چین رول آزمون آزمایشی از ارز دیجیتال

ارز جدید در حال آزمایش است در شنژن سوژو چنگدو و منتظر مى ماهواره ای شهر پکن. بانک خلق چین ساختمان در پکن.

عکس: Qilai Shen/مهر نیوز

پکن—بانک مرکزی چین معرفی کرده وطنی ارز دیجیتال در چهار شهرستانها به عنوان بخشی از برنامه آزمایشی مارک یک نقطه عطف در مسیر اولین سیستم پرداخت الکترونیکی توسط یک اصلی بانک مرکزی است.

آزمون داخلی از ارز دیجیتال در حال انجام در چهار شهرستانها بزرگ در سراسر چین—شنزن سوژو چنگدو و منتظر مى ماهواره ای شهر پکن برای بهبود ارز, قابلیت, نرخ ارز دیجیتال موسسه تحقیقات تحت بانک خلق چین تایید دوشنبه در پاسخ به یک درخواست برای نظر.

چینی داخلی و دولتی رسانه ها گزارش دادند در این آزمایش بیش از آخر هفته. دادگاه پس از سالها تحقیق توسط بانک مرکزی قدمت آن به سال 2014 است.

جدید ارز که ندارد یک نام رسمی اما آن شناخته شده داخلی مختصر “DC/EP” یا “ارز دیجیتال/پرداخت الکترونیکی” را به اشتراک گذاری برخی از ویژگی های با cryptocurrencies از جمله bitcoin و Facebook Inc.’s برج میزان PBOC مقامات گفته اند. در حالی که آن را نمی خواهد به رخ کشیدن گمنامی که بیت کوین و دیگر cryptocurrencies مشتری جلب کردن چین مرکزی بانکداران را متعهد به حفاظت از حریم خصوصی کاربران است.

قصد چین مرکزی بانکداران باید گفت این است که به جای برخی از چین پایه پولی یا پول نقد در گردش خون. آن را نمی خواهد جایگزین سایر نقاط کشور عرضه پول مانند سپرده های بانکی و توازن توسط بخش خصوصی اجرا پرداخت, سیستم عامل, Yi باند فرماندار بانک مرکزی چین گفت: در سال گذشته است.

بانک مرکزی موسسه تحقیقات روز دوشنبه گفت که خلبان در حال راه اندازی بر اساس محاکمه در بخشی به آماده شدن برای المپیک زمستانی 2022 در پکن. این موسسه تحقیقاتی افزود که ارز دیجیتال نخواهد بود صادر شده در سراسر کشور و یا در مقادیر زیاد در کوتاه مدت و گفت که آزمون اجرا نمی ماشه تورم است.

در خینگچنگ یک منطقه در شرق شهر سوژو دولت شروع به پرداخت کارمندان دولت نیمی از یارانه حمل و نقل خود را در ارز دیجیتال در ماه آینده به عنوان بخشی از شهرستان را در اجرای آزمون با توجه به دولت کارگر مستقیم با آگاهی از این موضوع است.

بانک خلق چین رژیم صهیونیستی است. Yi باند گفت: ارز دیجیتال نمی خواهد جایگزین سایر نقاط کشور عرضه پول.

عکس: شن شیعه/زوما پرس

دولت از کارگران شد و گفت: برای شروع نصب برنامه بر روی گوشی های هوشمند خود را در این ماه به آن ارز دیجیتال منتقل خواهد کارگر گفت.

کارمندان دولت گفته شد که پول جدید می تواند منتقل شود به موجود خود را به حساب های بانکی و یا استفاده می شود به طور مستقیم برای انجام معاملات در برخی از تعیین تجار فرد گفت.

چین جلوتر از بسیاری از کشورهای دیگر در آماده راه اندازی رسمی ارز دیجیتال. در سال های اخیر استفاده از سنتی کاغذ اسکناس و پول نقد به شدت کاهش یافته است و گوشی های هوشمند پرداخت تبدیل شده اند تا در همه جا حاضر است که بسیاری از مردم چین به خصوص جوانتر ساکنان شهری دیگر حمل کیف پول خود را و یا پول نقد برای خرید. به جای آنها استفاده از Tencent Holdings Ltd. ‘s WeChat پرداخت Alipay که توسط مورچه های مالی گروه خدمات وابسته Alibaba Group Holding Ltd.

بانک مرکزی چین گفته است که تغییر به یک دولت-اجرا دیجیتال سیستم پرداخت کمک خواهد کرد که مبارزه با پول شویی, قمار و ترور تامین مالی است. آن را نیز مورد ستایش قرار داد ارزهای دیجیتال به عنوان یک راه برای بهبود بهره وری از معاملات در سیستم مالی آن است.

چین چهار بزرگترین بانک دولتی به بانک مرکزی در توسعه این ارز دیجیتال. تصاویری از پول دیجیتالی کیف پول نرم افزار ساخته شده توسط یکی از بانک های بانک کشاورزی چین, Ltd. گردش به طور گسترده ای آنلاین تاریخ و زمان آخرین هفته است.

تصاویر ادعا را نشان می دهد انواع توابع از جمله محافظ اجازه می دهد برای پیگیری معاملات ارز جدید مدیریت حساب های خود را و لینک کیف پول خود را به بانک های موجود به حساب.

Mu چانگچون مرکزی-بانک رسمی نظارت بر تحقیقات از چین ارز دیجیتال گفت: در مرداد ماه سال گذشته که نرخ ارز است “آماده برای راه اندازی” اما آقای یی که PBOC فرماندار گفت: بعد از آن در سال است که وجود ندارد و در عین حال یک جدول زمانی برای راه اندازی.

نوشتن به جاناتان چنگ در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>