چین BYD می شود فرمت در $1 میلیارد کالیفرنیا ماسک مقابله

BYD مورد نشان می دهد که هرج و مرج trans-Pacific ماسک-خرید کسب و کار است که فنر تقریبا یک شبه طی این بیماری همه گیر.

عکس: فردریک جی. قهوه ای/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

BYD شرکت ، چینی الکتریکی-ماشین ساز تبدیل ماسک تهیه کننده در گفت و گو با امن یک ثانیه تاخیر در مشکل 1 میلیارد دلار معامله به فروش N95 ماسک به ایالت کالیفرنیا پس از از دست رفته در روز یکشنبه را آخرین مهلت برای برنده شدن در یک مورد نیاز فدرال صدور گواهینامه.

شنژن, چین مبتنی بر شرکت—که قبلا در این بیماری همه گیر کوروناویروس امضا قرارداد به فروش محصولات بهداشتی به بالا مشخصات مشتریان از جمله چند آمریکایی و ژاپنی کنگلومرا SoftBank گروه Corp. —مواجه شده است و تاخیر در ارائه صدها میلیون نفر از ماسک است.

BYD را برهم ناشی از یک مشکل مهم: آن را هنوز دریافت نکرده گواهینامه از مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری برای وعده N95 ماسک. مورد مشخصات بالا به عنوان مثال از هرج و مرج trans-Pacific ماسک-خرید کسب و کار است که فنر تقریبا یک شبه طی این بیماری همه گیر.

در میان BYD بزرگترین ماسک معاملات آن 1 میلیارد دلار قرارداد با کالیفرنیا که امضا شد در اوایل ماه آوریل. بخش عمده ای از خرید یک معامله برای خرید N95 ماسک است که می تواند فیلتر کردن ذرات بسیار کوچک بود و مجموعه ای به لغو و به روز یکشنبه اگر BYD شکست خورده برای به دست آوردن لازم گواهینامه از موسسه ملی ایمنی و بهداشت شغلی یک واحد از CDC.

Niosh روز دوشنبه گفت: “هیچ به روز رسانی اضافی در این زمان” نشان می دهد که BYD نمی اخذ گواهینامه توسط یکشنبه.

ارشد BYD اجرایی گفت: در مصاحبه ای که روز شنبه قرارداد خود را با کالیفرنیا نبود که لغو. استلا Li که سر BYD آمریکای شمالی کسب و کار گفت: این قرارداد عوض شده بود تمدید برای بار دوم و BYD که می تواند به دست آوردن تایید به عنوان به زودی به عنوان در هفته آینده. کالیفرنیا مقامات نمی پاسخ به یک درخواست برای نظر.

خانم لی مستقر در لس آنجلس گفت: حسابرسان خارجی استخدام شده توسط CDC خواهد انجام ممیزی کارخانه در BYD چین کارخانه این هفته است.

“این هم یک منحنی یادگیری برای ما” خانم لی گفت. “Niosh مردم و کارکنان خود را بسیار حرفه ای هستند. …آنها دشوار است, راست?”

زمانی که coronavirus منفجر شده در چین در ماه ژانویه BYD—که با حمایت سرمایه گذار وارن بافت—نقل مکان کرد و به سرعت به محافظ ماسک صورت به عنوان پکن به نام تولید کنندگان برای تولید محصولات بهداشتی. در هفته BYD ساخته شده است آنچه در آن ادعا شد بزرگترین ماسک کارخانه در حال حاضر قادر به تولید 50 میلیون ماسک در روز است.

در ماه مارس به عنوان ویروس در ایالات متحده و تجهیزات پزشکی از شرکت های آمریکایی مانند 3M Co. و Honeywell International , Inc. شد, کمیاب BYD ظهور به عنوان یک گزینه جذاب برای دولت ایالات متحده خریداران با توجه به متحده به دنبال دنده محافظ.

ظرف چند هفته BYD—که مخفف “ساخت رویاهای خود را”امضا بیش از یک میلیارد دلار ارزش قرارداد برای کالاهای پزشکی از جمله N95 ماسک.

کسانی که معاملات امضا شد قبل از BYD به دست آمده بود ایالات متحده فدرال صدور گواهینامه برای N95 ماسک. خانم لی گفت: BYD همیشه افشا آن عدم Niosh و صدور گواهینامه است که آن را آغاز رسیدن به تنظیم کننده در ماه مارس است.

BYD “نمی overpromise به مشتریان,” او گفت:, و اضافه کرد که آنها شفاف و با برنامه زمان بندی تحویل در سراسر.

در یک بروشور در آن نوشته شده ماسک سایت BYD مراقبت از ماسک بودند به دروغ تبلیغ به عنوان Niosh-تایید شده است. بروشور ماند آنلاین در اواخر مارس 7, The Wall Street Journal, یافت, روز پس از Niosh اطلاع این شرکت که در سایت ارزیابی شد رتبه “قابل قبول نیست.”

در یک بیانیه مشترک با مجله در مارس 13, Niosh همچنین گفت: بررسی BYD را طراحی و تولید با کیفیت و بازرسی اسناد و مدارک بود که “مورد” که کمک به تصمیم خود برای انکار این شرکت صدور گواهینامه.

BYD گفت: نادرست بروشور بوده است سهوا آپلود شده توسط یک پیمانکار است. آن گفت که هرگز غلط از وضعیت صدور گواهینامه از محصولات آن است.

خانم لی گفت: این شرکت تا به حال دست کم گرفت و استحکام روند قانونی و فرض بر این با اعتماد به نفس بالا که BYD امن را تصویب. او گفت: BYD شکست خورده برای به دست آوردن تصویب در اوایل ممکن است به دلیل آن فاقد مدارک درست اما این ماسک را گذرانده بودند آزمایش محصول توسط Niosh.

زمانی که BYD موفق به دیدار با کالیفرنیا قرارداد اولیه مهلت برای N95 ماسک گواهینامه شرکت بازگشت و حدود 250 میلیون دلار از آنچه که دولت تا به حال سیم کارت های اعتباری. خرید شده بود مشروط بر BYD اخذ این تاییدیه پس از آن اما سپس قرارداد رو تمدید تا مه 31.

محوری به ماسک بود غیر معمول اما حرکت سودآور برای BYD یک بار عزیزم از سرمایه گذاران مانند آقای بافت که Berkshire Hathaway Inc. در زمان یک 10 درصد از سهام خود در این شرکت در سال 2008.

در حالی که BYD را خرید و فروش ماشین سقوط این سال در کنار جهانی خودرو, بازار آن به گفته تحلیلگران در پایان مارس که در آن سه ماهه دوم سود سال جاری را حدود دو از یک سال پیش.

که سود ارشاد بیش از 16 برابر حقوق صاحبان سهام شرکت تحقیقات برنشتاین تحقیقاتی پیش بینی کرده بود. “آنها در حال ساخت پول زیادی از این ماسک گفت:” مارک نیومن, یک تحلیلگر ارشد وجود دارد.

مثلا BYD می تواند کسب سنگین حاشیه یک استاندارد آبی فولاد یکبار مصرف ماسک است که هزینه حدود 10 سنت به او گفت. BYD به فروش می رسد کسانی که ماسک در 55 سنت در هر به کالیفرنیا با توجه به قرارداد ماه گذشته منتشر شد قیمت است که آقای نیومن گفت: در خط با نرخ بازار است.

BYD نشده تحویل هر N95 ماسک برای SoftBank ژوئن 1 یک فرد آشنا با این شرکت اعلام کرد. منظور این است که مشروط BYD به دست آوردن Niosh-تایید شخص گفت. خانم لی گفت: BYD نیز به دنبال به دست آوردن معادل گواهینامه از تنظیم کننده.

BYD مبارزات تاکید نظارت بر شرکت های چینی در میان بی اعتمادی بین دو کشور اقتصاد ایالات متحده-چین کسب و کار ناظران می گویند.

“دولت خریداران باید به طور شفاف از شروع. و برای تولید کنندگان چینی باید گواهینامه خود را تنظیم به عنوان هیچ کس در حال رفتن به شما اگر شما اعتصاب هنگامی که گفت:” کنت جارت شانگهای مبتنی بر مشاور ارشد در آلبرایت Stonebridge ،

نوشتن به لیزا لین در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>