چین می فرستد تیم برای کمک به ایران در پاسخ به افزایش Coronavirus

مقامات ایرانی باید به دادگاه تجدید نظر به شهروندان به توقف سفر و برای کسانی که به نشان دادن علائم به آزمایش و اذعان مقامات این کشور فاقد تجهیزات کافی برای مقابله با شیوع.

عکس: عابدین taherkenareh/شاتر

یک تیم از کارشناسان چینی وارد تهران روز شنبه برای کمک به مبارزه با مرگبارترین شیوع کروناویروس در خارج از چین به عنوان تعداد موارد تایید شده در ایران شروع به پریدن کرد بیش از 50 درصد یک شبه و مقامات ایرانی و شکایت از کمبود منابع مورد نیاز برای جلوگیری از گسترش بیماری است.

ایران وزارت بهداشت گفت: 593 نفر تست مثبت برای کوروناویروس. نه بیشتر مردم ایران کشته شده اند از بیماری آوردن تعداد کل مرگ و میر در کشور به 43 با توجه به وزارت بهداشت.

برای جلوگیری از گسترش این ویروس در ایران را به دادگاه تجدید نظر به شهروندان به توقف سفر و برای کسانی که به نشان دادن علائم به تست.

آخرین Coronavirus

 • کره جنوبی گزارش 800 جدید کروناویروس موارد; کل افزایش می یابد به 3,150 با چهار مرده
 • چین می گوید: 39,002 مردم شده اند درمان ویروس و تخلیه بیش از بیش از 37,000 افرادی که هنوز آلوده
 • چین گزارش 427 جدید کروناویروس موارد آوردن مجموع به حدود 80,000 با 2,835 مرگ و میر
 • ایران می گوید این 388 ویروس موارد و 34 نفر کشته شده اند
 • ایتالیا گزارش این 888 coronavirus موارد و 21 نفر کشته شده اند

در همان زمان مقامات ایرانی اذعان کرد این کشور فاقد تجهیزات کافی برای مقابله با شیوع بیماری از جمله تخت, شخصی, وسایل حفاظتی تنفسی و ماشین آلات. دولت تا به حال به دوباره پر کردن داروخانه های خصوصی سراسر کشور که در حال اجرا از ماسک محافظ و دستکش و مواد ضد عفونی کننده. اما مقامات در تلاش برای نگه داشتن مردم در داخل خانه با یک متخصص عفونت و گفت که او وحشت زده به دیدن مردم هنوز زیاد آب در لوله ها ،

“مهم نیست که چگونه بسیاری از تخت اضافه می کنیم و یا چه مقدار دارو و تجهیزات حفاظتی ما توزیع ما هنوز هم مردم در خیابان ها” علی Abzareh معاون دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: ISNA دولت news agency شنبه.

ایران در حال تبدیل به دیگران برای کمک به. آن وزارت بهداشت است به نام بازنشسته و بیکار پرستاران داوطلب در بیمارستان. ایران در وزارت دفاع آغاز شده است تولید کیت تشخیصی برای توزیع شود هفته آینده. سازمان بهداشت جهانی روز جمعه در گفت و گو با آورده پنجم دسته ای از coronavirus تست کیت و تجهیزات اضطراری به تهران. یک که هیئت به تهران که بازدید شد و در اصل قرار است برای اوایل این هفته هنوز به می رسند.

چینی صلیب سرخ هیئتی وارد تهران شد شنبه برای کمک حاوی شیوع. آنها به کمک های انسان دوستانه از جمله 50,000 تست و کیت تشخیصی و 13 تنفسی, ماشین آلات و برنامه ریزی شده برای دیدار با متخصصان ایرانی و به اشتراک گذاری تجارب خود را مبارزه با کروناویروس در چین, سفارت ایران در چین گفت: در توییتر.

در یک تماس تلفنی روز شنبه با همتای ایرانی خود جواد ظریف وزیر امور خارجه چین وانگ یی گفت که این کشور شد “جامع شرکای استراتژیک که همیشه حمایت و کمک به یکدیگر در زمان دشواری های” چین وزارت امور خارجه در بیانیه ای گفت.

تجارت با چین کمک کرده کوسن ایران از تحریم های ایالات متحده که ممنوعیت فروش نفت و قطع بانک های ایرانی از مالی بین المللی سیستم های. اما مکرر مبادلات در طول اپیدمی همچنین به نظر می رسد به سرعت گسترش ویروس.

ایران سلامت مقامات گفته اند که این ویروس به احتمال زیاد آورده بود به ایران توسط کارگران چینی. جمهوری اسلامی در روز شنبه منع ورود برای شهروندان چینی.

بازرگانان ایرانی می گویند چینی معامله گران در روزهای اولیه از این بیماری همه گیر در چین فرود در بازارهای در تهران برای خرید ماسک محافظ در توده نزدیک به یک میلیون نفر در یک زمان تا زمانی که آنها ناپدید شد از بازار است.

امنیتی ایران خدمات نیز در این هفته دستگیر چینی ملی که به ذخیره سه میلیون ماسک محافظ در تهران با توجه به Mashregh News, یک محافظه کار ایران در سایت. آن روشن نیست اگر ماسک در نظر گرفته شده برای صادرات به چین.

در کل پلیس ایران در هفته گذشته ضبط بیش از 16 میلیون احتکار اقلام از جمله ماسک و دستکش و مواد ضد عفونی کننده و بازداشت 70 مظنون محمدرضا مقیمی, تهران رئیس پلیس جرایم اقتصادی گفت: semiofficial خبرگزاری تسنیم.

مربوط به پوشش

 • سهام رنج می برند بزرگترین زیان هفتگی از سال 2008
 • سه Coronavirus موارد شناخته شده قرار گرفتن در معرض گزارش شده در ایالات متحده West Coast
 • چگونه به آماده شدن برای Coronavirus
 • دموکرات ها را فشار دهید برای اطلاعات در Coronavirus Whistleblower شکایت
 • آنچه ما می دانیم درباره Coronavirus از علائم که در معرض خطر است
 • با شماره: چگونه Coronavirus بیماری همه گیر است که هدف قرار دادن کسب و کار در سراسر جهان

نوشتن به Sune انگل راسموسن در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im