات بهره مند از حمایت دولت سیاست ها و بازگشایی برخی از بازارهای خارج از کشور آمار رسمی نشان داد.

جهان و دومین اقتصاد باقی می ماند به دور از بهبودی کامل. اقتصاددانان می گویند یک سری از های اخیر نشانه هایی از افزایش اقتصادی حرکت به چین ضبط رشد مثبت در سه ماهه دوم. که به شرح زیر تیز انقباض در سه ماه اول سال که خیلی از کشور قفل شده بود برای مبارزه با کروناویروس.

چین رسمی مدیران خرید بخش تولید و شاخص در سه ماه اخیر از 50.9 در ماه ژوئن از 50.6 در ماه مه به اداره ملی آمار روز سه شنبه گفت. جداگانه nonmanufacturing شاخص مدیران خرید بخش سنج از خدمات و فعالیت های ساخت و ساز شروع به پریدن کرد به هفت ماه اخیر از 54.4 از 53.6 در ماه مه.

ژوئن خوانش در آمد بهتر از اقتصاددانان پیش بینی و پیشنهاد دوام و وسیع از بهبود در اقتصاد چین است. هر دو شاخص در حال حاضر به سیستم وارد چهار ماه متوالی از خوانش بالاتر از 50 نشان دهنده گسترش است. خوانش در زیر سطح است که نشان می دهد انقباض.

“چین بهبود اقتصادی است و نشانه هایی از شتاب گفت:” ژانگ Liqun یک تحلیلگر با چین فدراسیون تدارکات و خرید, که منتشر شد شاخص در رابطه با آمار اداره است.

حتی با وجود بهبود در تیتر خواندن و subindex برای کل سفارشات جدید—به 51.4 در ماه ژوئن از 50.9 ماه گذشته—بهبود در تقاضا هنوز نشدم پشت, تولید, خروج برخی از سوالات در مورد پایداری ارتجاعی آقای ژانگ گفت: در بیانیه ای همراه با انتشار داده.

اقدامات صادرات و واردات هر دو باقی مانده در انقباضی قلمرو هر چند آنها بهبود بیشتر خود را پس از همه گیر پایین. جدید سفارشات صادرات subindex سنجش از تقاضای خارجی بهبود یافته به 42.6 در ماه ژوئن از 35.3 در ماه مه در حالی که subindex اندازه گیری واردات نیز افزایش یافته به 47.0 از 45.3 است.

در حالی که صادرات چین بهره مند بود در اوایل سال جاری در درجه اول از تولید تجهیزات پزشکی برای مبارزه با کروناویروس صادرات انواع دیگر کالا را به تازگی به عضویت بازیابی گفت: فن لی یک شانگهای-بر اساس اقتصاددان برای Sealand اوراق بهادار.

این sunnier چشم انداز چین باعث شده است بسیاری از اقتصاددانان به افزایش پیش بینی های خود برای رشد اقتصادی این کشور طی سه ماه منتهی به جمعه. این می آید بعد از سه ماهه قبلی است 6.8% انقباض در تولید ناخالص داخلی چین از ایران در سه ماهه اول عقب نشینی در تولید ناخالص داخلی در بیش از چهار دهه است.

Nomura اقتصاددانان به تازگی ضربه تا پیش بینی خود را برای چین در سه ماهه دوم رشد تولید ناخالص داخلی 2.6% از 1.2% هر چند آنها نیز کاهش چشم انداز خود را برای نیمه دوم سال است. در یک یادداشت سه شنبه هشدار دادند مشتریان است که یک خوشه از عفونت های جدید که به تازگی در پکن در اواسط ماه ژوئن تا به حال نشده است به طور کامل در انعکاس داده و می تواند محدود کردن سرعت بهبود در بخش خدمات.

در نشانه ای از جمله گونه های اشتغال subindex از شاخص مدیران خرید بخش تولید لبه پایین به 49.1 در ماه ژوئن از 49.3 در ممکن است نشانه ای از فشارهای طولانی در بازار کار است.

یکی دیگر از عوامل پشت بهبود پیش بینی های اقتصادی است, سیاست داخلی, چشم انداز. بسیار تطابقی اقدامات اتخاذ شده در اوایل سال جاری کمک کرده اند افزایش homebuying تقاضا است که باید بیشتر تقویت فعلی بهبود شتاب گفت: آقای طرفداران Sealand اوراق بهادار. او گفت که او انتظار ندارد چین ultraloose سیاست باقی بماند برای مدت بسیار طولانی تر اما افزود که وجود دارد کمی اشتها در میان سیاست گذاران برای هر قابل توجهی سفت داده شده هنوز رشد کند نرخ ارز که نیست به اندازه کافی بالا برای حمایت از ایجاد شغل است.

نگرانی در مورد coronavirus را تداوم در اروپا و آمریکا است که در میان چین بزرگترین بازارهای خارج از کشور هستند و دلیل دیگری برای پکن هوشیار باشند.

“این بیماری همه گیر در اروپا و ایالات متحده است که واقعا بیش و چین واردات و صادرات هنوز در حال بازسازی” گفت: جنس زنبق و سوسن اضطراب سخت و ناگهانی اقتصاددان ارشد برای چین در بانک ING NV در هنگ کنگ است. او گفت: بخش خدمات می تواند مبارزه به کوه معنی دار بهبود تا پایان سال.

در یک انجمن عمومی در ماه ژوئن یی باند فرماندار بانک مرکزی چین نشان احتیاط در مورد اقتصادی عوارض coronavirus مربوط به کاهش سیاست های, و گفت که این اقدامات در نهایت unwound است.

نوشتن به جاناتان چنگ در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de