چین ارائه می دهد عذرخواهی به عنوان ووهان می بیند روز دوم با هیچ مورد جدید

پکن

چین تبرئه یک دکتر که رسما مواخذه برای هشدار در مورد شیوع کروناویروس و بعد از این بیماری فوت شگفت انگیز پذیرش خطا توسط حزب حاکم کمونیست که به طور کلی نشانه هیچ چالش به آن قدرت.

این حزب بالا انضباطی بدن گفت: نیروی انتظامی در ووهان لغو کرده بود آن موعظه دکتر لی Wenliang بود که شامل یک تهدید بازداشت.

همچنین گفت: “عذرخواهی رسمی” صادر شده بود به آقای Li خانواده است و دو افسر پلیس که تنها نام خانوادگی خود را به حال صادر شده است “انضباطی مجازات” برای اداره اصلی از ماده است.

رسانه های چینی گزارش در اواخر روز پنجشنبه گفت: یک بررسی توسط دولت در کمیسیون نظارت بر چین بالا انضباطی بدن یافت می شود که توبیخ شد. این خواست پلیس به لغو توبیخ و نگه دارید و کسانی که درگیر پاسخگو باشد.

در مرگ آقای Li شد چهره از خشم نهفته در حزب کمونیست کنترل بر اطلاعات و شکایات که مقامات دروغ یا پنهان کردن بیماری شیوع صنعتی حوادث و بلایای طبیعی و تقلب های مالی در حالی که مجازات خبرچین و روزنامه نگاران مستقل.

بعد از دیدن هزاران نفر از موارد جدید روزانه در اوج این شهر شیوع یک ماه پیش ووهان روز جمعه تا به حال خود را برای دومین روز متوالی با هیچ تایید و یا موارد مشکوک.

ملی کمیسیون بهداشت گفت: همه از 39 مورد جدید ثبت جمعه در چین آورده بودند از خارج از کشور نشان می دهد که سفت و سخت محدودیت های مسافرتی و اجتماعی فاصله مورد نیاز به نظر می رسد که تا به حال خود را به اثر مورد نظر.

چین سست برخی از محدودیت های مسافرتی در هوبئی استان های اطراف ووهان اگر چه آن استانی مرزی باقی مانده بسته و ووهان خود را همچنان تحت مستند. مقامات می گویند آنها تنها بالابر قرنطینه پس از ووهان می رود 14 روز متوالی با هیچ مورد جدید.

پلیس در ماه دسامبر تا به حال مواخذه هشت پزشکان از جمله آقای لی برای هشدار دوستان در رسانه های اجتماعی مورد تهدید در حال ظهور. چین دیوان عالی کشور بعد از انتقاد از پلیس اما حزب حاکم همچنان به تشدید آن گرفتن اطلاعات در مورد شیوع.

آقای لی, دکتر چشم یکی از چندین پزشکی کارگران بازداشت شده در اوایل ژانویه برای گسترش کلمه در مورد آن بیماری ناشناخته است. مقامات متهم شده اند پوشش اولیه شیوع خطر انداختن سلامت کارگران و اجازه می دهد آن را به گسترش به طور گسترده تر.

این حزب مواجه شده است و مشابه اتهامات بی مهارت یا thuggish رفتار زیر قبلی بلایای طبیعی است. آنها عبارتند از: 2003 شیوع سندرم حاد تنفسی 2005 شیمیایی که نشت مختل منابع آب برای میلیون ها نفر از مردم در چین و شمال, فروش شیر آلوده که بیمار هزاران نفر از کودکان و شکست های خصوصی و شرکت های مالی پس از بحران اقتصادی جهانی.

در هر صورت مقامات متهم به تلاش برای پنهان کردن یا به تاخیر انداختن اطلاعات مردم گفت: آنها نیاز به محافظت از خود.

حزب اغلب در پاسخ اجازه می دهد تا به دریچه به طور موقت و سپس با استفاده از کنترل آن از رسانه ها و اینترنت برای سرکوب انتقاد. منتقدان که باقی بماند می تواند زندانی مبهم به اتهام پخش شایعه و یا ایجاد مشکل.

درمان آقای لی را مورد ممکن است منعکس کننده نگرانی در میان رهبری در مورد خشم عمومی بیش از شکست به درستی افتخار فداکاری از خط مقدم سلامت کارگران در حالی که استقبال از این حزب و آن سر پینگ که تشدید کنترل بر جامعه پس از گرفتن قدرت در سال 2012.

قدرتمند ترین رهبر چینی پس حداقل 1980s آقای یازدهم به خود گزینه باقی مانده رئیس جمهور برای زندگی با تغییر چینی اساسی در سال 2018 به حذف دو ترم محدود است.

در ووهان رهبران محلی متهم به گفتن پزشکان در ماه دسامبر به اطلاع عموم گسترش ویروس به منظور جلوگیری از ریخته گری سایه بر نشست سالانه محلی مقننه بدن است.

به عنوان ویروس گسترش پزشکان دستور به حذف پست در رسانه های اجتماعی است که درخواست برای کمک های مالی از تجهیزات پزشکی. که باعث شکایت مقامات بودند بیشتر نگران تصویر از امنیت عمومی.

آقای لی بود بازداشت توسط پلیس پس از هشدار در مورد ویروس های رسانه های اجتماعی برای همکلاسی های سابق خود.

این داستان شد به گزارش آسوشیتد پرس.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, مانیتور حذف کرده است paywall برای همه ما coronavirus پوشش. از آن رایگان است.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو