چین Ousts بالا رسمی در شیوع کروناویروس را کانون

جیانگ Chaoliang بالاتر از در ماه فوریه سال 2017 جایگزین شد شهردار شانگهای یانگ یونگ به عنوان حزب کمونیست وزیر هوبئی استان در روز پنج شنبه.

عکس: یوهانس eisele/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

پکن—چین جایگزین آن بالای حزب کمونیست رسمی در coronavirus شیوع این کانون با یک دست پرورده از رئیس جمهور Jinping به عنوان بخشی از سطح بالا اخراج است که نشان می دهد پکن نارضایتی با دست زدن به این بیماری همه گیر مرگبار است که گسترش در سراسر کشور است.

جیانگ Chaoliang حذف شد از پست خود به عنوان حزب کمونیست وزیر هوبئی چین رسانه های دولتی گزارش روز پنج شنبه. جدید کروناویروس اولین ظهور در هوبئی سرمایه ووهان در اواخر سال گذشته. آقای جیانگ جایگزین شد شهردار شانگهای یانگ یونگ رسانه های دولتی گفت.

چین نیز اخراج ووهان پارتی, منشی, Ma Guoqiang و جایگزین او با وانگ Zhonglin که به گفته این حزب از دیگر استان, دولت, رسانه ها گفت.

آقای یانگ 62 سال پیر شده بود شانگهای شهردار پس از سال 2017 و پس از برگزاری یک سری قضایی موقعیت در شهر و همجوار استان ژجیانگ است. او نیز شده بود یک شرکت مدیر گروه پیشرو برای کنترل و پيشگيری از پنومونی در شانگهای با توجه به شهر دولت سایت.

هر چند بالا در چین, سیاسی, نردبان, شانگهای پست شهرداری معتبر است چرا که این شهر نقش زیادی در تجارت بین المللی و سرمایه گذاری است. این شهرستان بیش از 23 میلیون نفر است که سرزمین اصلی چین سرمایه مالی.

آقای یانگ ارتقاء به شهردار شانگهای به دنبال دخالت مستقیم در بالا مشخصات کمپین ضد فساد که در خدمت به عنوان رئیس جمهور یازدهم را امضا سیاست خود را در طول سال های اولیه ، این برنامه با هدف ریشه کن کردن فساد و کشیده کمونیست اعضای حزب را به بیعت با آقای Xi.

چن Yixin سابق ووهان حزب کمونیست ارشد بود که در خدمت به عنوان دبیر کل حزب قدرتمند مرکزی سیاسی و امور حقوقی کمیته است که به عنوان نزدیک به آقای یازدهم شد اعزام به ووهان هفته گذشته به عنوان معاون یک تیم نظارت بر شیوع بیماری پیشگیری و کنترل است.

مدیر و حزب کمونیست از هوبئی سلامت کمیسیون جایگزین شد در اوایل این هفته و با جایگزین وانگ Hesheng معاون کمیساریای ملی کمیسیون بهداشت.

شلیک این تعداد به تازگی تایید کرد coronavirus موارد در هوبئی افزایش نزدیک به 10 بار از یک روز زودتر به 14,840 موارد آمار و ارقام رسمی نشان داد پنج شنبه پس از تشخیص های جدید طبقه بندی به تصویب رسید.

اخبار بهداشت و درمان در صندوق پستی خود را

گرفتن سرپرستی یک هفته نگاهی به ویژگی های ستون ها و عناوین در بهداشت شخصی و بهداشت میباشد. ثبت نام.

در پنج شنبه, هوبئی استان در کمیسیون بهداشت آغاز شده شامل تعداد بالینی تشخیص موارد به تعداد تایید coronavirus موارد کمک به پرش.

کمیسیون بهداشت و درمان گفت: در بیانیه ای که اندازه گیری گرفته شده است می شود سازگار با دیگر استان ها طبقه بندی بیماران.

طبقه بندی وصله پینه کردن می آید پس از شک و تردید را نشو و نما در میان ووهان ساکنان مورد دقت و گلو-سواب تست کیت که چینی مقامات بهداشتی استفاده شده است برای تشخیص موارد با بسیاری از ساکنان این ادعا نادرست, نتایج, به گزارش وال استریت ژورنال.

از 14,840 جدید مورد تایید شنبه منتشر شد, سه شنبه 13,332 موارد بالینی موارد تشخیص داده شده. یک روز پیش, هوبئی تایید کرده بود فقط 1,638 موارد است.

مرتبط

  • آنچه که در مورد Coronavirus
  • سازمان بهداشت جهانی تساوی توپخانه ضد هوایی برای پاسخ به چین Coronavirus
  • به تازگی تایید کرد Coronavirus موارد در چین هوبئی استان به شدت افزایش می یابد
  • Coronavirus مواد مخدر می شود تمرکز بالا در جلعاد
  • Coronavirus اسپرز تقاضا برای مواد خام تو رفتگی در دیوار
  • چین تحویل رانندگان ارائه یک راه نجات آنها به عنوان شجاع Coronavirus خطر

نوشتن به استو وو در Stu.Woo@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

ایندکسر

آموزش سئو