چین طول می کشد سخت تر خط در هنگ کنگ در میان Coronavirus اعتراض آرامش

یک تظاهرکننده نمایش یک بنر که می گوید: “هنگ کنگ انقلاب در زمان ما” در طی یک تظاهرات روز شنبه در یک مرکز خرید.

عکس: جروم favre/شاتر

دلار هنگ کنگ—تنش در مجموعه ای به افزایش به عنوان معترضان طرفدار دموکراسی تلاش برای بازگشت به خیابان ها پس از طولانی سکون در میان بیماری همه گیر کوروناویروس که مقامات در اینجا و در پکن استفاده کرده اند به فشار سخت در برابر مخالفان جنبش است.

در هفته های اخیر مقامات پکن در خواست کرده است که هنگ کنگ تصویب امنیت ملی و قانون—که ممنوعیت خیانت, تجزیه طلبی فتنه و براندازی علیه دولت چین—و محکوم تاکتیک های یک مخالفت مجلس که در حال برگزاری است تا تصویب قانون جرم بی احترامی چین سرود ملی.

دو دفتر است که به نمایندگی از دولت چین در این شهرستان در حال دفاع از خود قدرت wading را به بحث های سیاسی. و پلیس محلی را گرد کهنه طرفدار دموکراسی و ارقام که که در سال گذشته monthslong سری از تظاهرات انبوه که در ماه ژوئن آغاز شد.

اجتماعی-دورى قوانین در حال حاضر در محل برای مبارزه با این بیماری همه گیر ناکرده بیش از چهار نفر جمع آوری این معنی است که هر گونه واکنش شدید عمومی را به آخرین فشارها از کادرهای حزب کمونیست اتحاد بیشتر بیان شده است آنلاین. اما به عنوان شهرستان در نظر دارد برای شروع کاهش محدودیت پس از ثبت پنج روز بدون هر گونه عفونت های جدید تظاهرات شروع به پاپ تا دوباره portending تابستان یکی دیگر از ناآرامی های پیش از انتخابات پارلمانی در ماه سپتامبر.

پلیس ضد شورش با پوشیدن ماسک محافظ تلاش برای متفرق کردن تظاهرکنندگان در جریان اعتراض های روز شنبه در داخل Cityplaza مرکز خرید در هنگ کنگ است.

عکس: جاستین چانه/مهر نیوز

پلیس تا یک رالی در یک مرکز خرید در روز یکشنبه. سالانه روز کارگر, مارس برنامه ریزی شده برای روز جمعه ممنوع شده است توسط پلیس, هر چند برخی از گروه های تماس برای برخی از اقدامات عمومی آزمون برای حمایت از دموکراسی حامیان در این مستعمره سابق بریتانیا در اعتراض به آنچه آنها را به عنوان محدودیت در آزادی.

سال گذشته تظاهرات باعث شد توسط یک شرکت-کنار گذاشته لایحه اجازه می دهد تا استرداد مظنون جنایی به سرزمین اصلی چین اما بدل به گسترده تر ضد پکن و دموکراسی با خواسته های از جمله ساخت پلیس پاسخگو به اتهام خشونت.

تحلیلگران سیاسی می گویند که بهبود coronavirus وضعیت در هنگ کنگ و چین—که در آن همه گیر آغاز شد—به مقامات فرصتی برای سفت گرفتن آن در semiautonomous شهرستان.

“هیچ دلیلی وجود ندارد که چرا آنها نمی خواهد هل دادن سخت گفت:” استیو Tsang, مدیر مدرسه مطالعات شرقی و آفریقایی موسسه چین در لندن است. “اصلی کشور هستند که به طور بالقوه به احتمال زیاد به صحبت می کنند تا برای هنگ کنگ بر روی زانو های خود را و همه آنها بسته به چین برای PPE,” او گفت: با اشاره به کمبود جهانی از تجهیزات حفاظت فردی مورد نیاز پزشکی کارگران است.

پس از ماه ها تظاهرات در سال گذشته—مربوط توسط درگیری ها بین پلیس و تظاهرکنندگان—هیچ کس نمی داند چه آینده نگه می دارد برای هنگ کنگ به عنوان یک محل برای زندگی و مالی توپی. تیک تاک ساعت است: چین گرفتن را سفت به عنوان 2047 نزدیک و شهر را منحصر به فرد آزادی منقضی خواهد شد. عکس های اعتباری: Visualtraveling

وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo گفت: در روز شنبه نشست خبری که پکن حرکت می کند در حال فرسایش هنگ کنگ آزادی که چین متعهد به حمایت 50 سال تحت 1997 تحویل توافق با انگلستان

“ما همچنان به نظارت بر با نگرانی رو به رشد در پکن را افزایش تلاش ها برای دخالت در هنگ کنگ حکومت” آقای Pompeo گفت. “هر گونه تلاش برای اعمال سخت گیرانه امنیت ملی قانون در هنگ کنگ خواهد بود مغایر با پکن وعده و تاثیر منافع آمریکا وجود دارد.”

چین وزارت امور خارجه بارها متهم ایالات متحده از دخالت در امور داخلی خود. در آن زمان هدف چهارشنبه در اعضای کنگره که مدافع در نظر گرفتن یک خط سخت تر در برابر پکن گفت: انگیزه خود را برای ترویج هنگ کنگ استقلال.

چین حرکت می کند به نظر می رسد با هدف تضعیف مخالفان برای جلوگیری از تکرار در سال گذشته هرج و مرج زمانی که صدها هزار نفر از مردم ریخت و بر روی خیابان های مالی جهانی hub ارائه بزرگترین محبوب چالش به حزب کمونیست حکومت در دهه. هزاران نفر از معترضان دستگیر شدند و به طور فزاینده ای خشونت آمیز در برابر فلج شهرستان, رانندگی, اقتصاد محلی به رکود اقتصادی حتی قبل از coronavirus رسید.

چین رابط دفتر گفت: آوریل 17 که دلار هنگ کنگ منطقه ویژه اداری برخوردار نیستند مطلق استقلال. “درجه بالایی از خودمختاری که HKSAR برخوردار است از جمله آن قانونی قدرت تمام می آید و مجاز توسط دولت مرکزی” دفتر گفت.

دنیس Kwok یک طرفدار دموکراسی در مجلس هنگ کنگ بیشتر پکن-وفادار قوه مقننه گرفته در مرکز صحنه به عنوان تنش گرما ، رابط دفتر و چین هنگ کنگ و ماکائو دفتر امور یک سازمان جداگانه هر دو با صدور بیانیه های محکومیت آقای Kwok برای “سوء استفاده از قدرت خود” او را متهم به داشتن قانون در برابر بی احترامی چینی سرود ملی گره خورده است تا در یک کمیته او ریاست بیش از.

پلیس ضد شورش راه رفتن گذشته فروشگاه در طول یک تظاهرات در داخل مرکز مالی بین المللی مرکز خرید در هنگ کنگ در روز سه شنبه.

عکس: جاستین چانه/مهر نیوز

این لایحه که به پیشنهاد مجازات برای مجرم تا سه سال در زندان باید قبل از اینکه مدت زمان مقننه به پایان می رسد در ماه جولای برای تبدیل شدن به قانون است.

آقای Kwok گفت که او انتظار دارد به رد صلاحیت از دفتر همانطور که اتفاق افتاده است به بسیاری از ضد پکن قانونگذاران حدود سه سال پیش. او گفت فشار روی او یک مثال از پکن دخالت در هنگ کنگ امور داخلی بر خلاف قانون اساسی این شهر miniconstitution اعلام شده در شرایط انگلستان تحویل قرارداد.

“آنها را ببینید که آنها حقوق برای نظارت بر هنگ کنگ و دولت و همچنین سایر امور داخلي” آقای Kwok گفت.

آقای Kwok گفت دموکراتیک همکاران نگران هستند که دولت نیز آغاز و با عجله از طریق امنیت ملی قوانین آگاه باشید که طرفدار دموکراسی اردوگاه به احتمال زیاد دست آوردن کرسی های کافی را در ماه سپتامبر انتخابات به خود بازگرداند وتو قدرت در قوه مقننه است.

پیشنهاد قانون شناخته شده به عنوان ماده 23 تماس مقامات هنگ کنگ به تصویب قوانین منع خیانت, تجزیه طلبی فتنه و براندازی علیه دولت چین. آن را کنار گذاشته شد در سال 2003 پس از یک و نیم میلیون نفر به خیابان ها ریختند و در اعتراض به.

بر خلاف سال گذشته انتخابات شوراهای ولسوالی ها که در نرم افزار-ایجاد گروه های خرد شد از دست دادن کنترل خود را از قوه مقننه خواهد بود بسیار بزرگتر برای پکن “از آنجا که آنها نمی تواند تصویب هر لایحه و بودجه گفت:” دانشمند علوم سیاسی کارشناسی ارشد Ngok.

هنگ کنگ رهبر, مدیر اجرایی, کری لام در هفته گذشته حمایت پکن حرکت های اخیر به دفاع از قدرت آن است. “بالا استقلال که داده است به هنگ کنگ SAR معنا نیست که دولت مرکزی مردم خواهد از دست دادن خود را در نظارت بر قدرت” خانم لام گفت.

آب و هوا برای گروه های مخالف اتحاد تاریک پس از اواسط ماه آوریل بازداشت طرفدار دموکراسی سیاستمداران برای مشارکت خود را در سال گذشته تظاهرات توده از جمله سنگین وزن مدافعان.

آقای Tsang گفت: “بازداشت شد “فقط استارت” در پی پکن زودتر جایگزینی مقامات بالا برای ارتباط و هنگ کنگ و ماکائو امور دفتر. “بیشتر حال رفتن به آمده است,” او گفت:.

Pro-پکن گروه به دنبال به دست آوردن حمایت مردم می گویند آنها با تمرکز بر کمک به ساکنان در طول coronavirus شیوع توزیع ماسک های پزشکی و حمایت بیشتر رفاه اجتماعی.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

مردم عادی می خواهند “تنظیم مجدد” لحظه هنگ کنگ پس از همه گیر شده است گفت: فرانکی فا نگن معاون دبیر کل pro-ایجاد اتحاد دموکراتیک برای بهبود و پیشرفت از هنگ کنگ.

سالانه روز کارگر راهپیمایی اعتراض ممکن است یک محک از خلق و خوی هر چند پلیس ممنوع کرده اند این رویداد به نقل عمومی ایمنی و بهداشت, نگرانی, معنی کسی که حضور چهره بازداشت.

Carol Ng, مرجعیت و هنگ کنگ کنفدراسیون اتحادیه های کارگری که سازماندهی این تجمع سالانه مورد انتقاد بان کی مون گفت: اتحادیه های ارائه شده برای حفظ 1.5 متر فاصله بین هر تجمع رونده و اجازه می دهد تا حداکثر چهار نفر در یک ردیف.

“این دشوار است برای سازماندهی یک اعتراض همه گیر با پیدا کردن یک تعادل بین حفظ بهداشت عمومی و رعایت جمع آوری و ممنوعیت” خانم Ng گفت. او گفت: این اتحادیه و اعضای آن را راه اندازی خیابان غرفه در سراسر شهر به جای.

نوشتن به Joyu وانگ در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de