چین در مقابل جهان فلوت و Sudarshan چاکرا

دنگ شیائو پنگ معمار مدرن چین در سخنرانی خود در اجلاس ویژه سازمان ملل متحد در 10 th مارس 1974 گفت:

“چین یک کشور سوسیالیستی و توسعه کشور نیز هست. چین متعلق به جهان سوم. همواره پس رئیس مائو آموزه چینی دولت و مردم بصورتی پایدار و محکم حمایت همه مستضعف و مظلوم ملت ها در مبارزه خود را برای برنده شدن و یا دفاع از استقلال ملی توسعه اقتصاد ملی و مخالفت با استعمار امپریالیسم و قدرت طلبی. این است که ما ضروری وظیفه انترناسیونالیستی. چین یک ابرقدرت و نه او را تا به حال به دنبال یک. چه ابرقدرت? یک ابرقدرت است که یک کشور امپریالیستی است که در همه جا افراد کشورهای دیگر به آن تجاوز, دخالت, کنترل براندازی و یا غارت و تلاش برای هژمونی جهانی. اگر سرمایه داری است که ترمیم در یک کشور سوسیالیستی آن را به ناچار به تبدیل شدن به یک ابرقدرت. بزرگ پرولتری انقلاب فرهنگی که انجام شده در چین در سال های اخیر و مبارزات انتخاباتی از انتقاد از لین Piao و کنفوسیوس در حال حاضر در سراسر چین هر دو با هدف جلوگیری از سرمایهداری و حصول اطمینان از که سوسیالیستی چین هرگز تغییر رنگ و همیشه در کنار مردم مظلوم و تحت ستم کشور ، اگر یک روز چین باید تغییر رنگ و تبدیل به یک ابرقدرت اگر او بیش از حد باید بازی مستبد در جهان و در همه جا موضوع دیگران به او قلدری و تجاوز و استثمار مردم جهان باید شناسایی او به عنوان سوسیال-امپریالیسم در معرض آن مخالفت با آن و کار با مردم برای سرنگونی آن”.

کلمات مهم در مورد فکر می کنم با توجه به موقعیت چین در جهان امروز است.

رئیس جمهور شی جین پینگ که موقعیت خود را در همان وضعیت متعال به عنوان رئیس مائو و دنگ شیائو پنگ باید نگران رهبر و تحت فشار جدی.

سنتی خود را, بازی, کتاب استراتژی ها کار نمی کند. رهبران جهان هستند نه سجده به او فشار تاکتیک. جهان شهروندان مایل به اجتناب از محصولات چینی مانند قبل از هرگز. گردد با دقت تصویر و ماشین آلات شروع به لکه به سرعت در حال. چین و چپ خود را با تمام آب و هوا متحد پاکستان و کره شمالی هر دو از آنها را به عنوان استاد خود دستور.

بیش از سال گذشته شده اند وجود دارد یک سری از چالش های پیش روی اقتصاد چین.

1. ووهان ویروس (کونگ آنفولانزا عنوان رئیس جمهور تهمت) است که به ایجاد ویرانی در جهان است. هیچ کس می داند که چگونه بسیاری از مردم فوت کرده اند در چین است.

2. اقتصاد چین دچار مشکل است تا حدودی به دلیل تعطیل و تا حدودی به دلیل ضد چین و احساسات در میان خریداران در سراسر جهان.

3. چالش های درون CCP به خصوص پس از شی جین پینگ “رئیس جمهور برای زندگی” اصلاح خود “اساسی است.”

دیگر قطعه مهم از معادله یازدهم رویای پروژه کمربند و جاده ابتکار (BRI) که سنگ بنای خود را از سیاست اقتصادی استعمار با استفاده از بدهی به عنوان یک ابزار. تقریبا در هر کشور است که با امضا چین برای BRI در حال حاضر متوجه است که هیچ چیز در آن برای آنها است. چین و چک کتاب دیپلماسی مقاومت جدی مواجه است.

یک بخش عمده ای از BRI می رود از طریق بلوچستان (چین پاکستان کریدور اقتصادی) است که در پاکستان کشمیر تحت اشغال. بنابراین شورشیان در بلوچستان و هند انجام خواهد داد هر چه طول می کشد تا اطمینان حاصل شود که این CPEC پروژه اجازه داده نخواهد شد به پایان خواهد رسید. این صدمه دیده خواهد شد و هر دو کشور چین و پاکستان است.

ترین و پذیرفته شده فرم از انحراف توجه از زمان بسیار قدیم است به شروع یک جنگ / ایجاد مشکل با همسایگان به منظور جلب توجه و دور از مشکلات داخلی به این امید که احساسات ناسیونالیستی را منحرف کردن توجه از شهروندان است. این چیزی است که ما در حال دیدن اتفاق می افتد با تمام 14 کشور که هم مرز با چین و یا با کسانی که به اشتراک گذاری آبهای بین المللی با چین است. از بوتان (برای یک حیوان رزرو) به روسیه (برای کل شهر ولادی وستک منطقه) از مغولستان به ژاپن از استرالیا به میانمار است. چین بازگشایی مسائل در همه جا.

همه کشورها تحت تاثیر چین در حال حاضر صحبت کردن. کشورهای جنوب شرق آسیا بیش از حد که به طور سنتی آرام نگه داشته اند در حال حاضر صحبت کردن در برابر چین در جنوب چین دریاها.

هند تا به حال یک مدت طولانی مناقشه با چین در ما 3488 کیلومتر مرز طولانی. انگلیسی ها تا به حال تعریف مرز بین هند و تبت در سال 1914 به نام “مک ماهون خط” است که به نام خط کنترل واقعی (لاک). پس از الحاق چین حاضر به رسمیت شناختن این توافقنامه است. بنابراین چین نگه می دارد ادعا نقاط مختلف هند از جمله کل شمال شرق هند (7 متحده از هند) به عنوان خود را.

در گذشته سیاستمداران هند حمایت خود را قادر بوروکرات به دلایل مختلف نمی چالش چین اما ترجیح داده به “اجازه دهید همه چیز دروغ” به این امید که به نحوی حس خوب خواهد بود. آنها می دانستند که چین بود که اصلاح ناپذیر است, اما آن است که همیشه آسان تر برای رفت و برگشت موقعیت های ناراحت کننده زیر فرش. این منجر به بزرگ زمین در مناطقی از هند گرفته توسط چین و در حال حاضر ادعا را به عنوان خود را. هند حمایت کرده است هنگ کنگ و تایوان در سازمان ملل متحد و درخواست برای رسیدگی به علت ویروس. باید آن را یک ماده از زمان قبل از هند را افزایش می دهد این موضوع از استقلال تبت.

با اخیر برخورد در 15 ژوئن 2020 در Galwan دره چینی تا به حال فکر می کردم که آنها را “خزنده” نسبت به هند مانند آنها انجام داده بود در گذشته است. تحت آقای مودی این بود که نه تنها متوقف شد اما رد به عنوان به خوبی. در حالی که 20 سربازان هندی کشته شدند من شنیده مقامات ارشد که بیش از 75 چینی سربازان کشته شدند غضبناک ارتش هند که به دنبال قصاص پس از آنها خود را دیدم افسر فرمانده کشته شدند. داستان از یک سیک سرباز کشته شدن 12 نفر خود را با “kirpan” قبل از شهادت در حال انجام دور. این است چگونه اسطوره ها متولد می شوند و به درستی چنین است.

چینی ها استفاده نمی شود به عقب رانده.

آنها جان سالم به در برد با خود ایجاد شده افسانه بودن بزرگترین و قدرتمند ترین ارتش. می توانید یک ارتش است که احتمالا در حال اجرا با قدرت اسلحه و ایدئولوژی کمونیسم نبرد در برابر جهان بهترین آموزش دیده ارتش هند که درمان خود را در زمین به عنوان مادر خود را و در حال حاضر با خوشحالی به فدا کردن جان خود را برای دفاع از آن ؟

در گذشته سیاستمداران ما تا به حال با بستن دست ارتش هند پشت سر خود را. نخست وزیر مودی داده است آزادی به ارتش برای پاسخگویی به آنها تشخیص مناسب. آقای مودی نظر در لاداخ هند که می داند که چگونه به بازی لرد کریشنا را فلوت و می داند که چگونه به استفاده از Sudarshan چاکرا به وضوح نشان می دهد که تغییر کامل در هند سیاست خارجی vis-à-vis چین است. نه تنها ما می دانیم که چگونه برای ایجاد یک متجاوز رقص به لحن ما را, ما همچنین می دانیم که چگونه به استفاده از مرگبارترین سلاح برای محافظت از خودمان است.

جالب است ببینید که چگونه بسیاری از کشورها آمده اند در حمایت از هند است. فرانسه نیز پیشنهاد خود را برای ارسال نیروهای زمینی به پشتیبانی از هند! روسیه تسریع تحویل 21 میگ 29 و 12 Sukhoi هواپیما و همچنین ترین در جهان پیشرفته S-400 surface-to-air missile systems. ایالات متحده آمریکا قرار 3 ناوهای هواپیمابر در آبهای اطراف هند به ژاپن و تسریع فرستا دن از هلیکوپتر در اولویت است.

باز کردن بسیاری از پهلوها در همان زمان است که هر یک به خوبی گردد استراتژی رئیس جمهور یازدهم و یا این می تواند منطقه ای satraps در چین شروع به انعطاف پذیری ماهیچه های خود را به طور مستقل. و سپس جهان نیاز به نگران باشید. آیا این منجر به balkanisation چین شبیه به اتحاد جماهیر شوروی سابق است کسی حدس می زنم ؟

روز از رئیس جمهور یازدهم شماره? را او داده می شود در صورت صرفه جویی در خروج ؟ وجود دارد یکی دیگر از جاه طلبانه و تهاجمی رهبران جوان در درون حزب که در حال توطئه به ادعای “اژدها تاج و تخت” به جهت های مختلف به کشور ؟ وقت آن است که برای رهبری چین به بازگشت به کلمات نبوی از دنگ شیائو پنگ و یادگیری برای زندگی با جهان به جای تلاش برای کنترل آن ؟ فقط زمان خواهد شد بگویید.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im