چین پیام به آمریکا: عبور ‘خط قرمز’ می تواند معامله تجارت در خطر

وزیر امور خارجه مایک Pompeo, right, گوش به چین بالا دیپلمات یانگ Jiechi طی جلسه ای در واشنگتن در سال 2018 است.

عکس: مایکل رینولدز/سازمان حفاظت محیط زیست-efe/rex/شاتر

پکن آغاز شده است بی سر و صدا ارائه یک پیام به واشنگتن: آمریکا فشار بیش از مسائل چین در نظر حد می تواند به خطر اندازد چینی خرید مزرعه کالا و صادرات ایالات متحده تحت “فاز یک” معامله تجارت.

رهبران چینی را متهم کرد واشنگتن از دخالت در مناطقی مانند هنگ کنگ که در آن چین تحمیل یک جارو امنیت ملی و قانون و تایوان که پکن در نظر گرفته به عنوان بخشی از چین است. روز پنج شنبه در سنای آمریکا تصویب به اتفاق آرا موافقت لایحه که قرار دادن تحریم مقامات چینی کسب و کار و بانک ها که تضعیف دلار هنگ کنگ را محدود استقلال از پکن است.

در دیدار با وزیر امور خارجه مایک Pompeo هفته گذشته در هاوایی چین بالا دیپلمات یانگ Jiechi ذکر شده چنین اقداماتی با توجه به پکن حساب رسمی از این نشست و همچنین چین “قوی نارضایتی” با یک لایحه رئیس جمهور تهمت امضا شده در هفته گذشته الزامی تحریم ها علیه مقامات چینی و اشخاص تلقی مسئول جرم بازداشت مسلمان اویغوری در چین شمال غربی سین کیانگ منطقه است.

در حالی که آقای یانگ تصریح کرد پکن تعهد به انجام معامله تجارت, او تاکید کرد که هر دو طرف تا به حال به “با هم کار کنند” گفت: افراد آشنا با مکالمات. یک مقام چینی گفت که به معنای “از طرف ایالات متحده باید خودداری از رفتن بیش از حد با دخالت.” این مقام افزود: “خطوط قرمز نباید عبور کرد.”

آقای Pompeo نمی دهد هر زمین گفت: کسانی که در جریان مذاکرات. “من بند بند آن روز فقط دقیقا آنچه که من بیان اینجا این صبح” آقای Pompeo گفت: در یک فروم در کپنهاگ در هفته گذشته. “امریکا درگیر شدن در یک پاسخ برای [این] چینی از حزب کمونیست و پرخاشگری در راه است که آمریکا انجام داده است و نه برای 20 سال گذشته است.” از مقامات وزارت امور خارجه گفت: آقای Pompeo سفر به هاوایی در انتظار “یک دیدگاه تازه و بتن اقدامات” اما زخم نا امید کرد. “ما بیشتر از همان. یانگ ارائه شده هیچ چیز الهام بخش است.”

مدت کوتاهی پس از ملاقات دیپلمات چینی, رهبر چین نقطه در ایالات متحده-چین تجارت, مذاکرات, معاون نخست وزیر لیو او به دنبال. او پیشنهاد کرد که پکن توانایی به انجام معامله تجاری مورد نیاز ایالات متحده به کاهش فشار در جبهه های دیگر. “دو کشور باید با ایجاد شرایط و جو و از بین بردن تداخل به طور مشترک اجرای فاز یک توافق” آقای لیو گفت: در نوشته سخنان را به مشخصات بالا در مالی فروم در شانگهای برگزار شد در ژوئن 18.

بازداشت یک معترض در هنگ کنگ در اوایل این ماه در میان تظاهرات بیش از یک جدید چینی امنیت ملی قانون است.

عکس: وینسنت یو/آسوشیتد پرس

به گفته برخی از مقامات چینی با استفاده از کلماتی مانند “جو” آقای لیو شد ارائه یک یادآوری به آمریکا از رشد hard-خط احساسات در چین و مشکل رهبران آن را در صفحه اصلی توجیه عظیم خرید از آمریکا کالا در میان طوفان از واشنگتن انتقاد.

“شما نمی تواند نگه داشتن درخواست ما برای خرید مسائل خود را و در همان زمان نگه داشتن ضرب و شتم تا بر ما” گفت: Mei خینیو یک تحلیلگر در یک اتاق فکر همسو با چین تجارت وزارت. “این که چگونه آن کار می کند.”

روز جمعه وزارت امور خارجه گفت: این امر تحمیل ویزای ایالات متحده محدودیت های فعلی و سابق, چینی, حزب کمونیست مقامات “اعتقاد به مسئول و یا همدستی در تضعیف دلار هنگ کنگ درجه بالایی از خودمختاری” و گفت: خانواده خود را نیز ممکن است مشمول این محدودیت ها. وزارت امور خارجه کاهش یافته است به شناسایی افراد آسیب دیده با استناد به محرمانه بودن درخواست و سوابق.

پکن متعهد شده است به افزایش خرید خود را از آمریکایی کشاورزی و تولید کالا و انرژی و خدمات توسط $200 میلیارد دلار بیش از دو سال سریع تر و پایدار سرعت از در هر زمان پس از چین به عضویت سازمان تجارت جهانی در سال 2001. در سال 2017, قبل از جنگ تجاری ایالات متحده صادر $130 میلیارد دلار کالا به چین است. در حالی که چین به تازگی پا تا خرید خود را از آن باقی مانده است یک راه طولانی از جلسه اهداف می گویند تجارت تحلیلگران.

به برخی از مقامات کسب و کار که باید از نزدیک دنبال تجارت ایران چین هشدارهای یادآوری آنها را از بهار سال 2019. از طرف ایالات متحده پس از آن اعتماد به نفس است که آن را در مورد به نتیجه یک معامله و بد تعبیر کردن وضعیت سیاسی در پکن که در آن مخالفان در حال رشد بود. در مارس 2019 در مقابله سقوط از هم جدا در ایالات متحده در پاسخ با تعرفه ها و تهدیدات و آن را در زمان دیگری هفت ماه به سنگ فرش با هم کمتر جارو توافق.

مربوط تصویری

تحت فشار از چین, هنگ کنگ شده است chipping دور در قلمرو آزادی بیان که یکی از ارکان اصلی این شهر هویت. وال استریت ژورنال بازديد از سرمقاله روزنامه,” محبوب طنز, اخبار, نشان می دهد برای پیدا کردن چگونه یک پیشنهاد امنیت ملی قانون می تواند تغییر جهانی hub. عکس/تصویری: Clément Bürge/وال استریت ژورنال

“هاوکز در هر دو کشور بسیار قوی” گفت: ایالات متحده کسب و کار اجرایی با روابط نزدیک به رهبری است. “این یک راه برای به یاد آمریکایی ها در یک شیوه ای دیپلماتیک که آنها عامل در خلاء.”

نه تهمت و دولت که به طور منظم به خود می بالد در مورد ایران بلکه چهره فشار کنگره بر دست زدن به آن از شیوع کروناویروس و آن ادعای قدرت بیش از هنگ کنگ در میان مسائل دیگر. در دولت دیدگاههای مختلفی وجود دارد.

روز چهارشنبه مشاور امنیت ملی رابرت اوبراین excoriated آقای یازدهم چینی, رهبر, تماس یک وارث را به جوزف استالین که حزب کمونیست به دنبال “کنترل کامل” بیش از آن در زندگی مردم و تلاش برای گسترش نفوذ خود در سطح جهان است.

کاخ سفید ادعا باید با کنگره است که عمل با نادر bipartisanship وقتی که می آید به انتقاد از چین است. این قانون تصویب شنبه کشیده شده اعتراض از مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت نگران آن می تواند خود را ممانعت از تعاملات دیپلماتیک با پکن است.

با انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده نزدیک به کاخ سفید است که از نزدیک نظارت چینی خرید. آقای ترامپ می گوید: توافقنامه تجارت در مسیر است. “چین تجارت با ایران به طور کامل دست نخورده” او توییتی در روز سه شنبه پس از کاخ سفید تجارت مشاور پیتر ناوارو به نظر می رسید که نشان می دهد در غیر این صورت. “امیدوارم آنها همچنان به زندگی می کنند تا شرایط این توافقنامه است.”

بندر تاکوما در تاکوما بشویید. با انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده نزدیک به کاخ سفید است که از نزدیک نظارت چینی خرید کالا.

عکس: تد S. وارن/آسوشیتد پرس

“نه شنیدن چین تهدید” ارشد اقتصادی آمریکا رسمی تکرار. “آنها را برداشت تا بازی خود را در تجارت به تازگی.”

رئیس جمهور نشده فشرده به عنوان سخت به عنوان برخی از در ملی-تیم امنیتی می خواهند در تایوان یا سین کیانگ. یک کتاب جدید با سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون ادعا می کند که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن نشان داد تمایل به بازی کردن مسائل حساس در بازگشت برای آقای یازدهم را کمک به خود را با انتخاب مجدد.

رئیس جمهور را رد کرده است کسانی که اتهامات و دولت او آغاز شده است یک کمپین به تصویر کشیدن ایالات متحده آمریکا به عنوان یک دشمن ایدئولوژیک از چین است. آقای اوبراین گفت: در آریزونا سخنرانی که دیگران در دولت خواهد شد در مدت کوتاهی بود این مورد که چرا چین باید مخالف است. سخنرانی برنامه ریزی شده قبل از انتشار بولتون کتاب گفت: یک دولت رسمی.

دیگر ملی-مقامات امنیتی می گویند که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است از دو ذهن وقتی که می آید به تایوان است. آنها می گویند او veers از rankled توسط چین اصرار که تایوان حد به دلخوری که تایوان است که یک مانع برای بهتر کردن روابط اقتصادی با چین است.

اما پکن هنوز هم اجرا می شود خطر ابتلا به overplaying دست خود را به عنوان چند بار اتفاق افتاده است در طول مذاکرات تجاری در دو سال گذشته. برای مثال از همان آغاز چینی مذاکره کنندگان به رسمیت شناخته شده است که در مزرعه خرید—به خصوص سویا—تا به حال شده است در قلب آقای تهمت مطالبات در چین و به دنبال استفاده از آن به نفع خود. اما تکرار شکست به دنبال از طریق با وعده خرید منجر به تعرفه ها بر اساس تعرفه از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

و دولت تا قبل از کار با چین برای نگه داشتن معامله زنده هنگامی که در معرض خطر.

زیر ماه از دموکراسی تظاهرات در هنگ کنگ کنگره آمریکا در اواخر سال گذشته با تصویب قانون الزامی بررسی سالانه پکن درمان از استقلال مستعمره سابق بریتانیا.

آقای ترامپ که تجارت تیم بود در میان مذاکره فاز یک معامله تجارت دید از شب قبل از روز شکرگزاری به ثبت نام در این لایحه به قانون و به گفته افراد آشنا با این موضوع دستیاران خود را توجیه دولت چین در برنامه های خود را. تجارت مذاکره کنندگان در هر دو طرف پیش جعلی.

نوشتن به Lingling وی در [email protected] و باب دیویس در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8