کارگران تخلیه جعبه حاوی ماسک صورت ساخته شده در چین از یک هواپیما در ریگا فرودگاه بین المللی در لتونی در روز جمعه.

عکس: toms kalnins/شاتر

چین با موضوع, پنکه, فولاد ماسک و دیگر تجهیزات پزشکی به دقیق تر چک آداب و رسوم قبل از صادرات آنها پس از دریافت کشورهای سوال کیفیت بسیار مورد نیاز تجهیزات حفاظت شخصی ساخته شده در کشور است.

قوانین جدید معرفی, جمعه, هدف, 11 کلاس از آیتم های اضافی به بازرسی. فراتر از ماسک و هواکش آنها نیز شامل لباس های محافظ مادون قرمز دماسنج فولاد عینک ایمنی و دستکش و پزشکی ضد عفونی کننده.

این حرکت می تواند بیشتر کند محموله از تجهیزات پزشکی از چین در یک زمان زمانی که آنها در تامین کوتاه مدت در بسیاری از کشورها صنعت ،

آخرین Coronavirus

  • دانشگاه جانز هاپکینز: ایالات متحده موارد بالا 466,000; غرق 16,000
  • کاخ سفید در حال برنامه ریزی برای پرده دوم نیروی کار است که تمرکز بر بازگشایی اقتصاد
  • آنچه ما می دانیم درباره کروناویروس

در حالی که آخرین بیانیه چین اداره کل گمرک ارائه شده اندک جزئیات جدید بازرسی اخطار دیگری در روز یکشنبه گفت مقامات می کنید مربوط به همه کالا برای اطمینان از محتویات آنها خود را مطابقت اظهارنامه گمرکی.

پس از شماره جدید کروناویروس موارد شروع به خاموش مخروطی در چین در ماه مارس در این کشور یافت تولید برای تولید و صادرات تجهیزات پزشکی و شخصی دنده محافظ در حال حاضر به شدت مورد نیاز در کشورهای دیگر که تجربه خود را افزایش در عفونت های جدید.

بیش از 40 درصد از جهان را, ماسک, دستکش, چهره, سپر, عینک و محافظ پوشاک تولید شده در چین, با توجه به برآورد توسط واشنگتن-بر اساس پترسون موسسه بین المللی اقتصاد.

تنگ تر قوانین و مقررات به دنبال شکایت از برخی از کشورهای اروپایی در هفته های اخیر در مورد پایین بودن کیفیت تجهیزات حفاظت شخصی حمل از چین. در اواخر ماه مارس هلند به یاد می آورد 600,000 پزشکی ماسک صورت منابع از چین به دلیل معیوب فیلتر.

بیشتر

  • وخیم اقتصادی شماره شدت بحث بر لغو محدودیت Coronavirus
  • Coronavirus بحران میراث: کوه بدهی
  • بدساخته پاسخ ایمنی چشم در Coronavirus مرگ و میر
  • پزشکان چینی در Coronavirus Hub می گویند شواهدی در کلروکين است مجمل
  • تغذیه پرده برنامه های جدید برای کمک به دولت ها و کسب و کارهای کوچک

چینی وزارت امور خارجه سخنگوی Hua Chunying گفت: هفته گذشته که تولید کننده چینی تا به حال مطلع هلندی خریدار است که این محصولات نیست به معنای برای فولاد استفاده کنید. “چین متصل اهمیت بالا برای صادرات کنترل کیفیت” خانم هوآ گفت.

در ایالات متحده برخی از بیمارستان گروه ها و توزیع کنندگان می گویند آنها ارائه شده ماسک نمونه ها از چین که معیوب و یا شکست خورده استانداردهای محلی.

“این محصولات در گمرک بازرسی لیست برای یک دلیل خوب. شما ببینید بسیاری از معیوب ماسک و تجهیزات پزشکی در حال حمل به دور” گفت: Fredrik Barner یک شانگهای مبتنی بر حمل و نقل-حمل و نقل عامل برای کارهای شیکاگو شرکت حمل و نقل.

آقای Barner گفت: چین قوانین جدید به احتمال زیاد منجر به سفارشی عوامل انجام افزایش چک های پزشکی صادرات به اطمینان حاصل شود که کیفیت و مجوز هستند تا به استاندارد است. “تمام محموله برگزار خواهد شد تا” او گفت:.

در گذشته کودکان, اسباب بازی شده است به موضوع های مشابه چک به دلیل دقیق الزامات ایمنی, او گفت:.

چین مبتنی بر نمایندگی های حمل و نقل و پزشکی-عرضه شرکت ها می گویند که قوانین جدید خواهد شد به احتمال زیاد اضافه کردن اضافی تنگنا به یک فرایند تحویل در حال حاضر گرفتار با تاخیر.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

پس از چین به طور قابل توجهی محدود شده تعداد پروازهای بین المللی در ماه گذشته جعبه وسایل حفاظتی شخصی شده اند بیکار نشسته سفارشی در انبارها گفت: کامرون جانسون بر اساس شانگهای شریک در Tidalwave راه حل. در چین او افزود داخلی محدودیت های مسافرتی نیز منجر به طولانی تر حمل و نقل بار به بنادر.

به طور متوسط یک محموله یک میلیون ماسک پزشکی حدود 10 روز به آداب و رسوم روشن گفت: آقای جانسون که کمک ایالات متحده به گروه های پزشکی منبع اقلام پزشکی و انجام کنترل کیفیت در کارخانه های.

قوانین جدید اضافه کردن یکی دیگر از لایه های موجود بازرسی. در مارس 31, چین, بازرگانی, وزارت, آن اداره کل گمرک و ملی خود محصولات پزشکی دولت گفت: شرکت های چینی صادرات انتخاب تجهیزات پزشکی خواهد بود موضوع را به تنگ تر کنترل کیفیت. همچنین صادرکنندگان باید ارائه اظهارنامه فرم به آداب و رسوم خود را به اثبات محصولات با کیفیت و استاندارد از واردات کشورها و مناطق آنها گفت.

بین ماه های مارس 31 مارس 5, چینی, آداب و رسوم ضبط بیش از 11 میلیون پزشکی ماسک محافظ مناسب تشخیص معرف و دماسنج از شرکت های که لازم صدور مجوز و یا گواهی با توجه به کشور گمرک.

مربوط تصویری

تعداد بی سابقه ای از آمریکایی ها در زمینه رفع بیکاری و فدرال رزرو است نورد از برنامه های وام برای دولت های محلی و کسب و کار. وال استریت ژورنال را Lorie Hirose آخرین در این بیماری همه گیر. عکس: گتی ایماژ

نوشتن به لیزا لین در Liza.Lin@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de