چین می بیند و یکی دیگر از پرش در Coronavirus عفونت

پزشکی کارگران در لباس محافظ در Jinyintan بیمارستان در ووهان در روز پنج شنبه.

عکس: چین روزانه/ایسنا

پکن—مقامات چینی شناسایی 5,090 جدید کروناویروس موارد جدید در پرش روزانه خود را شمارش که زده است نگرانی از سیر بیماری و مطرح است تازه نگرانی در مورد اینکه آیا چین ارائه ارزیابی دقیق از این بیماری همه گیر در محدوده.

در روز پنج شنبه و جمعه به تنهایی ملی چین کمیسیون بهداشت در مورد اضافه 20,000 تازگی تایید موارد به رسمی آن تعداد آوردن مجموع تعداد بیماران آلوده به ویروس coronavirus به بیش از 63,000 مردم تا پایان روز شنبه.

رئیس جمهور چین روز جمعه متعهد به بهبود چین بیماری-پیشگیری و بهداشت عمومی سیستم با توجه به دولتی تلویزیون مرکزی چین. “ما باید رفع کاستی پلاگین نقاط ضعف و تقویت ضعیف لینک” آقای یازدهم گفت.

در نشانه آن است که چین باقی می ماند به دور از سرگیری زندگی عادی بعد از مستندات است که بسته کسب و کار در سراسر کشور برای هفته پکن شهرداری از دولت گفت: افرادی که در بازگشت به پایتخت پس از سفر خارج از شهر باید در خانه بماند برای 14 روز یک روزنامه رسمی گفت.

افزایش موارد پس از آمد مقامات در استان هوبی, کانون شیوع تغییر چگونه آنها را در بیماران تشخیص داده شده. آنها قبلا با تکیه بر تست های آزمایشگاهی که دانشمندان گفت: در زمان بیش از حد طولانی برای انجام و می تواند غیر قابل اعتماد است. در حال حاضر با آغاز روز شنبه شمارش گزارش هوبئی شمارش بیمارانی که عفونت کروناویروس تایید توسط اشعه X از ریه ها و یا وسایل دیگر استفاده می شود به بالینی تشخیص بیماران.

ردیابی ویروس

  • چین گزارش 5,090 جدید, موارد بالا بردن تعداد کلی عفونت به بیش از 63,000
  • تعداد مرگ و میر افزایش 121 دوم-بالاترین مرگ و میر روزانه
  • به طور کلی تعداد افرادی که فوت کرده اند rose به 1,380
  • بیش از 1700 مراقبت های بهداشتی کارگران در چین تا به حال قرارداد این ویروس از Feb. 11 و شش فوت کرده
  • ژاپن شروع اجازه می دهد برخی از مردم در یک قرنطینه کشتی کروز برای پیاده
  • آنچه ما می دانیم از علائم تا درمان

برخی از دولتی و کارشناسان بهداشت و درمان از جمله مایک رایان رئیس سازمان بهداشت جهانی, بهداشت و درمان اضطراری برنامه بازی کرده اند پایین افزایش سریع موارد جدید گفت که شیوع کلی مسیر تغییر نکرده و این موارد نیست به طور چشمگیری افزایش خارج از چین—به غیر از سرایت میان مردم قرنطینه در الماس شاهزاده خانم کروز کشتی ژاپن در ساحل.

به تازگی گزارش موارد منتشر شده در پنج شنبه و جمعه “احتمالا تعداد موارد بیش از چند هفته گذشته و نه تغییر تصور ما از اپیدمی مسیر در هفته گذشته یا بیشتر” بن Cowling, رئیس اپیدمیولوژی و آمار زیستی بخش در دانشگاه هنگ کنگ دانشکده بهداشت در روز جمعه گفت.

بدون در نظر گرفتن جهش ناگهانی این هفته در چین رسمی عفونت شمارش نگرانی در میان مقامات ارشد مقامات ایالات متحده در مورد این که آیا پکن به حال خوب درک وضعیت و اینکه آیا آنها که در آینده در مورد جدی بودن این بیماری همه گیر.

“ما کمی نا امید در عدم شفافیت آینده از چینی” لری Kudlow, مدیر کاخ سفید شورای اقتصاد ملی به خبرنگاران گفت: پنج شنبه و اضافه کرد که کارشناسان ایالات متحده شده اند اجازه ورود به کشور با وجود ارائه کمک.

مربوط تصویری

دانشمندان مسابقه برای پیدا کردن یک واکسن برای ووهان coronavirus امیدوارند یک روش برش لبه به نام “پاسخ سریع سیستم عامل” را به سرعت عملکرد دستیابی به موفقیت. وال استریت ژورنال است Jason بلینی توضیح می دهد که اینها چه هستند و چگونه کار می کنند. عکس: Tolga Akmen / AFP

Geng Shuang, سخنگوی چین وزارت امور خارجه گفت: در پاسخ جمعه که “چین فعال بوده است و باز نسبت به همکاری با آمریکا”

“ما خوش آمدید کارشناسان خارجی مشارکت در چین-که ماموریت مشترک از جمله کسانی که از ایالات متحده,” او اضافه شده است.

در علاوه بر این به پرش در عفونت های جدید ملی چین کمیسیون بهداشت روز جمعه همچنین گزارش داد 121 جدید مرگ و میر از coronavirus دوم بالاترین مجموع روزانه تا کنون آوردن تلفات به 1,380. چندین هزار نفر به آن اضافه شده را بازیافت و از بيمارستان مرخص شده از بيمارستان ،

به اشتراک گذاری افکار خود را

آیا شما اعتماد به نفس در چین توانایی نگه داشتن شیوع بیماری تحت کنترل است ؟ چرا که نه ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

چینی بهداشتی مقامات همچنین گزارش برای اولین بار جمعه چگونه بسیاری از مراقبت های بهداشتی کارگران آلوده شده توسط ویروس و گفت که بیش از 1700 بهداشت و درمان-مراقبت از پرسنل تا به حال قرارداد این ویروس که از شنبه که شش فوت کرده است.

مقامات گفت: بسیاری از این عفونت ها رخ داده است که پرسنل پزشکی مصرف می کردند کمتر احتیاطی در ابتدای شیوع آن اعتقاد بر این است که شروع به گسترش در سراسر هوبئی را در استان ووهان در اواخر سال گذشته. ووهان بیمارستان ها گزارش داده اند که کمبود منابع مانند ماسک و لباس محافظ.

Li Wenliang یک جوان ووهان دکتر که شد ملی, قهرمان محلی پس از مقامات محلی مواخذه او را برای بالا بردن سطح هشدار در مورد ویروس درگذشت, هفته گذشته باعث ابراز احساسات زیادی از آن نا امیدی کارگردانی در دولت است.

بین المللی از محققان می خواهید اطلاعات بیشتر در مورد عفونت های پزشکی کارگران به دلیل آن کمک خواهد کرد که بیمارستان ها در سراسر جهان آماده شدن برای بیشتر coronavirus موارد است. “چه راه های مراقبت های بهداشتی کارگران متاسفانه آلوده کردم ؟” اپیدمیولوژی آقای Cowling گفت. “چگونه می تواند از دیگر شهرهای چین و یا شهرهای دیگر خارج از چین آماده سازی خود را در مراقبت های بهداشتی تیم بهتر است برای کاهش خطر ابتلا به عفونت است؟”

در درمان جبهه ملی چین Biotec گروه گفت: آن را به حال بدست مطلوب نتایج درمان بیماران با آنتی بادی های خون یا پروتئین موجود در اهدا پلاسما از افرادی که در حال بهبود از جدید کروناویروس که باعث می شود یک بیماری تنفسی به نام Covid-19.

در همین حال مقامات چینی متعهد به برداشتن گام های جمعه برای کمک به ایجاد ثبات در اقتصاد بعد از مستندات نگه داشته اند دهها میلیون نفر از مردم در خانه های خود را و قادر به ادامه کار در کارخانه ها و مغازه ها که بسته شده اند, در سراسر کشور برای هفته ها.

پنگ Lifeng, یک مقام در بانک خلق چین روز جمعه گفت که بانک های کشور باید افزایش وام دهی و کاهش نرخ استقراض. آقای پنگ گفت: بانک ها نیز باید افزایش دراز مدت اعتبار و وام به کسب و کارهای کوچک در حالی که پاکسازی نوار قرمز به انجام این کار به سرعت.

اخبار بهداشت و درمان در صندوق پستی خود را

گرفتن سرپرستی یک هفته نگاهی به ویژگی های ستون ها و عناوین در بهداشت شخصی و بهداشت میباشد. ثبت نام.

حتی پس از, چن Yulu, معاون بانک مرکزی گفت: در بیانیه ای جداگانه جمعه که مقامات اعتماد به نفس در توانایی خود را به نگه داشتن شیوع تحت کنترل و گفت که هر گونه تاثیر از شیوع کروناویروس در اقتصاد چین خواهد بود به طور موقت.

در ژاپن مقامات شروع به اجازه دادن به مردم در یک قرنطینه کشتی کروز که در حال حاضر در 80s و سایر شرایط از جمله تست منفی برای این ویروس به پیاده حرکت 11 نفر به یک دولت مهمانخانه. الماس شاهزاده خانم لنگر انداخت یوکوهاما در اکثر موارد تایید شده از این ویروس در خارج از چین و هنوز هم بیش از 3000 مسافر و خدمه در هیئت مدیره.

پوشش بیشتر

  • افزایش موارد پرسش در مورد اوج
  • شماره: چگونه بسیاری از مردم ممکن است یک فرد آلوده?
  • چین محرک استراتژی چهره جدید تست ویروس
  • چین خواست باز کردن مرزها. حتی متحدان مقاومت در برابر

نوشتن به استو وو در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im