چین ممکن است مقابله به مثل در برابر نوکیا, اریکسون, اگر کشورهای اتحادیه اروپا ممنوعیت Huawei

در این سال اریکسون برنده قرارداد برای عرضه در چین سه کشور بزرگ-اجرای حامل های بی سیم با 5G تجهیزات.

عکس: fredrik سندبرگ/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

پکن در نظر دارد برای مقابله به مثل در برابر چینی ها عملیات های اصلی اروپایی مخابراتی-تولید کنندگان تجهیزات نوکیا Corp. NOK 1.94% و اریکسون اریک 5.05% AB باید اعضای اتحادیه اروپا دنبال رهبری ایالات متحده آمریکا و انگلستان در محرومیت چین Huawei Technologies Co. از شبکه های 5G به گفته افراد آشنا با این موضوع.

چین وزارت بازرگانی ژرف اندیشی کنترل صادرات که جلوگیری از نوکیا و اریکسون از ارسال محصولات آن در چین به کشورهای دیگر به مردم گفت. یک نفر اضافه شده است که این بدترین سناریو است که پکن خواهد با استفاده از تنها اگر کشورهای اروپایی پایین آمد سخت در تولید کنندگان چینی و آنها را ممنوع اعلام کرد از شبکه های 5G.

هفته گذشته انگلیس که در سمت چپ اتحادیه اروپا در اوایل سال جاری و به دستور آن حامل های بی سیم برای جلوگیری از خرید Huawei 5G تجهیزات تا پایان سال 2020 و به حذف Huawei 5G تجهیزات از آن شبکه در پایان 2027.

اتحادیه اروپا نشده ممنوع Huawei اما در زمان نرمتر موضع در ماه ژانویه با انتشار 5G, امنیت, توصیه هایی است که کشورهای عضو به طور داوطلبانه می تواند به اتخاذ محدود کردن Huawei حضور در هر کشور است. انتظار می رود به زودی انتشار گزارش جزئیات چگونه آن 27 کشور عضو باید آنها را به تصویب.

اتحادیه اروپا بزرگترین کشور آلمان نمی رود به تصمیم بگیرد که آیا به اجازه می دهد Huawei آن شبکه های 5G تا سپتامبر در اولین.

چینی وزارت بازرگانی گفت: پنج شنبه گذشته که این کشور خواهد شد اقدامات لازم را برای حفاظت از حقوق مشروع و قانونی از شرکت های چینی در پاسخ به اخیر ممنوعیت Huawei توسط دولت بریتانیا. وزارت نمی پاسخ به یک درخواست برای اظهار نظر در روز دوشنبه.

“این نوع از عمل می تواند نتیجه معکوس توسط ترسناک خارجی برخی از شرکت های فن آوری به حرکت تولید از چین گفت:” جیم مک گرگور بیشتر چین رئیس مشاوره و وکالت شرکت مشاوره APCO در سراسر جهان است. “شرکت در حال حاضر بسیار نگران گرفتار شدن در جغرافیای سیاسی جنگ و در حال ارزیابی مجدد خود سایت تولید و عرضه زنجیره ای برای محافظت از خود را تداوم کسب و کار.”

دولت بریتانیا گفت که آن را به بان کی مون حامل های بی سیم در کشور از خرید جدید Huawei تجهیزات و نیاز به شرکت چینی برای حذف آن از تکنولوژی انگلستان 5G شبکه توسط 2027. وال استریت ژورنال به همسرش خواستگاری توضیح می دهد که اهمیت. عکس: Tolga Akmen/ AFP

5G شبکه های تلفن همراه انتظار می رود حدود 100 برابر سریع تر از زمان 4G شبکه های تنظیم شده به زیر بنای آینده فن آوری لبه برش در بخش از تولید به حمل و نقل است. Huawei جهان بزرگترین سازنده تلفن همراه-برج تجهیزات. آن فقط عمده رقبای نوکیا و اریکسون که به ترتیب در فنلاند و سوئد هر دو از اعضای اتحادیه اروپا است.

هر دو شرکت نوکیا و اریکسون را تولید گیاهان و هزاران نفر از کارکنان در چین است. با نوک انگشتانش کردن در مورد پتانسیل محدودیت چند هفته پیش نوکیا راه اندازی یک نقد و بررسی از آن زنجیره تامین و برنامه های احتمالی برای تغییر جهانی تولید با توجه به یک فرد آشنا با این موضوع. هر دو شرکت نوکیا و اریکسون می تواند مدیریت چینی محدودیت با تغییر تولید به جاهای دیگر در آسیا و یا اروپا و یا آمریکای شمالی و افراد آشنا با شرکت های گفت.

در این سال اریکسون نیز برنده قرارداد برای عرضه در چین سه کشور بزرگ-اجرای حامل های بی سیم با 5G تجهیزات هر چند شرکت سوئدی است بسیار کوچکتر معاملات از Huawei و همکار شرکت چینی ZTE Corp غربی مخابرات مدیران می گویند آن است که در چین علاقه ای به استفاده از برخی از غربی 5G تکنولوژی به مشوق های چینی مخابراتی-تجهیزات سازندگان به حفظ و نوآوری.

چین حفظ یک لیست از اقلام تحت کنترل صادرات, حتی اگر آن را ندارد یک موجود صادرات-قانون کنترل. این محدودیت های صادرات که نظارت بر اقلام از جمله نظامی و با کاربرد دوگانه هستهای و شیمیایی کالاهای در حال تصمیم و اجرا توسط یک گروه از سازمان های دولتی: وزارت بازرگانی چین آداب و رسوم دفتر شورای دولتی به عنوان به خوبی به عنوان کمیسیون مرکزی نظامی که دستورات این کشور نیروهای مسلح.

مطمئن باشید این برنامه می تواند بیشتر پوست نسبت به نیش می زنند. در ماه مه گذشته پس از آمریکا قرار می گیرد Huawei در تجارت blacklist چین گفت: این امر ایجاد یک لیست سیاه از سازمان های خارجی که موفق به عرضه شرکت های چینی برای “مقاصد غیرتجاری.” از آن پس دولت هنوز به انتشار هر گونه شرکت های خاص و یا افراد در لیست. ایالات متحده شرکت های چند ملیتی استخدام میلیون ها نفر از کارگران در چین و پکن هنوز هم نیاز آمریکا به تکنولوژی ساخت آن صنایع است. در ضمن موجود تحریم های ایالات متحده علیه Huawei هنوز هم نقاط ضعف است که در ادامه به ایالات متحده اجازه می دهد شرکت های به عرضه Huawei.

ایالات متحده لابی بریتانیا و کشورهای عضو اتحادیه اروپا برای ممنوعیت Huawei از 5G شبکه های پکن می تواند به منظور شنژن شرکت مستقر در چین به جاسوسی و یا مختل کردن ارتباطات است. Huawei و دولت چین گفت: چنین سناریویی هرگز اتفاق می افتد.

حتی به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: 5G نژاد یکی آمریکا باید برنده چین گرفته شده سرب در جهانی 5G توسعه تا کنون. آن را وعده داده است به سرمایه گذاری میلیاردها دلار در این امید از سه برابر تعداد 5G سلولی سایت به 600,000 تا پایان سال با توجه به دولتی Xinhua News Agency. ایالات متحده به پایان رسید 2019 با حدود 10000 این سایت با توجه به تحقیقات برنشتاین.

غربی, مخابرات-تجهیزات سازندگان از جمله اریکسون و نوکیا به عنوان به خوبی به عنوان بازیکنان کوچکتر در حال حاضر شروع به تغییر تولید در خارج از چین در سال گذشته به دلایل مختلف. یکی بود که برای جلوگیری از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تعرفه کالاهایی که در چین ساخته شده بودند و به مقصد ایالات متحده دیگری بود که به مشتریان بگویید که عبارتند از حامل های بی سیم و تلفن ثابت کابل-و-ارائه دهندگان اینترنت که محصولات خود را نمی برخواهد داشت خطر امنیتی زیرا آنها نمی آمد از چین است.

“ما می خواستیم به نگاه مشتریان در چشم و می گویند ما نمی انجام هر گونه ساخت و تولید در چین گفت:” یک مدیر اجرایی در یکی مخابراتی ایالات متحده آمریکا-تجهیزات شرکت.

هنوز هم نوکیا را برخی از ایالات متحده محدود تجهیزات در چین است. نوکیا شده است لابی در ایالات متحده در یک طرح پیشنهادی که نوار آمریکایی حامل های بی سیم با استفاده از تجهیزات مخابراتی با چینی ساخته شده قطعات حتی اگر پدر و مادر شرکت غربی گفت: Brian Hendricks که منجر نوکیا سیاست و روابط دولت تیم در آمریکا. او گفت سخت افزاری با “گنگ” قطعات از جمله پیچ از چین نباید رد صلاحیت یک محصول از فرستاده شدن به آمریکا

نوکیا دارای یک کارخانه و حدود 16 ، 000 کارکنان بسیاری در تحقیق و توسعه در آن بیشتر بازار چین که شامل هنگ کنگ و تایوان است. اریکسون دارای یک سایت تولیدی و تحقیق-و-توسعه امکانات در چین و در حدود 14,000 کارکنان در شمال شرق آسیا منطقه که شامل چین و ژاپن و کره جنوبی و تایوان است.

نوشتن به لیزا لین در [email protected] استو وو در [email protected] و Lingling وی در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de