چین هل ویروسی پیام به شکل Coronavirus روایت

چینی, سخنگوی وزارت امور خارجه ژائو Lijian ماه گذشته شناور این نظریه که coronavirus ممکن است ایجاد شده توسط ارتش ایالات متحده.

عکس: Andy Wong/آسوشیتد پرس

چین شده است خرید تبلیغات در ایالات متحده اجتماعی-رسانه ای سایت ها و اتخاذ آنلاین تاکتیک یادآور روسی دروغ مبارزات در یک تلاش آشکار برای شکل دادن به داستان در سطح بین المللی در مورد کوروناویروس پاسخ به گفته محققان تجزیه و تحلیل فعالیت است.

این تلاش ها شامل آگهی های خرید Facebook , Inc. ترویج زبان اسلحه از دولت-رسانه و همچنین به عنوان پست وجود دارد و در توییتر Inc.’s پلت فرم که در برخی موارد بی اعتبار کردن ایالات متحده در تلاش برای مبارزه با جهانی همه گیر, محققان می گویند.

از اواسط ماه فوریه تا اوایل مارس اجتماعی-رسانه ای سایت های مربوط به رسانه های دولتی چین نوشته شده بیش از 3300 بار در روز سه برابر نرخ طبیعی, با توجه به ثبت آینده سامرویل جرم.-بر اساس امنیت سایبر شرکت مشاوره. این رسانه ها بودند که اصولا فعال در Facebook و Twitter تحقیقات نشان داد.

چینی توییتهایی محققان می گویند بیرون کشیدن روسیه تاکتیک که درگیر پخش پیام است که می تواند برانگیختن شک و هم بزنید خشم در مورد حقایق اساسی و گاهی ترویج ساختگی ادعا می کند. روسیه همچنین تکیه به شدت در رسانه های دولتی به گسترش پیام خود را آنلاین.

چین از اعزام پزشکان و تجهیزات پزشکی به ایتالیا و کشورهای دیگر شده اند که ضربه سخت coronavirus. وال استریت ژورنال را اریک Sylvers در میلان توضیح می دهد که چگونه چین است که با استفاده از قدرت نرم برای تغییر برداشت در مورد دست زدن به آن از بیماری همه گیر. عکس: Moura بالتی Touati/شاتر

وزارت خارجه چین نمی پاسخ به یک درخواست برای نظر و روسیه را رد کرده است, پخش كردن, دروغ.

چینی هزینه تبلیغات شتاب گسترده تر اجتماعی-رسانه های تلاش—که یک افزایش در طول سال گذشته در هنگ کنگ تظاهرات به شکل مورد نظر چین در جهان انگلیسی زبان محققان گفت.

چین خریداری شده بیش از 200 سیاسی تبلیغات در Facebook پس از پایان 2018 اما بیش از یک سوم خریداری شده در دو ماه گذشته گفت: ونسا Molter یک محقق در دانشگاه استنفورد اینترنت رصدخانه a cyber-موسسه سیاست. بسیاری از آگهی های اخیر متمرکز بر تلاش برای شکل دادن به جهانی ادراک اطراف چین را از دست داده و از شیوع کروناویروس, او گفت:.

خانم Molter گفت: دولت چین-رسانه و تبلیغات سیاسی در Facebook کشیده شده به عنوان بسیاری از 109 میلیون بازدید در طول 14 ماه گذشته حدود 45 میلیون نفر از آنها پس از Feb. 15. که رسیدن به مراتب بزرگتر از حدود 40 میلیون برداشت که دانشگاه استنفورد می گوید روسیه اینترنتی تحقیقات آژانس به دست آمده در آن دروغ عملیات در اطراف 2016 انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده.

اخیرا در یکشنبه, چین, بعلاوه, اخبار, یک سایت انگلیسی زبان که توسط دولت اجرا چین رادیو بین المللی در حال اجرا بود تبلیغات ترویج یک پادکست با عنوان “Coronavirus: آنچه که واقعا در رفتن است.” این پادکست که شروع به پخش منظم قسمت در مارس 8, ویژگی های اطلاعات و نظرات در این بیماری همه گیر کوروناویروس ارائه شده از چین چشم انداز.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

در یک قسمت از پادکست آمده است که هیچ یک از 42,000 پزشکی کارگران فعال در هوبئی استان برای مبارزه با این بیماری همه گیر آلوده شده با این ویروس. که بهداشت و درمان ادعا می کنند در تضاد وال استریت ژورنال گزارش که یافت پزشکی کارگران در چین آلوده شدند چرا که آنها فاقد چرخ دنده های مناسب و آموزش.

چین تبلیغات سیاسی توسط دولت و رسانه ها باید ممنوع شود گفت: Alex Stamos سابق Facebook رئیس افسر امنیتی و مدیر استنفورد اینترنت رصدخانه.

Facebook در ماه اکتبر متعهد شروع به برچسب زدن پست های دولتی و رسانه های بر روی پلت فرم آن در اوایل سال جاری اما نشده است. یک سخنگوی شرکت گفت: “با توجه به تحت کنترل دولت رسانه ها با استفاده از حمایت از یک دولت به درایو نظر ما باقی می ماند متعهد به برچسب زدن این صفحات.” او نمی خواهد می گویند که این شرکت را به عمل. توییتر را ممنوع کرده است تبلیغات توسط رسانه دولتی هر چند که هنوز هم اجازه می دهد تا این اشخاص به پست بر روی پلت فرم آن است.

“من فکر می کنم این بیماری همه گیر است که یک لحظه منی” در چین تصویر-ساختمان تلاش گفت: پریسیلا Moriuchi ارشد پژوهشگر اصلی در ثبت آینده. چین او گفت: با استفاده از این بحران برای به تصویر کشیدن خود را به عنوان یک جهانی انسان دوستانه رهبر بیشتر قادر به از ایالات متحده آمریکا

چین که ممنوع توییتر در داخل کشور بیش از سه برابر حساب های بر روی پلت فرم برای مقامات دولتی به 125 از یک سال پیش گفت: اتحاد برای تامین دموکراسی نه برای سود گروه تحقیقاتی است که بخشی از آلمانی مارشال صندوق فکر می کنم تانک. سه چهارم از حساب جدید ایجاد شده پس از سپتامبر خبر داد.

در مارس 12, چین, سخنگوی وزارت امور خارجه ژائو Lijian شناور این نظریه که coronavirus ممکن است ایجاد شده توسط ارتش ایالات متحده. ارتش ایالات متحده توصیف کرد که به اتهام به عنوان “false & پوچ است.”

در مارس 21, آقای ژائو را بازتوییت کرد یک پیام نوشته شده توسط یک کاربر توییتر به نام پادشاه مارمولک پیشنهاد coronavirus شده بود در ایالات متحده در طول تعطیلات کریسمس. توییت نویسنده بود بئاتریس Ottomanelli 24 ساله نویسنده کمک زندگی در ملبورن, Fla., که تا به حال حدود 500 پیروان قبل از پیام.

تا حدودی فکر تصادفی رخ داده است به او هنگامی که او تأمل در توصیه پزشکان به او داده بود برای محافظت از نوزاد پسر خود را در طول پاییز گذشته فصل آنفولانزا او بعدها گفت که او صدای جیر جیر بود بازتوییت مورد 10,000 بار در عرض چند ساعت پس از ارسال شده در مارس 14. یک هفته بعد پاسخ تکثير شد و پس از آن ترجمه توسط آقای ژائو کسی که او تا به حال شنیده ام قبل از.

“من به دست اورد زیادی از پیروان” خانم Ottomanelli گفت: کمک به quintuple او زیر است. “همه آنها بسیار خوب است اما نه مخاطبان.”

نمایندگان دولت چین نمی پاسخ به یک درخواست برای اظهار نظر در مورد آقای ژائو توييتها و آقای ژائو نمی تواند نظر به طور مستقیم.

توییتر گفت: تمام حساب ها باید رعایت قوانین آن طراحی شده است که برای جلوگیری از آسیب اما نمی ممنوع “سیاست خارجی صابر-تند اقتصادی و یا مسائل نظامی.” به عنوان همه گیر تکامل می یابد توییتر می خواهد “برای ایجاد یک رکورد برای ارائه به مردم بیشتر در چه زمینه رهبران خود را می گویند و به اطمینان حاصل شود که آنها قادر به نگه رفتار خود را به حساب” سخنگوی گفت.

وزیر امور خارجه مایک Pompeo گرفته شده به توییتر را متهم به چین و همچنین روسیه و ایران از گسترش دروغ.

رهبر ایران آیت الله علی خامنه ای در توییتر گفت: شیوع این بیماری ممکن است ایالات متحده بیولوژیکی-سلاح های حمله. اتحادیه اروپا گزارش یافت طرفدار کرملین رسانه ها پخش می شد پیام با هدف تضعیف اعتماد عمومی در ملی سیستم مراقبت های بهداشتی در اروپا و نشان می دهد که Covid-19 ویروس بود weaponized توسط غرب است. دولت روسیه را انکار می کند و آن را گسترش دروغ و به نام اتحادیه اروپا گزارش بی اساس و محور Russiaphobia.

چین پیام می تواند به تضعیف آمریکا نفوذ به خصوص در شرق اروپا و آفریقا و جنوب شرق آسیا گفت: Clint وات محقق در سیاست خارجی موسسه تحقیقات یک فیلادلفیا بر اساس فکر می کنم تانک. تئوری های توطئه چین پیشرفت شده است گفت: به احتمال زیاد به تقویت شده توسط روسیه و ایران است.

کسانی که ممکن است طنین انداز در ایالات متحده او گفت: “در سایر نقاط جهان بیشتر شما شنیدن آن بیشتر به شما آن را باور ندارد.”

نوشتن به بتسی موریس در [email protected] و رابرت مک میلان در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de