ژانگ هائو می پوشد یک ماسک و عینک ایمنی به عنوان او می سازد و تحویل برای JD.com.

عکس:
JD.com

مجبور به ماندن در خانه در طول coronavirus شیوع بسیاری از ساکنان چینی مرکزی کلان شهر ووهان تکیه بر تحویل رانندگان مانند ژانگ هائو, که خطر عفونت خود را به عنوان او زوم در اطراف شهرستان با موتورگازی به ارائه مواد غذایی و لوازم دیگر.

در عوض برخی از مشتریان خود را درمان او را به عنوان یک پتانسیل حامل ویروس. یک زن منتظر آقای ژانگ 36 سال به دور از او بسته قبل از او اسپری آن را با الکل ضد عفونی و در زمان آن بالا. دیگران بپرسید که چرا او در حال کار است و این که آیا او نگرانی در مورد آلوده شدن خود را.

او می کند. “من احساس فشار برای مطمئن گفت:” آقای ژانگ که دور ماندن از او 6 سال و دختر تا زمانی که این بیماری همه گیر به پایان می رسد.

آخرین ويروس

  • ایالات متحده مهاجر از ووهان تست مثبت برای Coronavirus پس از یک قدم اشتباه
  • مراقب باشید از دیوار خیابان صندلی اپیدیولوژی
  • بورس های جهانی در افزایش میزان موارد جدید را کند می کند
  • رئیس جمهور یازدهم بازرسی Coronavirus بیمارستان در پکن پس از آشکار نبود
  • چین کسب و کار در تلاش برای از سرگیری کار
  • ووهان Evacuees سرپا ایستادن را برای هفته در قرنطینه

در ووهان و اطراف هوبئی استان نزدیک به 60 میلیون نفر از مردم که بیشتر از چین ده ها هزار نفر از coronavirus موارد تایید شده است دولت به بسته حمل و نقل عمومی و قفل شده است و ساکنان در تلاش برای جلوگیری از سرایت. اکثر کسب و کار بسته شده است. مردم مبادرت به فروشگاه های مواد غذایی تنها برای پیدا کردن آنها تاریک است. حتی برخی از شهرهای چین به مراتب از هوبئی را محدود کرده اند جنبش اجازه می دهد ساکنان خارج از یک بار در هر چند روز برای خرید لوازم.

فوق العاده شرایط منجر به رونق در سفارشات آنلاین در سراسر چین به دلیل دولتهای محلی اجازه داده اند این کشور لژیون روروک مخصوص بچه ها-رانندگی پیک به ماندن در خیابان است.

برخی از جوامع مسکونی تعیین شده اند رانندگان به خرید مواد غذایی و لوازم از فروشگاه چند که باز باقی می ماند. “من به یاد داشته باشید که چگونه بسیاری از اجرا می شود من” گفت: Li Haoping, یک کلفت 25-سال-پیر مرد با پوشیدن یک ماسک صورت او به عنوان لود دست صابون برای ووهان محله که در آن او کشتی کالا به صدها نفر از مردم است.

آقای ژانگ است ارائه دو بسته او به طور معمول در طول 7 صبح تا 5 بعد از ظهر شیفت به عنوان یک پیک برای خرده فروش آنلاین JD.com , Inc. قبل از تنظیم کردن از انبار او دون عینک ایمنی و ماسک صورت برای حفاظت از.

ردیابی Coronavirus

  • 108 نفر در چین در روز دوشنبه—یک-روز بالا هل دادن تلفات به 1,016.
  • شمار تلفات ناشی از شیوع پیشی گرفته است که از شیوع بیماری سارس در نزدیک به دو دهه پیش است.
  • تعداد تایید عفونت در چین افزایش یافت به 42,638 تا پایان روز شنبه.

JD.com—چین شماره 2 خرده فروش آنلاین, ازپشت Alibaba Group Holding Ltd. —گفت: خرید و فروش مواد غذایی تازه بیش از سه برابر طول دوره سال جدید قمری از Jan. 24 Feb. 2 به عنوان مستندات آغاز شد و در مقایسه با همان دوره تعطیلات از یک سال پیش از آن. سبزیجات بيشترين رشد فروش بیش از quintupling در مقایسه با دوره مشابه در سال 2019.

در کوتاهمدت شیوع کروناویروس ممکن است تاثیر نمی گذارد درآمد در Alibaba است JD.com و دیگر خرده فروشان آنلاین از آنجا که مردم در حال خرید لوازم از قبیل ماسک صورت به جای ليزينگ اقلام مانند الکترونیک.

“احتمالا وجود دارد یک تغییر از دسته ای به دسته دیگر از پوشاک بیشتر به مصرف کننده کالاهای اساسی گفت: دیوید دای یک تحلیلگر در برنشتاین. اما آقای دای گفت که در دراز مدت این بیماری می تواند سرعت بخشیدن به تغییر جهت خرید آنلاین.

دولت دستور داده است تا رانندگان تحویل به اقدامات احتیاطی برای جلوگیری از گسترش بیماری است. چین وزارت تجارت و ملی کمیسیون بهداشت گفت: در هفته گذشته که پیک باید اجتناب از تماس با مشتریان است. به جای توزیع بیش از بسته های, به طور معمول, آنها قطع و آنها را در دستگیره های درب و یا رها کردن آنها را در خارج از دروازه.

به اشتراک گذاری افکار خود را

آیا شما فکر می کنم آن را بهتر به تکیه خانه تحویل و یا به فروشگاه در فروشگاه ها در طول یک بیماری همه گیر? پیوستن به مکالمه زیر.

تحویل شرکت گام های اضافی بیش از حد. مواد غذایی-خدمات تحویل Meituan Dianping, که زرد-لباس رانندگان در همه جا در شهرهای بزرگ می گوید آن نیاز به پیک برای استریل کردن موتور سیکلت خود را’ غذا-محفظه ذخیره سازی. آن را نیز به دماسنج به couriers الزامی است که آنها خود را متوسط دو بار در روز.

در یک Alibaba مرکز توزیع در ووهان را Qiaokou منطقه کارکنان پوشیدن ماسک محافظ و دستکش و اسپری خود را بسته و موتور گازی با مواد ضد عفونی کننده گفت: مدیر ایستگاه جینگ Fengling.

زندگی در چین است که به دور از عادی به عنوان کارخانه ها سعی کنید به سطح شیب دار بالا تولید پس از تمدید قمری تعطیلات سال جدید به دلیل شیوع ویروس. وال استریت ژورنال را جیمز Areddy سر به شانگهای کارخانه منطقه و توضیح می دهد که چگونه آهسته شروع خواهد شد و بر اقتصاد کشور. عکس: خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

سفارشات باید دو برابر در مقایسه با مدت مشابه در سال های گذشته خانم جینگ گفت و ایستگاه در حال حاضر تنها ارائه کالاهای اساسی مانند مواد غذایی, مواد ضد عفونی کننده و ماسک صورت. او پیک کار از 7 صبح تا 6 بعد از ظهر و در حال پرداخت اضافی برای کار در طول شیوع اما او کاهش یافته است به می گویند که چگونه خیلی بیشتر. JD.com گفت: آن را ارائه مشوق ها و مزایای اضافی برای تحویل رانندگان مشغول به کار در سراسر کشور در این بیماری همه گیر.

خرده فروشان آنلاین می گویند که آنها باید هماهنگ با دولت های استانی به اطمینان حاصل شود که تحویل کامیون می تواند رسیدن به انبار. یکی از چالش بگو راهنمایی و JD.com این است که برخی از پیک بودند که سفر در طول سال جدید قمری تعطیلات زمانی که مستندات شروع شده اند قادر به بازگشت به مناطق قرنطینه. است که در سمت چپ برخی از شرکت تحویل کوتاه دست.

برخی از سفارشات را بسیار طولانی تر از حد معمول می رسند. Gu Min یک ووهان resident که با این نسخهها کار در روابط عمومی نمی تواند پیدا کردن ماسک در فروشگاه ها به طوری که او سعی Alibaba است Ele.من برنامه های که به طور معمول ارائه می شود در عرض یک ساعت. آن زمان دو روز.

عضویت در خبرنامه ثبت نام

خانم Gu دستور داده است تا منابع دیگر از خرده فروشان آنلاین اما اجتناب از مواد غذایی ترس آن می تواند بیمار خود را. “امن ترین راه این است که به ماندن و طبخ در خانه,” او گفت:. او گفت سوپر مارکت محلی باز شده بود یک یا دو بار در هفته به طوری که او به صف خارج به عنوان یک ساعت و سعی کردم به سهام تا, هر چند بسیاری از قفسه های خالی بودند.

خارج هوبئی مواد غذایی-کارگران صنعت نمایندگی یکی در 10 coronavirus عفونت در megacity از چونگ کینگ به سلامت رسمی وجود دارد گفت: با توجه به دولتی Xinhua News Agency. چونگکینگ صدها موارد تایید شده از این ویروس جدید است.

آقای ژانگ ، JD.com راننده شروع روز خود را با تخلیه و تحویل کامیون در 7 صبح پس او از دور. بیمارستان ها مهم ترین سایت های تحویل وجود دارد پایدار زمانی 30 دقیقه چرا که او باید پیدا کردن زمان با کارکنان مشغول به بیش از موجودی و سپس ضد عفونی خود را هنگامی که او برگ. در یک خانه یک زن او را تحویل کتاب به او ماسک صورت و از او خواسته بود مراقب باشید.

یک حس وظیفه او را نگه می دارد با انگیزه است. “این خانه من است, استان,” او گفت:. “این خیلی طبیعی برای من بیشتر کمک کند.”

پس از کار او 6 سال در زادگاه خود از خیگن, 50 مایل دور. او به یاد او به پوشیدن ماسک زمانی که او کار می کند و می پرسد او را به ارمغان می آورد هدیه هنگامی که او به خانه می آید پس از این بیماری همه گیر به پایان می رسد. او دیده نشده و او در بیش از یک ماه است. “ما چت هر روز گفتن داستان و بازی” آقای ژانگ گفت. “که شادترین لحظه از روز است.”

نوشتن به استو وو در Stu.Woo@wsj.com و دنگ چائو در Chao.Deng@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de