دستگاه ضد عفونی شد یکشنبه قبل از کارگران برای بازگشت به کار در روز شنبه در یک کارخانه در Lianyungang در چین در شرق استان جیانگ سو.

عکس: خ/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

کسب و کار شد و آهسته به راه اندازی مجدد در چین روز دوشنبه حتی پس از برخی از دولت های محلی خواستار متوقف برای مردم به دور ماندن از محل کار در طول یک شیوع کروناویروس که به کشته شدن بیش از 900 نفر در این کشور منجر به رشد اقتصادی است.

کارگران باقی مانده رشته قادر به رسیدن به کارخانه های خود را. برج ماند تیره به عنوان شرکت خواسته کارکنان به محل کار از خانه. در چند فروشگاه های باز در خلوت مراکز حوصله و کارمندان ایفا بازی گوشی های هوشمند.

“هیچ یک از کارگران قادر به بازگشت به کار” گفت: لو Xiaoying, که صاحب یک موتور سیکلت-صدا خفه کن کارخانه در شرق چین در استان گوانگدونگ است. “ما تولید متوقف شده است برای تقریبا یک ماه در حال حاضر و ما نمی دانیم که چه مدت این گذشته خواهد شد.”

ردیابی Coronavirus

  • 97 نفر در چین در یکشنبه هل دادن تلفات به 908.
  • شمار تلفات ناشی از شیوع بیماری در حال حاضر پیشی گرفته است که از شیوع بیماری سارس در نزدیک به دو دهه پیش است.
  • چین تایید 3,062 بیشتر عفونت آوردن مجموع به 40,171.

قرنطینه نزدیک به 60 میلیون نفر در ووهان و اطراف آن هوبئی استان, مرکز این بیماری همه گیر به این معنی است که کارگران که به دیدار خانواده وجود دارد بیش اخیر قمری تعطیلات سال جدید نمی تواند بازگشت به شغل خود. حتی مناطق در شهرستانها صدها مایل دورتر مانند Hangzhou به غول خرده فروشی آنلاین Alibaba Group Holding Ltd. باید محدود ساکنان به خانه های خود را به تلاش برای متوقف کردن گسترش ویروس.

در بالای آن, بسیاری از شرکت ها همچنان به تشویق مردم برای ادامه کار از خانه حتی پس از شانگهای و پکن به طور رسمی به پایان رسید اقامت خود را-دور-از-این-محل کار سیاست در نیمه شب یکشنبه.

این شرایط را ایجاد کرده اند یک شبح-محیط شهر در سراسر چین که در آن بسته شده و کارکنان کسب و کار با چکش اقتصاد است. S&P رتبه جهانی روز جمعه گفت که آن را به حال کاهش برآورد خود برای چین در سال 2020 تولید ناخالص داخلی رشد اقتصادی به 5 درصد از 5.7%.

مربوط تصویری

چینی رسانه های دولتی باید به اطلاع عموم چندین جدید بیمارستان گرفته اند که کمتر از دو هفته به ساخت. وال استریت ژورنال را Chao Deng بازدید یکی از امکانات به سرعت ساخته شده از ابتدا به ببینید که چقدر کامل و آماده است برای پذیرش بیماران. عکس: Chinatopix/آسوشیتد پرس

حسابداری برای حدود 30% از چین در تولید ناخالص داخلی بخش تولید است. بسیاری از کارخانه ها تعطیل قمری تعطیلات سال جدید در اواخر ماه ژانویه و تنظیم شد بازگشایی دوشنبه, تنها برای پیدا کردن یک عدم کارگران و مختل زنجیره تامین.

خانم لو صدا خفه کن گیاه در گوانگدونگ منطقه که در آن مقامات محلی نیاز تولید کنندگان به پاسخگویی دقیق الزامات ایمنی به سر کار. به بازگشایی کارخانه ها باید تضمین کند که کارگران coronavirus-رایگان است که به طور بالقوه به معنی quarantining آنها را برای 14 روز و باید آنها را با دنده محافظ مانند ماسک و عینک ایمنی و دستکش است که سخت برای خرید میان در سراسر کشور کمبود. مناطق دیگر در چین محدودیت های مشابه.

حتی زمانی که کارکنان بازگشت خانم لو نامشخص است که آیا آنها می توانند در ساخت و یا فروش هر چیزی. او تامین کنندگان و مشتریان نیز بسته است. “کل زنجیره تامین فلج شده است,” او گفت:. او تخمین می زند او می تواند بازگشایی در مارس و رزومه کامل عملیات ممکن است. “این بدان معناست که هیچ درآمد برای تقریبا یک سال و نیم,” او گفت:.

KFC delivery کارگر عینک ماسک صورت در تقریبا خالی از سکنه مجتمع تجاری در پکن مرکزی کسب و کار منطقه در روز دوشنبه.

عکس:
stringer/ایسنا

برخی از شرکت های بزرگ در حال بازگشایی سریع تر است. Ford Motor Co. گفت: آن را تا به حال از سر تولید در آن گیاهان در چین روز دوشنبه در حالی که General Motors Co. گفت: این امر از سرگیری تولید در آن گیاهان در فوریه. 15.

برخی از Apple Inc. تامین کنندگان به احتمال زیاد به صورت تاخیر در شروع مجدد تولید انبوه مردم آشنا با این موضوع گفت. یک چالش برای آنها شده است تامین امنیت کارگران کارخانه در سراسر کشور با توجه به محدودیت های مسافرتی و سیاست در برخی شهرستانها محدود کردن ورود افراد از مناطقی که این ویروس شیوع شدید مردم گفت.

مرتبط

  • رئیس جمهور یازدهم بازرسی Coronavirus بیمارستان در پکن پس از آشکار نبود
  • ووهان Evacuees سرپا ایستادن را برای هفته در قرنطینه
  • Coronavirus موارد در کشتی کروز صعود به 135
  • Coronavirus کمک می کند تا درایو چین قیمت مصرف کننده به بالاترین سطح خود در بیش از هشت سال
  • آنچه که در مورد Coronavirus
  • Coronavirus بازمانده متقابل چین سفر دهها قرنطینه
  • چین رهبر دستمزد یک جنگ در دو جبهه—ویروسی و سیاسی

تولید کنندگان نیز باید اقدامات لازم برای اطمینان از این ویروس نمی خواهد در کارخانه های خود را. برخی از تامین کنندگان مورد نیاز توسط دولت های محلی برای آماده سازی به اندازه کافی ماسک, دماسنج و ضد عفونی کننده برای کارگران و فضای امن برای قرنطينه در مورد کارگران بیمار است. اپل نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر.

خانم لو گفت: صاحبخانه به او داده بود یک مهلت برای پرداخت اجاره بها و کارگران بوده است درک در مورد رفتن پرداخت نشده در طول خاموش کردن.

مقامات چینی گفته اند که شیوع این بیماری را افزایش می دهد خصمانه وام. مقامات در چین بانکی و بیمه کمیسیون تنظیم مقررات گفت: در هفته گذشته که آن را بریده بریده مالیات و خواست بانک ها برای ارائه به نرمی در وام مسکن و کارت های اعتباری پرداخت.

در شانگهای در روز دوشنبه که در آن ترافیک بزرگراه پراکنده باقی مانده اما هنوز برداشت قابل توجهی از روزهای اخیر شهرداری از دولت گفت که 70 درصد از شرکت های تولیدی تا به حال از سر گرفته و کسب و کار.

اما سفر به این شهر سنژینگ کارخانه منطقه—صفحه اصلی به سایت های 3M Co., Dow , Inc., Foxconn تکنولوژی و گروه, Honda Motor Co., Quanta Computer Inc., هم رفته Ltd. و Tsingtao Brewery Co. —پیشنهاد بسیاری از کارخانه ها به سختی عملیاتی.

در بسیاری از دوبار گسترده کارخانه-جاده های دسترسی آن را آسان تر برای شنیدن صدای آواز پرندگان در روز دوشنبه springlike آب و هوا به جای نیمه کامیون غرش یا کارخانه clanging. اکثر رستوران های محلی بسته شدند. کارگران که وارد در سنژینگ ایستگاه قطار خود را به حال درجه حرارت گرفته شده در غربالگری مناطق.

آنها همچنین دریافت ورقه کاغذ که یادآوری آنها را به شستن دست های خود را پس از استفاده از توالت و دستور بازدید کنندگان برای گزارش اگر آنها را به حال تب و سرفه و یا تنگی نفس “به خصوص اگر شما شده اند در هوبئی یا در تماس با بیماران از هوبئی.”

اخبار بهداشت و درمان در صندوق پستی خود را

گرفتن سرپرستی یک هفته نگاهی به ویژگی های ستون ها و عناوین در بهداشت شخصی و بهداشت میباشد. ثبت نام.

در Hangzhou شهر از 10 میلیون که در آن برخی از ساکنان می توانید رفتن به خارج برای خرید لوازم فقط هر چند روز Alibaba, اتاق کار کارکنان باید از خانه کار می کرد هر چند این شرکت پیک باقی مانده در خیابان های سراسر کشور به ارائه سفارشات.

در پکن سوار-نقطه شرکت دیدی Chuxing Technology Co. و گوشی های هوشمند ساز Xiaomi Corp. تشویق کارکنان به محل کار از خانه تا هفته آینده. اکثر کارکنان از موتور جستجو Baidu , Inc. در حال کار از خانه و کسانی که نیاز به رفتن به دفتر باید به تصویب.

شهرستان پایتخت با مترو که معمولا ایستاده در اتاق تنها بودند خالی در روز دوشنبه. بنابراین چین بود جهان معمولا بسته بندی شده پکن دفتر مجتمع و مرکز خرید. Li Guifang گفت که او اغلب به فروش می رساند بیش از 100 فنجان آب یک روز در اصلی خود را تازه نمای توسط یک دفتر-برج ورودی اما ظهر دوشنبه او فروخته شده بود و تنها دو فنجان—به دو روزنامه نگار.

او فکر کرد که کسب و کار را انتخاب کنید تا در اواخر این هفته. “من به تماشای فیلم کوتاه در گوشی خود را به کشتن زمان” آقای لی گفت.

نوشتن به استو وو در Stu.Woo@wsj.com و James T. Areddy در james.areddy@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو