کامیون کانتینر حرکت گذشته ظروف حمل و نقل در Yangshan بندر آب های عمیق در شانگهای. عکس: Qilai Shen/مهر نیوز

پکن—چین گفت: این امر بریده بریده تعرفه 75 میلیارد دلار از آمریکا واردات به نصف را به عنوان بخشی از تلاش های خود برای پیاده سازی به تازگی امضا موافقتنامه تجارت آزاد با واشنگتن است.

آغاز Feb. 14 چین خواهد شد کاهش تعرفه در برخی ایالات متحده کالا به 5 درصد از 10 درصد عوارض در برخی از موارد دیگر خواهد بود به کاهش 2.5% از 5%, چین, وزارت مالیه گفت: در بیانیه ای در روز شنبه. این تعرفه ها اعمال در ماه های سپتامبر و دسامبر در طی یک مبارزه با تجارت بین دو کشور اقتصاد است.

تعرفه کاهش می آیند در حال رشد در میان شک و تردید در مورد پکن توانایی به دنبال از طریق در فاز یک معامله تجاری است که در آن چین متعهد شده است برای افزایش خرید خود را از آمریکا کالا و خدمات توسط $200 میلیارد دلار بیش از دو سال است.

یک coronavirus شیوع آغاز شد که در چین در اواخر ماه ژانویه و گسترش به بیش از ده کشور باعث شده است که نزدیک به وقفه در فعالیت های اقتصادی در کشور است. مقامات چینی قرار داده اند بسیاری از نقاط کشور در مستند در تلاش برای مهار این بیماری همه گیر.

حتی قبل از وقوع بسیاری از اقتصاددانان و تحلیلگران تردید در پکن توانایی برای دیدار با قرارداد خرید اهداف که پوشش محصولات اعم از سویا و مرغ نفت و گاز به تولید کالا. در حال حاضر با بحران بهداشت و درمان تهدید در حال حاضر تضعیف اقتصاد پکن می تواند در پیدا کردن آن سخت تر به دنبال از طریق تمام تعهدات خود را.

حتی پس از تصمیم به کاهش تعرفه ها نشان می دهد که رهبری چین همچنان قصد اجرای این توافق کمک کرده است که توقف نزدیک به دو سال جنگ تجاری بین دو کشور است.

در بیانیه ای همراه روز شنبه در اطلاعیه وزارت دارایی گفت: تصمیم گیری در نظر گرفته شده بود به “کاهش اقتصادی و تجاری اصطکاک و گسترش اقتصادی و تجاری همکاری” بین دو کشور. “ما امیدواریم که به همکاری با ایالات متحده به سمت نهایی رفع همه افزایش تعرفه ها” به آن اضافه شده است.

به عنوان یک شرط از پکن امضای قرارداد اولیه قرارداد های تجاری, جوهر, on Jan. 15 و آمریکا توافق کردند که برای کاهش تعرفه های $120 میلیارد دلار کالاهای چینی به نصف به 7.5 درصد در حدود 30 روز و به چشم پوشیدن از دیگر برنامه ریزی شده تعرفه ها.

بزرگترین بخش از فاز یک معامله را پوشش می دهد چینی وعده به افزایش در ایالات متحده-واردات. پکن توافق کردند به خرید اضافی $200 میلیارد دلار کالا تقسیم در سراسر 2020 و 2021 با $77 میلیارد دلار در تجارت اضافی سال اول و $123 میلیارد سال دوم.

بیش از دو سال چین توافق برای افزایش خرید خود را از ایالات متحده کالاهای فوق 2017 سطوح از جمله افزایش حدود 78 میلیارد دلار در تولید 32 میلیارد دلار در بخش کشاورزی $52 میلیارد دلار در انرژی و $38 میلیارد دلار در خدمات. در سال 2017 ایالات متحده صادر $186 میلیارد دلار کالا و خدمات است.

برای تحقق اهداف ایالات متحده-صادرات به چین نیاز به صعود به $263 میلیارد دلار در سال 2020 و $309 میلیارد دلار در سال 2021 افزایش بی سابقه در تاریخ آمریکا تجارت است.

مقامات چینی نشان داده اند که این امر کاهش تعرفه ها در تلاش برای تحقق این وعده.

نوشتن به Lingling وی در lingling.wei@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو