چین سیاهی Coronavirus بهبود به عنوان ایالات متحده گزارش سه مورد با هیچ شناخته شده قرار گرفتن در معرض

کره جنوبی سربازان با پوشیدن دنده محافظ اسپری ضد عفونی کننده در Daegu در روز شنبه.

عکس: -/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

کره جنوبی گزارش داد بیش از 800 جدید کروناویروس موارد در شنبه بیشتر از هر کشور در این بیماری همه گیر به چین گفت: آن عبور کلید آستانه در مبارزه با این بیماری کشنده است. در آمریکا مقامات بهداشتی در کالیفرنیا و اورگان و واشنگتن گزارش سه مورد جدید از coronavirus با هیچ سفر تاریخچه به چین است.

آخرین Coronavirus

 • چین می گوید: 39,002 مردم شده اند درمان ویروس و تخلیه بیش از بیش از 37,000 افرادی که هنوز آلوده
 • کره جنوبی گزارش 800 جدید کروناویروس موارد; کل افزایش می یابد به 3,150 با چهار مرده
 • سازمان غذا و دارو اجازه می دهد تا labs برای شروع آزمایش برای coronavirus; کالیفرنیا و اورگان و واشنگتن گزارش سه مورد جدید با سفر به چین تاریخچه
 • موارد تایید شده در ایران شروع به پریدن کرد بیش از 50 درصد یک شبه به 593
 • ایتالیا گزارش این 888 coronavirus موارد و 21 نفر کشته شده اند

در همین حال سازمان غذا و داروی آمریکا گفت: این امر اجازه می دهد برخی از 300 به 400 علمی بیمارستان آزمایشگاه شروع به آزمایش این ویروس اجازه می دهد برای چک هزار نفر از مردم به جای چند صد نفر در حال حاضر تست شده است.

این ویروس به سرعت گسترش زمین مکان هایی در سراسر جهان به طور فزاینده ای با هیچ پاک کردن لینک به چین که در آن شیوع آغاز شد. مقامات بهداشت عمومی می گویند این بیماری در حال حاضر همه اما غیر ممکن است برای جلوگیری از, در بخشی به دلیل بسیاری از موارد خفیف به نظر می رسد به کمک به گسترش بدون مقامات آگاه بودن از آنها.

چین تبلیغ و ارقام نشان میدهد تعداد زیادی از مردم در این کشور که بهبود از ویروس, بیماری های منتقله در حال حاضر بیش از تعداد کسانی که به تایید هنوز هم آن را داشته باشد. رسمی مردم روزنامه قرار داده و تعدادی از بیمارانی که درمان شده است و در حال ترخيص از بيمارستان در 39,002 بیش از 37,414 مردم هنوز به تایید آلوده شده اند جدید کروناویروس.

این ادعا نشان می دهد که چگونه دولت چین به دنبال موقعیت خود را به عنوان به طور موثر متوقف گسترش ویروس داخلی در حالی که قادر به کمک به کشورهای دیگر در مبارزه با شیوع بیماری.

وزیر امور خارجه چین وانگ یی به نام او و همتایان ایرانی در روز جمعه و ارائه شده به ارائه کمک و به اشتراک گذاری چین تخصص در مبارزه با این بیماری است. یک تیم از کارشناسان چینی وارد تهران در روز شنبه به عنوان موارد تایید شده در ایران شروع به پریدن کرد بیش از 50 درصد یک شبه به 593. نه بیشتر مردم از این بیماری وجود آوردن تعداد کل مرگ و میر به 43 و ساخت این مرگبارترین شیوع خارج از چین است.

افزایش در کره جنوبی آمد بیشتر در دائگو جنوب شهر در مرکز کشور شیوع; علاوه بر آن چهار نفر کشته شده اند. در آن زمان تعداد کل موارد در کشور به 3,150 با توجه به کره مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. تعدادی از عفونت های جدید در کره جنوبی باید بیش از آن در چین طی چند روز گذشته.

ایالات متحده در گزارش اضافه شده به نگرانی که این ویروس در حال گسترش در جوامع آمریکایی. مقامات بهداشت گفت: اواخر جمعه که یک دبیرستان در شهرستان اسنوهومیش در واشنگتن که تا به حال سفر به آسیا به حال قرارداد این ویروس و آن روشن نیست چگونه.

مقامات در شهرستان سانتا کلارا, کالیفرنیا, گفت: تا به حال تایید شده است به عنوان داشتن ویروس و در اورگن یک نفر در حال آزمایش و مثبت دولت بود و در انتظار تایید نتایج.

در تفسیر منتشر شده در ایالات متحده آمریکا امروز و چند مقام چینی رسانه در شنبه Cui Tiankai, چین سفیر آمریکا گفت که چین “بنا یک دیوار بزرگ پیشگیری از بیماری ها برای جهان است.” اما برخی از اپيدميولوژيستها فکر می کردم که خیلی زود برای چین به ادعای پیروزی.

“گام بعدی برای چین خواهد شد راه اندازی مجدد اقتصاد خود را در حالی که جلوگیری از تجدید حیات در انتقال گفت:” بن Cowling رئیس اپیدمیولوژی و آمار زیستی بخش در دانشگاه هنگ کنگ دانشکده بهداشت اضافه کرد که دیگر کشورها را تحت تاثیر قرار رو همین چالش است. “جهانی همه گیر است که تنها فقط شروع است.”

چین گزارش 47 مرگ و میر ناشی از کروناویروس در روز شنبه. حدود 80,000 موارد تایید شده اند وجود دارد با مجموع 2,835 مرگ و میر با توجه به ملی کمیسیون بهداشت. در حالی که وضعیت در این کشور به نظر می رسد برقراری ثبات در شهر ووهان جایی که این بیماری همه گیر کردم شروع آن گزارش بیش از 400 مورد جدید و 37 از مرگ کمیسیون بهداشت و درمان گفت.

تنها هفت عفونت های جدید گزارش شده در جای دیگر در کشور که از صبح روز شنبه و محدودیت های سخت تر برای نگه داشتن ویروس موجود است. روز جمعه در پکن گفته است که هر کسی که گیر کرده در هوبئی استان که در ووهان واقع شده است, نمی تواند بازگشت به پایتخت.

مقامات در جنوب شرقی شهر ساحلی Ningbo روز پنجشنبه گفت که خبرچینان اهدا خواهد شد معادل حدود 1400 $برای تبدیل در یک فرد است که تایید شده به ویروس.

ایتالیا با توجه به آن حفاظت مدنی بخش تا به حال 888 تایید موارد عفونت و 21 کشته و جمعه. تعداد coronavirus عفونت در آلمان افزایش یافته بود به حدود 70, مقامات گفت: حدود نیمی از آنها در غرب ایالت نوردراین-وستفالن در کشور که در آن ده ها تن از افراد آلوده در طول کارناوال سالانه جشن های این ماه است.

مربوط به پوشش

 • سهام رنج می برند بزرگترین زیان هفتگی از سال 2008
 • سه Coronavirus موارد شناخته شده قرار گرفتن در معرض گزارش شده در ایالات متحده West Coast
 • چگونه به آماده شدن برای Coronavirus
 • دموکرات ها را فشار دهید برای اطلاعات در Coronavirus Whistleblower شکایت
 • آنچه ما می دانیم درباره Coronavirus از علائم که در معرض خطر است
 • با شماره: چگونه Coronavirus بیماری همه گیر است که هدف قرار دادن کسب و کار در سراسر جهان

انگلستان گفت: تعدادی از افراد شناخته شده به این ویروس افزایش یافته بود به 20 با آخرین قربانی که برای اولین بار به سفر خارج از کشور. قبلی دو مورد جدید جمعه اعلام کرد تا به حال به ایران سفر کرده.

مقامات فرانسوی اعلام کرد که شیوع کروناویروس در حال گذشت از مرحله 1 به مرحله 2 وجود دارد که نیاز به اقدامات سختگیرانه تر برای کنترل گسترش آن.

روز شنبه, مقامات اعلام کرد که تمام اجتماعات خواهد بود و لغو در مناطق که در آن خوشه ها از coronavirus شناسایی شده اند در Oise منطقه در شمال فرانسه و La Balme-de-Sillingy یک شهر در رشته کوه های آلپ در نزدیکی مرز سوئیس.

مقامات همچنین لغو تجمعات در سراسر فرانسه از بیش از 5 ، 000 در فضاهای بسته و یا که در آن شرکت کنندگان را در معرض خطر مخلوط کردن با مردم از مناطق تحت تاثیر ویروس. که به معنی پاریس نیمه ماراتن یکشنبه لغو خواهد شد اما در یک مسابقه فوتبال بین لیون و سنت اتین پیش خواهد رفت, مقامات گفت.

در کره شمالی هیچ مورد گزارش شده است. در دیدار از کشور حزب کارگران کمیته مرکزی ” کیم جونگ سازمان ملل متحد دستور داد که تمام کانال های که از طریق آن ویروس می تواند وارد کشور شود و مهر و موم کردن با توجه به رسانه های دولتی. او گفت: اقدامات پیشگیری شد “حیاتی دولت امر است.”

به عنوان coronavirus را تهدید به گسترش در سراسر ایالات متحده مقامات بهداشتی فدرال گسترش معیارهای آنها باید تست شده و ساده تست-کیت مصوبات. عکس: Jeenah ماه/ایسنا

نوشتن به Wenxin فن در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>