چین و آمریکا جنگ سرد ؟ پکن باید به جلو و عقب از آن hyper-ملی رویکرد

وزیر امور خارجه چین وانگ یی گفته است که روابط با ما در آستانه یک جنگ سرد جدید. او در ادامه ادعا که ما آلوده شده توسط سیاسی “ویروس” است که قانع کننده رهبران وجود دارد به طور مداوم حمله به چین است. نیازی به گفتن این کاملا یک کشش. ما چشم انداز سیاسی است که به سختی یکنواخت اما شده است وجود دارد رشد حزبی رویکرد نسبت به چین است. برای خود چین انجام شده است بسیار برای شروع یک جنگ سرد با ما. از تلاش برای تسلط بر دریای جنوب چین در حال حاضر به آوردن امنیت ملی قانون برای هنگ کنگ و پکن شده است انجام حرکت می کند که به طور مستقیم در برابر ما منافع و ارزش ها.

به علاوه, شده است وجود دارد یک تغییر محسوس در چین دیپلماسی است. آن است که به مراتب تهاجمی تر از قبل برجسته اشتها برای یک مبارزه است. آن را روشن است که رهبری چین احساس می کند این است که در حال حاضر خود را برای نشان دادن قدرت واقعی. و آن را می خواهد به نوبه خود Covid-19 بحران را به یک فرصت است. این است که بیشتر نمونه های اخیر مرز درگیری بین هند و چین نیروهای نظامی است.

درست است رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است تا حدودی غرقه شدن در ضد چین و بلاغت با یک چشم و در انتخاب مجدد او پیشنهاد داد. اما وجود دارد هیچ انکار که همه چیز ایستاده آمریکا و منافع چینی می رویم برای یک برخورد. یک جنگ سرد جدید که در آن ما خواهد قهرمان لیبرال نظم و چین را فشار استبدادی مدل به خوبی ممکن است در اطراف گوشه. این را البته نمی توان خوبی برای جهان است. اما تعهد از کشیدن ما را از این سرنوشت نهفته است با چین است. آن را باید دبه در آن تهاجمی پرستی و شفاف تر در رویکرد خود را.

دفعات بازدید: داستان کامل: چین می گوید ویروس هل دادن ما روابط به آستانه ‘جنگ سرد’

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>