چین Coronavirus-آمار اقتصاد نشان می دهد نشانه هایی از تجدید حیات

کارکنان مشغول به کار در یک باتری خط تولید در یک کارخانه در چین شرقی استان آنهویی.

عکس: خ/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

پکن—یک مقام رسمی سنج از فعالیت تولید بازگشت به شدت در ماه مارس به عنوان محل کار و از سرگیری برداشت هر چند اقتصاددانان هشدار داد که فعالیت های کسب و کار باقی می ماند به دور از عادی زیر ویرانگر شیوع کروناویروس.

چین رسمی شاخص مدیران خرید بخش تولید شروع به پریدن کرد به خواندن 52.0 در ماه مارس از یک رکورد کم از 35.7 در ماه فوریه اداره ملی آمار روز سه شنبه گفت.

نتیجه این شد بالاتر از متوسط پیش بینی یک 51.5 خواندن توسط اقتصاددانان بررسی شده توسط وال استریت ژورنال. خوانش بالاتر از 50 نشان می دهد, توسعه, در حالی که کسانی که زیر 50 سیگنال انقباض.

جداگانه nonmanufacturing شاخص مدیران خرید بخش نیز سه شنبه منتشر شد نشان داد خدمات و فعالیت های ساخت و ساز به طور مشابه بازگشت در ماه مارس به 52.3 از 29.6 در ماه فوریه است.

شوک

چین شاخص مدیران خرید بخش تولید بازگشت در ماه مارس از ماه قبل را مطالعه بود که بدترین در تاریخ, آمار بیماری همه گیر کوروناویروس.

شاخص مدیران خرید چین

60

مارس سال 2020

52

55

گسترش

50

پیمانکاری

45

40

Nov. 2008

38.8

35

Feb. 2020

35.7

30

2005

’10

’15

’20

منبع: اداره ملی آمار از طریق باد

اما داده های ارتجاعی است که تا حد زیادی محدود در حال حاضر به یک بهبود در روحیه پس از دو ماه است که در آن اقتصاد زمین نزدیک به کل متوقف به عنوان coronavirus جاروب در سراسر چین وادار کردن دولت به اجرای اقدامات سختگیرانه برای جلوگیری از گسترش آن.

چین دفتر آمار هشدار داد که تیز جهش در شاخص PMI خواندن معنی نیست که فعالیت های اقتصادی در حال بازگشت به قبل از ویروس سطوح. این اداره گفت: نتیجه صرفا منعکس سرگیری کار پس از بیش از یک ماه مجبور بطالت.

دیگر-بتن-شاخص های اقتصادی-برای مارس به احتمال زیاد نشان می دهد شیب دار سال بیش از سال کاهش می یابد, زمانی که آنها منتشر می شوند در روزهای آینده برخی از تحلیلگران گفت. این شامل ارقام در تجارت خارجی تولید صنعتی, سرمایه گذاری و مصرف در جهان و دومین اقتصاد است.

اطلاعات منتشر شده روز شنبه اشاره کرد در برخی از درد هنوز هم آمده است. شاخص مدیران خرید بخش تولید را subindex جدید برای صادرات سفارشات در حالی که افزایش به 46.4 در ماه مارس از 28.7 در ماه فوریه باقی مانده در انقباض خاک هر چند subindex اندازه گیری تولید کارخانه صعود به 54.1 از 27.8 در ماه قبل است.

“در حالی که انتشار شاخص مدیران خرید در ماه مارس با اشاره به کاهش جهش در فعالیت های اقتصادی به دور از سطح نرمال” گفت: Tang Jianwei یک اقتصاددان در بانک از ارتباطات است.

آقای تانگ گفت که او انتظار دارد که اقتصاد به عنوان یک کل به قرارداد در ماه مارس از یک سال پیش از آن هر چند او گفت: اقتصادی که به احتمال زیاد نشان می دهد کوچکتر در طول دو سال گذشته کاهش نسبت به ژانویه-فوریه دوره است. او گفت: یک سبد از اقدامات محرک اقتصادی مورد نیاز است برای گرفتن اقتصاد در مسیر بازگشت.

چین تزریق میلیاردها دلار نقدینگی به سیستم مالی پس از این ویروس برای اولین بار شکست در مرکزی چین در شهر ووهان. ابتدا در اواخر ماه ژانویه مقامات دستور تمدید تعطیلی کارخانجات و کسب و کارهای دیگر تحمیل محدودیت های مسافرتی و قفل کردن شهرستانها به شدت ضربه توسط این ویروس خاموش کردن فعالیت های اقتصادی در سراسر این کشور برای بیش از یک ماه است.

پکن در حال ظهور است که از حدود دو ماه coronavirus مستند مردم را وادار به انطباق با یک راه جدید برای زندگی است. وال استریت ژورنال را جولی ورناو به ما نشان می دهد چگونه او را در تغییر زندگی روزمره برای محافظت از خود از ویروس. عکس کامپوزیت: کریستال تای

به عنوان یک نتیجه, چینی, فعالیت های اقتصادی سقوط در سراسر هیئت مدیره در دو ماه اول از سال است.

در علاوه بر این به نقدینگی جدید تزریق مقامات چینی نیز معاف از مالیات و اجتماعی-امنیت پرداخت بیمه برای کشور کسب و کارهای کوچک که بیشتر در معرض شوک های اقتصادی.

چین دفتر سیاسی این کشور بالا سیاستگذاری گفت: هفته گذشته که آن را به رول کردن بسیاری از اقدامات در تلاش برای تحریک تقاضای داخلی از جمله افزایش کسری مالی, کاهش نرخ وام و صدور بیشتر اوراق قرضه دولتی و دولت های محلی بدهی. روز دوشنبه بانک مرکزی, بانک خلق چین قطع یک کلید در کوتاه مدت نرخ بهره بازار است که به گفته تحلیلگران می تواند راهنمای معیار اعطای وام با نرخ پایین تر در ماه آینده.

روز سه شنبه دولت چین شورا و یا کابینه گفت: این امر ارائه وجوه تازه برای بانک ها به قرض دادن و اجازه دهید دولت های محلی موضوع بیشتر اوراق قرضه. همچنین گفت که این امر گسترش یارانه ها و مالیات بر چشم پوشی برای خرید وسایل نقلیه الکتریکی برای دو سال دیگر در یک پیشنهاد برای افزایش فروش خودرو.

با وجود این اقدامات اقتصاددانان به طور گسترده ای پیش بینی رشد اقتصادی چین به پست یک سال بیش از سال انقباض در سه ماهه اول سال—یک نتیجه است که پیچیده پکن تا پایان سال هدف دو برابر شدن اندازه کلی اقتصاد از یک دهه قبل است. اقتصاددانان گفت: نرخ رشد حدود 5.5 درصد در سال 2020 مورد نیاز است برای پکن به دیدار با این هدف است.

اما با گسترش سریع coronavirus در اروپا و آمریکا است که در میان چین بزرگترین بازارهای خارج از کشور “آن را حتی سخت برای چین به تحقق 4 درصد به 5 درصد رشد اقتصادی” در این سال Ma Jun یک مشاور PBOC گفت: اخیرا با توجه به گزارش منتشر شده روز سه شنبه توسط دولت-اجرای روزانه اقتصادی.

آقای Ma پیشنهاد پکن قراضه رشد آن هدف برای سال 2020 است. چین به طور معمول مجموعه اقتصادی سالانه خود را هدف در طول یک قانونی در جلسه که برگزار شد در ماه مارس ، این جلسه به تعویق افتاده است به نامشخص تاریخ در این سال به دلیل بیماری همه گیر.

در حالی که اقتصاد چین در حال بهبود است البته به آرامی تضعیف خارج از کشور تقاضا تنظیم شده است برای جلوگیری از رشد اقتصادی کشور در ماه های آینده گفت: دینگ Shuang یک اقتصاددان با استاندارد چارترد.

از نظر coronavirus تاثیر “چین در سه ماهه اول سال جاری است که دیگر کشورها در سه ماهه دوم, بنابراین اگر چین در سه ماهه اول تولید ناخالص داخلی می افتد واضح تر از انتظار می رود که به معنی بدترین نشده آمده هنوز برای دنیای اقتصاد” گفت: آقای دینگ.

اصلاحات & Amplifications
دینگ Shuang یک اقتصاددان با استاندارد چارترد گفت که اگر چین در سه ماهه اول تولید ناخالص داخلی می افتد بیشتر به شدت از انتظار می رود و سپس این بدان معناست که بدترین نشده است آمده برای اقتصاد جهان است. نسخه قبلی این مقاله به اشتباه به نقل از آقای دینگ عنوان کرد و گفت که چنین سناریو به معنی بدترین نشده است آمده برای اقتصاد چین است. (31 مارس)

نوشتن به جاناتان چنگ در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>