یک زن پیوست پکن کارمندان پوشش برای یک اتوبوس پس از کار روز شنبه. این شهر کم عفونت رای مجاز آن برای تحمیل نسبتا کمی محدودیت در حرکات داخل شهر تا همین اواخر.

عکس: Kevin Frayer/گتی ایماژ

پکن—در حالی که گفتن بیشتر از جهان و دومین اقتصاد به سر کار رئیس جمهور چین به طور خاص به دو منطقه است که او می گوید باید اولویت بندی coronavirus مهار. یکی این استان در مرکز این بیماری همه گیر. دیگر پکن است.

را تمام و تلاش برای جلوگیری از گسترش ویروس در پایتخت, چینی, رهبر گفت: در یک سخنرانی در هفته گذشته. “امنیت و ثبات این شهر پایتخت است که به طور مستقیم مرتبط با کلی کار حزب و کشور,” او گفت:.

مقامات بسته نگه داشته اند بسیاری از پکن نقاط توریستی برای بیش از یک ماه در حالی که به تازگی beefing تا اپیدمی-اقدامات کنترلی.

مردم عینک محافظ و ماسک به عنوان آنها راه می رفت در یک منطقه معمولا مشغول گردشگران در نزدیکی میدان تیان آن من در پکن هفته گذشته است. بسیاری از جمله نقاط توریستی بسته شده اند و برای بیش از یک ماه است.

عکس: Kevin Frayer/گتی ایماژ

نزدیکی دولت در ترکیب اصلی در مرکز پکن سایت از جمله شهر ممنوعه میدان تیان آن من, موزه ملی و کتابخانه ملی تمام باقی می ماند بسته شده است. مقامات همچنین تعطیل کردن بخش هایی از دیوار بزرگ چین.

آخرین Coronavirus

 • تعداد موارد تایید شده از عفونت در خارج از سرزمین اصلی چین می گذرد 10,000
 • کره جنوبی گزارش 851 موارد جدید آوردن مجموع به 5,186; 31 مرده
 • چین تلفات 31 به 2,943; جدید تایید عفونت در 125
 • موارد جدید در نیویورک و گرجستان تحت فشار قرار دادند و تعدادی از افراد آلوده در ایالات متحده به 106 شنبه
 • دانشگاه جانز هاپکینز می گوید coronavirus آلوده 90,926 مردم از اواخر سال 2019 و 53 درصد از این بیماران بهبود
 • دانشگاه جانز هاپکینز: در مجموع 3,117 coronavirus بیماران فوت کرده اند

چانگ خیابان معمولا شلوغ بلوار در حال اجرا در مقابل شهر ممنوعه تقریبا خالی بود بیش از آخر هفته. پولیس بررسی شناسایی بازدید کنندگان اجازه می دهد تنها در پکن ساکنان و کسانی که می تواند ثابت کند که آنها تا به حال سمت چپ پایتخت در دو هفته گذشته به رویکرد سایت.

“ما نمی توانیم اجازه شما در” یک افسر پلیس گفت: دو بازدیدکنندگان جمعه پس از کشف خود را به آدرس منزل نبود در پکن. “چه می شود اگر شما بیمار است؟”

آب بندی کردن سیاسی و مراکز مالی از یک بیماری نادر است پزشکی مورخان می گویند. در سال 1892 رئیس بنجامین هریسون قرنطینه شهر نیویورک پورت طول وبا را بترساند. در سال 1900 مقامات محاصره هونولولو چینی سعی کنید برای جلوگیری از طاعون. در 2014 کشور لیبریا قفل کردن یک محله فقیر در آن سرمایه مونروویا, در تلاش برای جلوگیری از گسترش بیماری مرگبار ابولا, ویروس.

حدود 700 کیلومتر از این بیماری همه گیر مرکز ووهان پکن در مقایسه با چند coronavirus موارد اگر وجود داشته اند که خوشه از عفونت در دو بیمارستان و یک محل کار. همانطور که از دوشنبه پایتخت اختصاص 414 از 80,151 تایید عفونت در سراسر کشور و هشت نفر از 2,943 مرگ و میر.

وال استریت ژورنال را شان لی و استفانی یانگ سفر به هوبئی چین استان در مرکز coronavirus بیماری همه گیر. به عنوان مقامات اعمال تنگ تر قوانین قرنطینه آنها خواسته شد به صرف 14 روز در داخل خانه و انجام روال دقیق. عکس: Arek Rataj/آسوشیتد پرس

پکن بیش از چین سرمایه سیاسی است. آن را نیز به دولت و شرکت های دولتی و خصوصی اجرای فن آوری های غول مانند موتور جستجو ارائه دهنده Baidu , Inc. و ByteDance Inc., ساز Infinite برنامه.

کم عفونت رای مجاز پکن به اعمال نسبتا کمی محدودیت در جنبش مردم در داخل شهر تا همین اواخر در حالی که مناطق دیگر قفل شده است و ساکنان. در رسانه های اجتماعی برخی از شهروندان و شکایت Beijingers تا به حال آزادی در دسترس نیست به بقیه کشور است.

سپس پایتخت آغاز شده و خفقان را فقط به عنوان دیگر چینی مناطق شروع به رفتن راه دیگر و شل شدن محدودیت. در پایان هفته گذشته بیش از نیمی از چین و استانی در سطح دولت را کاهش داده بود خود را اپیدمی-اقدامات کنترل از بالاترین سطح است.

در حال حاضر پایتخت چهره سیل ساکنان بازگشت از مناطق دیگر است. از آن 22 میلیون ساکنان برخی از 8 میلیون ثبت نام در جای دیگر و بسیاری از آنها به احتمال زیاد سفر در ماه ژانویه برای سال جدید قمری تعطیلات.

پکن کارمندان عینک محافظ و ماسک در یک اتوبوس پس از ترک کار دوشنبه.

عکس: Kevin Frayer/گتی ایماژ

روز یکشنبه وزارت حمل و نقل ممنوع تمام تاکسی ها و سواری-نقطه خدمات در پکن از خروج سرمایه و کسانی که از جاهای دیگر از ورود به شهر—بعد از اتوبوسهای بوده و ممنوع از شهر در اواخر ماه ژانویه است. روز جمعه در پکن صادر آخرین اپیدمی-کنترل دستورالعمل که در آن تاکید کرد که کسی از آمدن به شهر از جای دیگر در چین باید قرنطینه در خانه در 14 روز و در مناطق مسکونی برای تقویت نظارت. کسانی که در بازگشت از کشورهایی که شیوع کروناویروس شدید است نیز باید در قرنطینه به مدت 14 روز. همچنین گفت: دانشجویان نباید به مدرسه بازگشت.

در دو هفته گذشته مقامات رفته درب به درب در بسیاری از محلات به ورود و خروج می گذرد به ساکنان جدید ایستگاه های بازرسی. در برخی از محله, محلی, مقامات سیلی بزرگ پوستر در سراسر هر دو درب و قاب از ورودی. اگر مقامات بعد از پیدا کردن یک برچسب شکسته آنها می تواند بگوید که مردم شده اند و از ورود و یا خروج از محل اقامت.

به اشتراک گذاری افکار خود را

باید دولت اجرای ویژه قرنطينه برای محافظت از سیاسی و موسسات مالی? پیوستن به مکالمه زیر.

مقامات محلی در هفته گذشته نیز دستور داد تا سوپر مارکت ها برای اطمینان از مشتریان هر یک از حفظ یک کوسن در حدود 20 متر مربع در اطراف هر یک از دیگر در حالی که گفتن دفاتر به درپوش چگونه بسیاری از مردم می تواند در حال حاضر در هر روز.

چین هفته گذشته نیز به تعویق افتاد کنگره خلق ملی سالانه در جلسه سیاسی در ماه مارس هزاران نفر از نمایندگان از سراسر کشور.

قرنطینه قوانین باید به خصوص صدمه دیده روستایی به دنیا آمد کارگران مهاجر که در سمت چپ این شهرستان برای سال جدید قمری و نمی تواند بلافاصله پس از بازگشت به کار در پکن. آنها اغلب به عنوان رانندگان خودرو, کارخانه, کارگران و یا در مشاغل دیگر که آنها را نیاز به حضور فیزیکی.

“اپیدمی پاسخ اغلب بسیج در راه خاص است که به طور کلی محافظت از نخبگان یک جامعه در حالی که dispossessing به حاشیه رانده شده” گفت: Alexandre سفید یک تاریخچه پزشکی استاد در دانشگاه جانز هاپکینز.

هنوز هم بسیاری از Beijingers باقی می ماند و زخم خورده با سندرم حاد تنفسی یا سارس در اوایل 2000s و گفت: بیماری-کنترل محدودیت بودند و معقول است.

Huguosi یک دولتی چرب قاشق نزدیکی مقر دولت اخیرا تحت فشار قرار دادند جداول در برابر دیوار و نوشته شده توجه کنید: “برای سلامتی و ایمنی لطفا برای نشستن نیست و چهره به چهره در حالی که غذا خوردن.”

“این بسیار مناسب به دلیل این ویروس می تواند از طریق هوا” گفت: Li Mei یک بازنشسته slurping سوپ رشته فرنگی با شوهرش در کنار کرسی در هفته گذشته. “این بیماری ناشی از مردم عادات بد است.”

ادامه مطلب

 • ایالات متحده Coronavirus زخمی به شش عنوان ویروس گسترش جهان
 • ایران بسیج 300,000 مردم و فرستادن هواپیماهای بدون سرنشین و توپ آب برای توقف گسترش Coronavirus
 • رهبر مرموز در کلیسا در مرکز کره جنوبی ویروس اپیدمی معذرت خواهی
 • ترس و اضطراب و احساس گناه: روانی تلفات و چین Coronavirus جنگ
 • مدرسه سفر به ایتالیا است که در پشت رود آیلند موارد
 • چگونه به آماده شدن برای Coronavirus
 • آنچه ما می دانیم درباره کروناویروس

نوشتن به استو وو در Stu.Woo@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو