چین Ousts مقامات ارشد به عنوان پکن به دنبال فاصله از شیوع

جیانگ Chaoliang هوبئی استان حزب کمونیست وزیر امور بازرسی به تازگی به اتمام ووهان بیمارستان ساخته شده است در هشت روز برای درمان coronavirus بیماران.

عکس: چین روزانه/ایسنا

پکن—چین سرنگون دو حزب کمونیست مقامات در هوبئی استان, مرکز شیوع کروناویروس نشان پکن مخالفت چگونه مقامات محلی به کار گرفته شده یک تهدید است که به سرعت رشد کرد و به یک اپیدمی کشتار بیش از 1300 نفر و توقف کسب و کار در سراسر کشور است.

سطح بالا اخراج از حزب کمونیست دبیران هر دو هوبئی استان و پایتخت آن ووهان کمک برای قرار دادن فاصله بین وقوع و دولت مرکزی در پکن. اخبار sackings گسترش به سرعت در رسانه های اجتماعی چینی در روز پنج شنبه با شهروندان ستایش حرکت می کند.

مربوط تصویری

دانشمندان مسابقه برای پیدا کردن یک واکسن برای ووهان coronavirus امیدوارند یک روش برش لبه به نام “پاسخ سریع سیستم عامل” را به سرعت عملکرد دستیابی به موفقیت. وال استریت ژورنال است Jason بلینی توضیح می دهد که اینها چه هستند و چگونه کار می کنند. عکس: NIAID

چینی رسانه های دولتی گفت: دست پرورده از رئیس جمهور Jinping شهردار شانگهای یانگ یونگ خواهد بود هوبئی جدید حزب کمونیست منشی یک موقعیت با معادل مسئولیت ایالات متحده جایگزین جیانگ Chaoliang. چین نیز اخراج ووهان پارتی, منشی, Ma Guoqiang, دولت, رسانه ها گفت. موفق شد وانگ Zhonglin, که حزب از جینان دیگر استان.

آخرین Coronavirus

  • 15 ایالات متحده مورد تایید شد در تگزاس است.
  • چین اخراج دو حزب کمونیست مقامات در هوبئی استان شیوع این بیماری را در کانون.
  • چین گزارش 15,152 به تازگی تایید کرد coronavirus موارد و 254 مرگ و میر در روز چهارشنبه.
  • افزایش شدید موارد جدید تا حد زیادی نتیجه از معیار جدید برای تشخیص بیماران در هوبئی.

اکثر مرگ و میر و عفونت در طول شیوع رخ داده در هوبئی استان نزدیک به 60 میلیون نفر است که تقریبا به طور کامل قفل شده است و برای توقف سرایت معتقد بودند که آغاز شده در اواخر سال گذشته در ووهان بازار با زندگی حیوانات وحشی.

صدها نفر از دیگر مقامات جریمه شده است و ده ها تن از کار اخراج شدند نه به درستی انجام وظایف خود را در طول شیوع بیماری با توجه به بررسی دولت چین استفاده نمي نماييد. اما بیشتر شده بود کاهش-رتبه بندی بالا بردن سوال در مورد چگونه به دور نردبان مجازات خواهد رفت.

رهبران چینی doled مشابه مجازات در طول شیوع سندرم حاد تنفسی یا سارس نزدیک به دو دهه پیش زمانی که چین وزیر بهداشت و پکن شهردار شغل خود را از دست. اما در آن موارد بالا رهبران حزب کمونیست بودند تا حد زیادی در جای خود باقی مانده.

خشم متورم در چین پس از مقامات محلی مواخذه Li Wenliang, یک دکتر جوان در ووهان پس از او مطرح هشدار در مورد کوروناویروس در اواخر ماه دسامبر. دکتر لی به پایان رسید تا قرارداد این ویروس و مرگ او در تبدیل شدن به یک ملی قهرمان محلی می شود.

شهروندان چینی در روز پنج شنبه مورد ستایش قرار داد رهبری تغییرات در اینترنت. اجتماعی-رسانه ای پلت فرم Weibo یک فرد پشتیبانی “حکیم تنظیم کمیته مرکزی حزب.” یکی دیگر گفت: حرکت “یک کمی دیر است اما بهتر از هیچ چیز است.”

شلیک آمد و به عنوان هوبئی سلامت کمیسیون تایید افزایش عفونت های جدید نشان داد که این بیماری همه گیر است از کاهش تدریجی خاموش. این ninefold افزایش عفونت count—14,840 عفونت های جدید روز چهارشنبه به تنهایی—در نتیجه مقامات در هوبئی با استفاده از یک روش جدید برای تشخیص و پیگیری موارد از کروناویروس که باعث بیماری های تنفسی.

آقای یانگ, Hubei جدید حزب کمونیست دبیر قبلا برگزار قضایی موقعیت خود را در شانگهای و همسایه استان ژجیانگ جایی که او زیر نظر آقای یازدهم زمانی که رهبر آینده شد استانی حزب ، زمانی که آقای یازدهم صعود ملی به رهبری آقای یانگ در کار رئیس جمهور را امضا کمپین ضد فساد است که با هدف ریشه کن کردن فساد. این درایو نیز کشیده کمونیست اعضای حزب را به بیعت با آقای Xi.

Ma Guoqiang چپ و جیانگ Chaoliang حضور در جلسه استانی در ووهان در فوریه. 10.

عکس: chinatopix/آسوشیتد پرس

آقای یانگ, 62 سال, در سال 2017 شد شانگهای شهردار یک موقعیت است که یک steppingstone به قدرت بالاتر به دلیل چینی ها سرمایه مالی اهمیت در تجارت بین المللی و سرمایه گذاری است. اخیرا آقای یانگ بود co-مدیر گروه پیشرو برای کنترل و پيشگيری از پنومونی در شانگهای با توجه به شهر دولت سایت.

قبل از شنبه را اخراج بالاترین سطح مقامات به از دست دادن شغل خود به دلیل شیوع کروناویروس شد مدیر و حزب کمونیست از هوبئی استانی کمیسیون بهداشت.

پکن نیز گرفته و مراحل را به افزایش نظارت ها از بحران است. هفته گذشته آن اعزام چن Yixin سابق ووهان حزب کمونیست ارشد بود که در خدمت به عنوان دبیر کل حزب قدرتمند مرکزی سیاسی و امور حقوقی کمیته است که به عنوان نزدیک به آقای یازدهم به ووهان به عنوان معاون مرکزی هدایت تیم. تیم نظارت بر دولت های محلی در بیماری پیشگیری و کنترل است.

آقای چن گفت: تعداد بالقوه افراد آلوده در ووهان هنوز هم ممکن است نسبتا بزرگ است و هیچ برآورد دقیق از مقیاس شیوع وجود دارد با توجه به مجوز های ارسال و بر روی پلت فرم رسانه های اجتماعی WeChat توسط حزب سیاسی و امور حقوقی کمیته پنج شنبه.

ملی چین کمیسیون بهداشت گزارش شده بیش از 1300 کشته و بیش از 59,000 تایید عفونت از جمله پنج شنبه آخرین تعداد از هوبئی. بیش از 5000 نفر درمان شده است و در حال ترخيص از بيمارستان ،

اخبار بهداشت و درمان در صندوق پستی خود را

گرفتن سرپرستی یک هفته نگاهی به ویژگی های ستون ها و عناوین در بهداشت شخصی و بهداشت میباشد. ثبت نام.

مردم با پوشیدن محافظ ماسک صورت مغازه در مرغ غرفه در بازار در شانگهای.

عکس: noel celis/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

هوبئی مقامات گفته اند که آنها به طور نامحدود تاخیر در بازگشایی مدارس کسب و کار در حالی که گفتن آنها نباید سر کار قبل از Feb. 21. شهرستانها و مناطق در هوبئی—از جمله هوانگگنگ شهر 7.5 میلیون نفر و همچنین به عنوان یک منطقه شیان—نهاد افراطی ترین اقدامات تا کنون محرومیت همه شهروندان به جز ضروری پرسنل از پله خارج است.

تحولات آمد هواپیمایی متحده Holdings, Inc. گفت که این امر خود به گسترش تعلیق پروازهای بین آمریکا و, پکن, شانگهای, چنگدو و هنگ کنگ تا آوریل 24.

در ژاپن یک زن در 80s در با آلوده جدید کروناویروس درگذشت پنج شنبه, ژاپن, وزیر بهداشت گفت: به مناسبت اول شناخته شده مرگ و میر در ژاپن مربوط به virus. زن در استان کاناگاوا در غرب توکیو شد و تایید شده توسط ویروس آلوده پس از مرگ او گفت:.

مرتبط

  • آنچه ما در مورد این ویروس از علائم تا درمان
  • ژاپن گزارش اول مرگ مرتبط با کروناویروس
  • چین محرک استراتژی چهره جدید تست ویروس
  • کیت های آزمایش برای ویروس ضربه گیر در ایالات متحده
  • که تساوی توپخانه ضد هوایی برای پاسخ به چین Coronavirus
  • به تازگی تایید موارد در هوبئی استان به شدت افزایش می یابد

اصلاحات & Amplifications
حزب کمونیست وزرای امور و ووهان هوبئی استان از کار اخراج شدند. زودتر تیتر اشتباه گفته مقامات از جامعه ، و همچنین شیوع اعتقاد بر این است که آغاز شده در اواخر سال گذشته. نسخه قبلی از داستان به اشتباه گفت: در ماه گذشته. (Feb. 13, 2020)

نوشتن به استو وو در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su