چین توقف برخی از تایسون مرغ محموله بیش از Covid-19

مرغ از غذاهای تایسون در شانگهای فروشگاه سال گذشته است.

عکس: الکس تای/SOPA تصاویر/زوما پرس

مقامات چینی به حالت تعلیق واردات مرغ از یک Tyson Foods , Inc. تسهیلات با توجه به آنچه که مقامات چینی گفته بودند Covid-19 عفونت در میان گیاه کارکنان.

تعلیق صادر یکشنبه تحت پوشش محصولات که وارد در چین و یا در حال وارد, وجود دارد, با توجه به چین اداره کل گمرک. این سازمان به منظور مشخص نیست چقدر مرغ تایسون تسهیلات عرضه شده و یا جزئیات دیگر در مورد محصولات.

تایسون بزرگترین گوشت ایالات متحده آمریکا شرکت فروش است که به دنبال این گزارش که با تمرکز بر یک Springdale ارک., مرغ گیاه یک سخنگوی این شرکت گفت: در روز یکشنبه ،

“در تایسون ما اعتماد به نفس محصولات ما امن هستند و ما امیدوار مشاوره بین ایالات متحده و دولت های چینی را حل و فصل این موضوع” سخنگوی گفت.

تایسون در روز جمعه گفت که از اوایل ماه ژوئن 481 کارکنان در سراسر آن northwest Arkansas عملیات از جمله امکانات در اسپرینگدیل حال آزمایش مثبت برای Covid-19 به نمایندگی از حدود 13 درصد از کارگران تست شده در این سایت. از موارد مثبت تایسون گفت که 95 درصد بدون علامت است.

نمایندگان سفارت چین در ایالات متحده آمریکا تا به حال هیچ اظهار نظر فوری.

سازمان بهداشت جهانی و مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری و پیشگیری از وزارت کشاورزی و مواد غذایی و دارو گفت: هیچ شواهدی وجود ندارد که Covid-19 یک بیماری منتقله و آن را بعید است گسترش از طریق بسته بندی مواد غذایی.

چین را به حرکت در می آید و پس از یک تازه شیوع کروناویروس جدید لرزاند این کشور در روزهای اخیر. پرواز در داخل و خارج از پکن شده است لغو محدودیت های قرار داده شده در ورودی به شهرستان و سلامت چک محکم در حمل و نقل عمومی.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

مقامات چینی را آزمایش کرده اند وارداتی گوشت و محصولات دریایی برای اثری از ویروس در هفته گذشته پس از شیوع جدید در ارتباط بود به بازار که در آن وارد گوشت و ماهی به فروش می رسد. عمومی-بهداشت مقامات قبلا به دنبال تسکین نگرانی در مورد غذاهای دریایی و ماهی قزل آلا به طور خاص—به عنوان منبع از شیوع جدید.

در ژوئن 18, چین به حالت تعلیق واردات از یک خوک شرکت پس از مقامات آلمانی را تایید کرد یک عفونت کروناویروس در آن شرکت با توجه به چین شورای دولتی.

چین در این سال ramped تا واردات از ایالات متحده گوشت مرغ. بزرگترین خوک مصرف کشور است دست و پنجه نرم کردن با کمبود در hog تولید پس از تب خوکی آفریقایی شیوع نابود چینی گراز مزارع.

بیش از چهار ماه اول سال واردات چین در مورد 56,000 تن متریک ایالات متحده آمریکا-تولید گوشت مرغ با توجه به وزارت کشاورزی ایالات متحده در مقایسه با حدود 1200 تن در سال 2019.

چین در اواخر سال 2019 برداشته بیش از چهار سال ممنوعیت ایالات متحده واردات مرغ به عنوان بخشی از مذاکرات تجارت بین واشنگتن و پکن است. چین اجرا شده این ممنوعیت پس از 2015 آنفولانزای مرغی, شیوع آمار ایالات متحده در ترکیه و تخم مرغ-مرغ تخمگذار عملیات. هر چند کشورهای دیگر برداشته خود را ممنوع در ایالات متحده مرغ محموله چین تا به حال نگه داشته و آن توقف در محل نا امید کننده ایالات متحده در صنعت مرغ.

نوشتن به یعقوب Bunge در [email protected] و لوسی Craymer در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8