چین عمیقا اشتباه گرفته شود اما ما بیش از حد نیاز relook

یکی از دلایل اصلی چین توسعه سیاست نهفته است در این واقعیت است که آن است که توسط یک رژیم کمونیستی و توسعه طلبی کلید مشخصه کمونیسم” – M S Golwalkar دوم Sarsangchalak و برجسته ایدئولوگ از آر اس اس به طور گسترده ای با اعتبار ساخت آر اس اس یک چند وجهی تمام هند سازمان, اظهار, مورد نگرش کلی از چین در سیاست خارجی است.

در سال 1960 او هشدار می دهند ممکن است پرخاشگری و در سال 1962 ما تا به حال به چهره است. چین شده است برای همیشه قبل از eyeing خاک ما بود و همیشه افراط در misadventures. وجود دارد عملا هیچ شمارش چگونه بسیاری از بار چین تجاوز بر خاک ما شد و عملا قادر به گرفتن آنها را بیشتر از نه. خط کنترل واقعی (LAC) مدت که اولین بار در سال 1959 توسط نخست وزیر چین ژو Enlai است تغییر نگه داشته با منازعه چین است.

هر چند تاکنون به طور کامل مشخص مرز با چین در طول تاریخ, 1962 جنگ تغییر آن به شدت و به همین دلیل لاک خود شده است نقطه اصلی اختلاف با یک بخش کوچک از بی چون و چرای مرز در مرکز و McMohon خط. پس از درک لاک به طور جدی متفاوت در بسیاری از نقاط چین سازگار سیاست ظاهر شده است به خاطر گرفتن و تغییر این منظور باید مرز مذاکرات همیشه در آن به نفع خود کنترل فیزیکی بیش از قلمرو ایجاد یک معضل برای کشور هندوستان در تمام زمانها.

این تنها دلیل که چرا چینی تمایلی و آهسته در عقب نشینی حتی در صورت تصمیم این مذاکرات به عقب نشینی و تخلیه. فداکاری های عالی از ما شجاع دل در 15th نیز تنها به دلیل مزخرف واکنش نیروهای چینی در Galwan با وجود روشن دستور به عقب نشینی. که این پیش برنامه ریزی شده به عنوان ما به وزیر امور خارجه تصریح کرد: ثابت شده است توسط چینی ها ادعا در اولین بار در تاریخ است که Galwan دره باقی مانده در طرف چینی لاک. یکی ممکن است پیدا کردن هر گونه بهتر مشاهده روی لاک زدن, vis a vis, چینی, نگرش, از نهرو اولین هندی قربانی چینی, کثیف, بازی, زمانی که او گفت: پس از سال 1962 – “آنچه که این “خط کنترل’? …. پیشبرد چهل یا شصت کیلومتر با تجاوز نظامی آشکار و ارائه به برداشت بیست کیلومتر ارائه شده هر دو طرف انجام دهید این است که یک فریبنده دستگاه است که می تواند احمق هیچ کس”. بنابراین به عنوان بخشی جدایی ناپذیر از سیاست خارجی خود چین خواهد همیشه مبادرت به نجات او ادعاهای ارضی و همیشه باید جاه طلبی از خم محله خود است.

چین شاید اما نمی دانم اما باید شناخته شده در حال حاضر که تن و تنور از دهلی نو اتحادش را تغییر اواخر و آن را نمی خواهد که آسان برای پیشبرد به حتی یک اینچ از خاک و که هر یک از اینچ به خالی برای اطمینان حاصل کنید. پس از جلسات و احساس بسیار گرمی از نارندرا مودی نخست وزیر چین شاید احساس نمی خام هسته ای هند برتر که هرگز آموخته وظیفه budging در هر نیروی روی زمین است.

چینی ساخته شده باشد پرداخت می شود و در سکه های خود را اما با دو فرقه اگر نه بیشتر. حفظ آرامش خود را دست نخورده و حالت کاملا دوستانه نارندرا مودی بیش از متبحر در کشتن دشمن در دوستان خود را’ روح بدون دست زدن به ظاهر بدن – deepness آسیب های ساخته شده فقط می توان احساس و قابل مشاهده فقط برای قربانیان. دیگران نمی خواهد بود قادر به حتی مشاهده این. نگرش و زبان از اظهارات و مشاهدات ساخته شده توسط نخست وزیر در طول تمامی احزاب برای دیدار با خواسته برای یک بینش عمیق و prescience به درک و درک. که سازمان بنادر و دریانوردی تا به حال به موضوع روشن و نه تفسیر نخست وزیر این نسخه است که نشان می دهد به محض فقدان چشم انداز و بی دلیل از رهبران ما Rahul و شرکت در خاص است. کنگره بسیاری از دلایل به حالت وحشت در وضعیت حال حاضر آن را تا به حال وارد شده به یک تفاهم با حزب کمونیست چین – تفاهم نامه در حوزه عمومی!

حزب حاکم بیش از نیم قرن از بزرگترین دموکراسی داشتن یک تفاهمنامه با همه استبدادی حزب حاکم همیشه استبدادی کشور! آن است که برای همه دلایل معتبر در حال حاضر که کشور و به خصوص همه مسئول احزاب سیاسی کشور باید یاد بگیرند به جلو ادامه دهید بدون کنگره است.

وجود روشنفکران که بسیار جدی (?) احساس و تبلیغ که نارندرا مودی نخست رسیدگی نمی بحران به درستی یا سنن آن است. اما آنچه مورد تاخت و تاز چینی که فقط اجازه نداشتند به آمده در مالکیت عمومی است. این govts روز کاملا و به طور کامل هضم آنها. آنها رسیدگی نمی آنها فقط اجازه دهید به تنهایی نادرست آنها است.

در واقع پنج-شش سال خیلی کمتر برای دولت به منظور بهبود تکامل یا تغییر سیاست خارجی یک کشور است که بسیار عمیق و ریشه دار و مندرج در چشم انداز کلی از کشور است. در غیر این صورت سیاست خارجی نیاز به یک کل refabrication در خط با این کشور را تغییر منافع ملی و همچنین متناسب با مردانه طبیعت و شخصیت مودی دولت. ما شده اند و حتی با نارندرا مودی در راس این Nehruvian سیاست خارجی با استرس بیشتر در قدرت نرم هند است. نهرو نگه داشته صحبت کردن در مورد روابط مبتنی بر برابری و احترام متقابل عدم تجاوز و عدم مداخله در امور داخلی و همزیستی مسالمت آمیز ، نارندرا مذاکرات بیش از حد در مورد Vasudhaib Kumbkam (جهان یک خانواده) و هند که Jagat گورو (جهان را) و Jai Jagat (اجازه دهید جهان برنده).

هنگامی که ما صحبت از به رسمیت شناختن یوگا در دستور هند به عنوان بین المللی یوگا روز ما صحبت از به رسمیت شناختن از هند قدرت نرم. اما وقاحت صحبت از قدرت نرم ممکن است نیروی هدایت روابط بین المللی آن باید بر اساس منافع ملی. سیاست خارجی ما است و به ما منعکس خواهد شد و عزم و اراده برای تبدیل شدن به یک قدرت جهانی – نرم قدرت برتری را دنبال کنید به طور خودکار.

ما سیاست چین شده است بر اساس دو کرسی مفاهیم – یکی از ما تاریخی ضد غرب اخلاق درست از قبل از استقلال عصر و دو موقعیت ما در بودن در دوستی با آسیایی, قدرت فرض می شود راحت تر با از با غرب است. هر دو این مفاهیم کاملا تخریب در امروز زمینه و موقعیت جهانی جو است. مائو خود را شکست و پس از آن اتحاد جماهیر شوروی سابق برای پیوستن به ایالات متحده آمریکا آغاز یک رابطه عمیق با غرب برای ترویج غنی سازی و بالا بردن چین است.

ما همچنان در پایدار معضل – خواب به رشد به عنوان یک قدرت جهانی با چین دست در دست. ما همیشه نادیده گرفته و به نقطه ای که چین هرگز به دیدن ما رشد پس از یک نقطه داده شده و هرگز به نقطه که آن را در برابر اجازه دهید به تنهایی برتر است. آن را ادامه خواهد به سعی کنید به ما آموزش دروس در میان انجام برخی از مزاحمت در حال حاضر و پس از آن تا حد زیادی با هدف ساخت ما خود را پیرو و یا در بهترین برادر کوچکتر. چین به خوبی می داند که هند تمام پتانسیل عبور از آن است. همچنین آگاهی از تحولات هند تحت با نارندرا و مهمتر از همه آن است که ترس از هند به عنوان یک قدرت جهانی به حساب با.

در پایان روز ما ممکن است قادر به تغییر جغرافیا. چین است و ادامه خواهد داد به همسایه ما – دست زدن به حدود چهار هزار کیلومتر از مرز. ما باید به تلاش برای به حداقل خوب کار روابط با آن است. اما راه چین دستکاری دیگر کشورهای همسایه باید تاکید و این باید باعث relook به فرض که بر اساس آن ما پایه ما دیپلماسی بین المللی و روابط. حتی اگر جغرافیای ممکن است باقی می ماند همان ما قطعا باید این قابلیت برای تغییر این دوره از تاریخ است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.