این مقام رسمی شاخص مدیران خرید بخش تولید کاهش یافته و به 35.7 در ماه فوریه از 50 در ماه قبل.

عکس: Ng هان Guan/آسوشیتد پرس

پکن—Official سنج چین کارخانه و nonfactory فعالیت های سقوط به پایین ترین سطح خود در ماه فوریه به عنوان اقتصاد کشور را تلاش برای از سرگیری تولید طبیعی به عنوان آن مواجه coronavirus بیماری همه گیر.

این مقام رسمی شاخص مدیران خرید بخش تولید سقوط به 35.7 در ماه فوریه از 50 در ماه ژانویه نشان می دهد یک انقباض. فوریه خواندن از اداره ملی آمار در روز شنبه اولین اطلاعات رسمی برای یک ماه کامل از فعالیت های اقتصادی در چین از coronavirus شروع به تاثیر اقتصاد در اواخر ماه ژانویه است.

این شاخص کاهش یافته و به 38.8 در ماه نوامبر سال 2008 که بحران مالی باعث سقوط وال استریت و ارسال تکان طریق اقتصاد جهانی است. 50 علامت جدا گسترش از انقباض.

اضافه کردن به تنگی چین nonmanufacturing شاخص مدیران خرید بخش نیز روز شنبه اعلام شد غرق به یک رکورد کم از 29.6 در ماه فوریه از 54.1 در ماه ژانویه است. این nonmanufacturing PMI را پوشش می دهد از جمله خدمات, خرده فروشی, حمل و نقل هوایی و نرم افزار و همچنین املاک و مستغلات و ساخت و ساز.

کارخانه شاخص حاکی از انقباض برای بسیاری از 2019 آمار توسط یک جنگ تجاری بین آمریکا و چین است. آن را نمی صلیب بازگشت به گسترش تا زمانی که در اواخر سال گذشته زمانی که تجارت تنش ها میان دو طرف کاسته.

فوریه نتیجه در آمد بسیار پایین تر از متوسط پیش بینی 43 توسط اقتصاددانان بررسی شده توسط وال استریت ژورنال. خرید توسط تولید کنندگان پیشرو در شاخص فعالیت های کسب و کار به دلیل کارخانه ها خرید لوازم در پیش بینی تقاضا.

شنبه نتایج نشان می دهد “نسبتا تاثیر زیادی” از این بیماری همه گیر ژائو Qinghe یک تحلیلگر با آمار اداره در بیانیه ای گفت: همراه با انتشار داده. مارس را قرائت باید به بهبود زیرا از مقامات تلاش برای کمک به شرکت ها به خصوص شرکت های تولیدی رزومه, تولید, او گفت:.

ژانویه کارخانه خواندن 50—نشان می دهد نه انبساط و انقباض—هیچوقت به طور کامل منعکس کننده تاثیر بیماری پس از ماه قبلی رسمی بررسی شد تکمیل Jan. 20.

رئیس جمهور چین ساخته شده اولین اظهارات در مورد این بیماری که روز و فعالیت های اقتصادی زمین به توقف در سراسر کشور پس از مقامات قفل شده ووهان شهرستان در کانون این بیماری همه گیر در Jan. 23.

در حالی که فوریه خواندن نشان دهنده اولین ماه کامل است که در آن وقوع بود به طور گسترده ای شناخته شده آن نیز همپوشانی با دوره سال جدید قمری است که به طور منظم تحریف فعالیت های اقتصادی در دو ماه اول سال با توجه به زمانی که آن را سقوط در غرب تقویم.

در انتظار تکان خوردن در انتظار کسب و کار در چین, پکن است نورد از اقدامات برای کمک به شرکت های بازگرداندن عملیات از جمله برش اجاره و بیمه های اجتماعی پرداخت و افزایش وام دهی به شرکت های کوچک.

بانک مرکزی کاهش معیار نرخ وام در اوایل این ماه در حالی که ارائه مقدار زیادی از نقدینگی به سیستم مالی بانک ها قرض می تواند بیشتر به کسب و کار ضربه سخت با این بیماری همه گیر. چین کابینه در روز سه شنبه کاهش مالیات برای کسب و کارهای کوچک و دستور بانک های دولتی به موضوع وام های ارزان تر در حالی که ارائه دیگر دوره فیض برای وام گیرندگان به بازپرداخت وام.

با وجود پکن از تلاش برای کمک به بازگرداندن عادی تولید سرعت کار سرگیری آهسته بوده است به عنوان کارفرمایان و کارگران باقی می ماند و با احتیاط از این بیماری است.

اقتصاددانان هنوز در انتظار برای ماه مارس را در شماره های قبل از آنها را تمیز خواندن تاثیر اقتصادی بدون تحریف از سال جدید قمری. بسیاری از اقتصاددانان و سرمایه گذاران در ضمن باید تبدیل به جایگزین گیری از فعالیت های کسب و کار از جمله مصرف زغال سنگ در عمده نیروگاه های خرید و فروش خانه و پورت ترافیک اندازه گیری صادرات است. همه نشان می دهد که فعالیت های اقتصادی نه بازگشت به قبل از سال جدید قمری سطوح.

شنبه اطلاعات با اشاره به شل در سراسر اقتصاد است. تولید subindex از شاخص مدیران خرید در این سقوط به 27.8 از 51.3 در ماه ژانویه است. جدید-صادرات-سفارش subindex یک سنج خارجی تقاضا کاهش یافته و به 28.7 در ماه فوریه از 48.7 در ماه ژانویه است. یک جزء از شاخص های اندازه گیری واردات کاهش یافت و به 31.9 از ماه ژانویه 49.

یکی از بزرگترین موانع برای شروع مجدد تولید است پیدا کردن به اندازه کافی کارگران برای بازگشت به کارخانه. اشتغال جزء شاخص که اقدامات نیروی انسانی وضعیت کاهش به 31.8 در ماه فوریه از 47.5 در طول ماه گذشته ،

“اکثر کارگران مهاجر هنوز از زادگاه خود گفت:” یان Juanjuan یک کارگزینی در شنژن مبتنی بر Sanhe منابع انسانی بازار یکی از چین بزرگترین بازار کار برای کارگران.

بر خلاف شرکت های دولتی آن را دشوار است برای صاحبان کارخانه های کوچک برای پیدا کردن کارگران خانم یان گفت که بازار کار باقی می ماند تا حد زیادی راکد.

بخشی از مشکل این است که شنژن مقامات شهرداری نیست اجازه اجتماعات بزرگ در تلاش برای دفع بیشتر عفونت—بازار کار هنوز هم متکی به جمعیت زیادی از کارگران مهاجر تجمع در بزرگ و شلوغ سالن مطالعه ارائه می دهد کار نوشته شده بر روی دیوار. دولت چین متعلق به کارفرمایان در ضمن تمایل به بیشتر مدبر و می توانیم به استخدام بیشتر مردم از کارفرمایان خصوصی می تواند.

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im