چین افزایش, کاهش, کنترل مرز با کشورهای دیگر

یک مقدار مشخصی از سفر باقی مانده ضروری برای بسیاری از شرکت ها با منافع بین المللی برای حفظ عملیات معمول رفتن مدیران می گویند.

عکس: چنگ Content/زوما پرس

دلار هنگ کنگ—چین با نزدیک شدن تعدادی از کشورها برای بحث در مورد امکان کاهش کنترل مرز اجازه می دهد تا برخی از کسب و کار سفر به رزومه بخشی از تلاش گسترده تر به راه اندازی مجدد فعالیت های اقتصادی متوقف شده توسط coronavirus بیماری همه گیر.

با چین سیگنالینگ اولیه موفقیت در مهار داخلی آن سرایت آن مقامات در هفته های اخیر پیشنهاد تلاش برای تسهیل سفر ضروری با همتایان خارجی از بیش از یک دوجین از کشورها در سراسر منطقه آسیا و اقیانوس آرام, دیپلمات آشنا به این موضوع گفت.

آخرین Coronavirus

  • موارد تایید شده در سراسر جهان گذشت 2.4 میلیون و مرگ و میر را در صدر 166,000 با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز.
  • عفونت در ایالات متحده پیشی گرفته 759,000 و مرگ و میر در صدر 40,600.
  • ایالت نیویورک قصد دارد برای شروع آزمون با هدف برآورد چه درصدی از جمعیت آن آلوده شده است.

مقامات چینی مطرح کرده اند این ایده در رسمی و غیر رسمی تنظیمات—با همتایان خود از کره جنوبی و جنوب شرقی آسیا و در میان دولت های دیگر این دیپلمات گفت. کره جنوبی و سنگاپور به طور رسمی موافقت کردند به بحث در مورد راه هایی برای تسهیل سفر ضروری با چین با توجه به اظهارات دولت است.

پکن همچنین به برخی از کشورهای اروپایی در مورد اجازه دادن به برخی از سفر لازم برای حفظ زنجیره تامین برخی از دیپلمات ها گفت. هویت این کشورها نمی تواند تایید شود.

چین سفر محدودیت هایی در میان دقیقترین جهان تحمیل به توقف دوباره از coronavirus به کشوری که در آن همه گیر برای اولین بار در گرفت. از اواخر ماه مارس چین به حالت تعلیق ورود برای تقریبا همه خارجی ها و محدود مسیرهای هوایی بین المللی به پروازهای هفتگی—هفته پس از پکن خواست کشورهای دیگر به محدود کردن سفر به چین گفت: چنین محدودیت هایی در برابر سازمان بهداشت جهانی راهنمایی.

خالی چک در شمارنده در پکن پایتخت فرودگاه بین المللی هفته گذشته منعکس Covid-19 و تاثیر آن بر حمل و نقل هوایی چین.

عکس: نیکولاس asfouri/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

این پیشنهاد به سهولت برخی از کسانی که کنترل می آید که چین اقدامات برای بازگرداندن فعالیت های اقتصادی و تعمیر زنجیر عرضه جهانی شده اند که hobbled توسط توده قرنطينه و مرز تعطیلی. روز جمعه چین گفت: اقتصاد افت 6.8 درصد در سه ماه اول این سال از سال قبل—اولین انقباض پس از پکن آغاز شد گزارش سه ماهه تولید ناخالص داخلی ارقام در سال 1992.

چین وزارت امور خارجه نیست, پاسخ به یک درخواست برای نظر.

چین پیشنهاد شرح داده شده توسط برخی از مقامات به عنوان یک “خط سبز” یا “مسیر سریع” مهاجرت ترتیب خواهد معاف برخی مسافران—مانند مدیران کسب و کار—از موجود ممنوعیت سفر و ساده سلامت غربالگری اقدامات آنها نیاز به رفتن را از طریق این دیپلمات گفت.

یک احتمال این است که دولت های شرکت کننده رسمیت شناختن نتایج حاصل از هر یک از دیگر coronavirus آزمون به طوری که مسافران آینده نگر می تواند آزمایش می شود قبل از آنها ترک—و نه پس از ورود و در امان اجباری قرنطینه اقدامات در کشور مقصد اجازه می دهد آنها را به شروع به انجام کسب و کار بلافاصله با توجه به دیپلمات.

هنگ کنگ نیاز به ورود مسافران هوایی به آزمایش جدید کروناویروس.

عکس: جروم favre/شاتر

در حالی که کسب و کار در حال حاضر اغلب انجام جلسات و دیگر فعالیت های تلفنی یک مقدار مشخصی از سفر است که هنوز هم ضروری برای بسیاری از شرکت ها با منافع بین المللی برای حفظ عملیات معمول رفتن مدیران گفت.

شرکت های چند ملیتی در خودرو و الکترونیک و تراشه صنایع نیاز مهندسین ارشد برای سفر به مراکز تست و آزمایشگاه در کشورهای دیگر را در زمان واقعی تنظیم برای محصولات و یا اجزای مدیران گفت. شرکت ها نیز اغلب به ارسال کارکنان ارشد از کشورهای خود برای نظارت بر فرآیندهای تولید در امکانات در خارج از کشور حتی اگر اکثر کارگران محلی را استخدام کرد.

چین آغاز شده است بحث و گفتگو با کره جنوبی و سنگاپور در مورد چگونه به منظور تسهیل در سفر ضروری است هر چند مشخص نیست که این اقدامات می تواند اجرا شود به گفته افراد آشنا با این مذاکرات.

در روز جمعه تصویری-کنفرانس ارشد چینی و کره جنوبی دیپلمات توافق برای ایجاد یک “سریع لین” برای سفر ضروری است—از جمله کسب و کار و پرسنل فنی بین دو کشور با توجه به اظهارات هر دو وزارتخانه خارجی است.

در تماس جداگانه جمعه با وزیر اقتصاد زونگ شان کره جنوبی وزیر صنعت سونگ یون-mo سئول گفت: پکن امیدوار است که اجازه می دهد کسب و کار مردم—به خصوص کسانی که از و کارهای کوچک و شرکت—را به “فوری سفر کسب و کار” به چین با توجه به کره جنوبی, وزارت تجارت صنایع و انرژی است.

در اوایل این ماه در چین و سنگاپور توافق کردند که به “بحث ارائه دسترسی مناسب به جریان پرسنل لازم” را به عنوان به خوبی به عنوان حفاظت جریان تجارت و “یکپارچگی زنجیره تامین” با توجه به یک بیانیه مشترک از دو کشور خارجی وزارتخانه ها.

مربوط تصویری

پکن در حال ظهور است که از حدود دو ماه coronavirus مستند مردم را وادار به انطباق با یک راه جدید برای زندگی است. وال استریت ژورنال را جولی ورناو به ما نشان می دهد چگونه او را در تغییر زندگی روزمره برای محافظت از خود از ویروس. عکس کامپوزیت: کریستال تای

زمان امر بستگی دارد که چگونه همه گیر تکامل می یابد در هر کشور افراد آشنا با مباحث گفت. بسیاری از جزئیات هنوز به تصمیم مانند چه نوع از پرسنل اجازه داده می شود به سفر که در مناطق جغرافیایی آنها می توانید مراجعه کنید و همچنین زمانی که چنین ترتیبات می تواند آغاز خواهد شد به گفته یکی از مردم است.

برخی از کشورهای نزدیک چین هنوز به دنبال دلیل آنها باقی می ماند زمانی که مطمئن نیستید داخلی خود را همه گیر مواقع ممکن است بهبود به حدی است که اجازه می دهد آنها را به سهولت و محدودیت های مسافرتی با توجه به دیپلمات های آشنا با موضوع.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

ژاپن روز پنج شنبه اعلام کرد در سراسر کشور وضعیت اضطراری در تلاش برای جلوگیری از coronavirus پس زودتر اعلام شرایط اضطراری در برخی از شهرهای بزرگ و استان.

تایلند همچنان تحت حکومت اضطراری—حداقل تا 30 آوریل—که بلوک ورود برای غیر ساکن خارجی و نیست و در عین حال آماده به بحث در مورد کاستن از مرز محدودیت با چین با توجه به یک فرد آشنا با این موضوع.

نوشتن به Chun هان وانگ در [email protected]

چین به حالت تعلیق ورود برای تقریبا همه خارجی ها و محدود مسیرهای هوایی بین المللی به پروازهای هفتگی.

عکس: ممکن است جیمز/زوما پرس

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de