Ma Guoqiang چپ و جیانگ Chaoliang حضور در جلسه استانی در ووهان در فوریه. 10.

عکس: /آسوشیتد پرس

پکن—چین سرنگون دو حزب کمونیست مقامات در هوبئی استان, مرکز جدید کروناویروس شیوع ساعت پس از مقامات بهداشت وجود دارد تایید 14,840 عفونت های جدید روز چهارشنبه به تنهایی—تقریبا 10 برابر افزایش از یک روز قبل از آن نشان می دهد که این بیماری همه گیر است از کاهش تدریجی خاموش.

سطح بالا اخراج از حزب کمونیست دبیران هر دو هوبئی استان و پایتخت آن ووهان که در آن سرایت اعتقاد بر این است که آغاز شده در ماه گذشته در یک بازار با زندگی حیوانات وحشی نشان داده پکن مخالفت از نحوه رفتار آنها یک تهدید است که از سرعت رشد کرد و به یک اپیدمی کشته شدن بیش از 1000 نفر و توقف کسب و کار در سراسر کشور است.

رهبری تغییرات نیز کمک به قرار دادن برخی از فاصله بین وقوع و دولت مرکزی در پکن. اخبار sackings گسترش به سرعت در رسانه های اجتماعی چینی با شهروندان ستایش حرکت می کند.

چینی رسانه های دولتی گزارش اخراج در روز پنج شنبه صبح ساعت پس از هوبئی سلامت کمیسیون تایید افزایش عفونت های جدید. افزایش شدید عفونت شمارش بود و نتیجه مقامات در هوبئی با استفاده از یک روش جدید برای تشخیص و پیگیری موارد از کروناویروس که باعث بیماری های تنفسی.

این کمیسیون قبلا با اتکا بر گلو-تست های گرد اما ووهان ساکنان که نشان داد علائم اما تست منفی در مورد سوال دقت خود را. هوبئی سلامت کمیسیون روز پنج شنبه آغاز شد از جمله موارد بدون نتیجه تست مثبت تشخیص بیماران از طریق روش های دیگر مانند بررسی علائم خود را و X-raying ریه های خود را به صورت بیماری.

ملی چین کمیسیون بهداشت گزارش شده بیش از 1100 مرگ و میر و بیش از 59,000 تایید عفونت از جمله پنج شنبه آخرین تعداد از هوبئی در طول شیوع کروناویروس. بیش از 5000 نفر درمان شده است و در حال ترخيص از بيمارستان ،

اکثریت قریب به اتفاق از مرگ و میر و عفونت رخ داده در هوبئی استان نزدیک به 60 میلیون نفر است که تقریبا به طور کامل قفل شده است و در تلاش برای متوقف کردن این ویروس را گسترش. هوبئی مقامات گفت: آنها به طور نامحدود تاخیر در بازگشایی مدارس کسب و کار در حالی که گفتن آنها نباید سر کار تا فوریه. 20.

یک مرد با پوشیدن ماسک محافظ سوار روروک مخصوص بچه ها در پکن.

عکس: وو هنگ/شاتر

یک منطقه در استان هوبئی شهر شیان برقرار افراطی ترین اقدامات تا کنون محرومیت همه شهروندان به جز ضروری پرسنل از پله خارج است.

خشم متورم در چین پس از مقامات محلی مواخذه دکتر لی Wenliang یک دکتر جوان در ووهان پس از او مطرح هشدار در مورد کوروناویروس در اواخر ماه دسامبر. دکتر لی به پایان رسید تا قرارداد این ویروس و مرگ او در تبدیل شدن به یک ملی قهرمان محلی می شود.

چینی رسانه های دولتی روز پنجشنبه گفت که جیانگ Chaoliang برداشته شد به عنوان هوبئی استان حزب کمونیست منشی یک موقعیت با معادل مسئولیت فرماندار ایالات متحده. او جایگزین شد یانگ یونگ شهردار شانگهای و دست پرورده از رئیس جمهور پینگ است.

62 ساله آقای یانگ قبلا برگزار قضایی موقعیت خود را در شانگهای و همسایه استان ژجیانگ جایی که او زیر نظر آقای یازدهم زمانی که رهبر آینده شد استانی حزب ، زمانی که آقای یازدهم صعود ملی به رهبری آقای یانگ در کار رئیس جمهور را امضا کمپین ضد فساد است که با هدف ریشه کن کردن فساد. این درایو نیز کشیده کمونیست اعضای حزب را به بیعت با آقای Xi.

آقای یانگ در سال 2017 شد شانگهای شهردار یک موقعیت است که یک steppingstone به قدرت بالاتر به دلیل چینی ها سرمایه مالی اهمیت در تجارت بین المللی و سرمایه گذاری است. اخیرا آقای یانگ بود co-مدیر گروه پیشرو برای کنترل و پيشگيری از پنومونی در شانگهای با توجه به شهر دولت سایت.

چین نیز اخراج ووهان پارتی, منشی, Ma Guoqiang, دولت, رسانه ها گفت: پنج شنبه. او جایگزین شد وانگ Zhonglin که به گفته این حزب از جینان دیگر استان.

اخبار بهداشت و درمان در صندوق پستی خود را

گرفتن سرپرستی یک هفته نگاهی به ویژگی های ستون ها و عناوین در بهداشت شخصی و بهداشت میباشد. ثبت نام.

شهروندان چینی مورد ستایش قرار داد رهبری تغییرات در اینترنت. اجتماعی-رسانه ای پلت فرم Weibo یک فرد پشتیبانی “حکیم تنظیم کمیته مرکزی حزب.” یکی دیگر گفت: حرکت “یک کمی دیر است اما بهتر از هیچ چیز است.”

رهبران چینی doled مشابه مجازات در طول شیوع سندرم حاد تنفسی یا سارس نزدیک به دو دهه پیش زمانی که چین وزیر بهداشت و پکن شهردار شغل خود را از دست. اما در آن موارد بالا رهبران حزب کمونیست بودند تا حد زیادی در جای خود باقی مانده.

قبل از شنبه را اخراج بالاترین سطح مقامات به از دست دادن شغل خود به دلیل شیوع کروناویروس شد مدیر و حزب کمونیست از هوبئی استانی کمیسیون بهداشت.

صدها نفر از دیگر مقامات جریمه شده است و ده ها تن از کار اخراج شدند نه به درستی انجام وظایف خود را در طول شیوع بیماری با توجه به بررسی دولت چین استفاده نمي نماييد. اما بیشتر شده بود کاهش-رتبه بندی بالا بردن سوال در مورد چگونه به دور نردبان مجازات خواهد رفت.

پکن نیز گرفته و مراحل را به افزایش نظارت ها از بحران است. آن اعزام چن Yixin سابق ووهان حزب کمونیست ارشد بود که در خدمت به عنوان دبیر کل حزب قدرتمند مرکزی سیاسی و امور حقوقی کمیته است که به عنوان نزدیک به آقای یازدهم به ووهان هفته گذشته به عنوان معاون مرکزی هدایت تیم. تیم نظارت محلی را به کار دولت در بیماری پیشگیری و کنترل است.

در یک جداگانه حرکت پکن به جای سر از آن هنگ کنگ سیاستگذاری سازمان با سیاسی کهنه کار و با روابط نزدیک به آقای یازدهم که خواستار تازه, تلاش برای تشدید کنترل بر اعتراض-متصلب شهرستان.

تحولات آمد هواپیمایی متحده Holdings, Inc. گفت که این امر خود به گسترش تعلیق پروازهای بین آمریکا و, پکن, شانگهای, چنگدو و هنگ کنگ تا آوریل 24.

مرتبط

  • آنچه که در مورد Coronavirus
  • سازمان بهداشت جهانی تساوی توپخانه ضد هوایی برای پاسخ به چین Coronavirus
  • به تازگی تایید کرد Coronavirus موارد در چین هوبئی استان به شدت افزایش می یابد
  • Coronavirus مواد مخدر می شود تمرکز بالا در جلعاد
  • Coronavirus اسپرز تقاضا برای مواد خام تو رفتگی در دیوار
  • چین تحویل رانندگان ارائه یک راه نجات آنها به عنوان شجاع Coronavirus خطر

نوشتن به استو وو در Stu.Woo@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im