چین می شود به کار در حالی که ایالات متحده گسترش Coronavirus خاموش شدن ناگهانی

دانش آموزان رفت و برگشت به مدرسه در استان جیانگ سو چین روز دوشنبه پس از یک تاخیر طولانی به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

عکس: خ/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

چین عمده صنعتی استان به طور کامل از سر گرفت تولید در روز دوشنبه یک مقام دولتی گفت: دو ماه پس از نزدیک در سراسر کشور تعطیلی کارخانه ها و محل های کار و رسانه های خرده فروشی به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

به دور از اقتصادی چین موتور در تضاد با این وضعیت در ایالات متحده که در روز یکشنبه تمدید اجتماعی-فاصله دستورالعمل تا پایان مارس به عنوان عفونت کروناویروس در ادامه به افزایش در سراسر کشور و در سطح جهان است. بسیاری از کسب و کار به احتمال زیاد به عمل در کاهش ظرفیت و یا بسته باقی می ماند در طول این دوره است.

تعداد موارد تایید شده از بیماری تنفسی ناشی از ویروس Covid-19 افزایش به بیش از 724,000 در سراسر 177 کشور و مناطق در روز دوشنبه در حالی که مرگ و میر در سراسر جهان در صدر 34,000 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

در حالی که بیش از 152000 نفر بهبود یافته اند در سطح جهانی مورد تعداد تقریبا دو برابر در یک هفته به رهبری بزرگ را افزایش می دهد در ایالات متحده و اروپا است. Coronavirus مربوط به مرگ و میر در خارج از سرزمین اصلی چین به حدود نه بار است که از چین که در آن رمان ویروس است که باعث ذات الریه اول شناسایی شده در ماه دسامبر.

آخرین Coronavirus

  • بیش از 724,000 عفونت در سراسر جهان در 177 کشور و منطقه
  • جهانی مرگ و میر بیش از 34,000; 152000 نفر بهبود یافته اند
  • آمریکا مورد تصویب 143,000 بیش از 2,500 مرده
  • رئیس جمهور تهمت می گوید در اوج مرگ و میر می تواند در دو هفته
  • مغلوب ساختن پیشی جستن گسترش اجتماعی-فاصله دستورالعمل از طریق پایان مارس

در آغاز ماه مارس در ایالات متحده گزارش شده بود کمتر از 100 تایید موارد Covid-19. آن را در حال حاضر بیش از 143,000 موارد بیشتر از هر کشور با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز هر چند این کشور 2,514 مرگ و میر به مراتب کمتر از ایتالیا و اسپانیا در اروپا و ملل بدترین ضربه. برآورد 4,865 مردم در ایالات متحده به بهبود از این بیماری با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

رئیس جمهور تهمت یکشنبه گفت که اوج مرگ و مير ناشی از کروناویروس جدید می تواند آمار در دو هفته و پیش بینی کرد که این کشور خواهد بود در راه خود را به بهبود ژوئن 1.

در حالی که coronavirus موارد یافت در سراسر آمریکا و اروپا و چین به تدریج لغو محدودیت های اعمال شده از جمله جنبش مردم و از آن هوبئی استان مرکزی که در آن شیوع سرچشمه گرفته و ادعا ترین زندگی در کشور است. برای بسیاری از فوریه چین گزارش داد صدها یا هزاران نفر از coronavirus عفونت های روزانه قبل از کل موارد به حدود 80,000 در اوایل ماه مارس و در آنجا ماند نسبتا پایدار است.

ملی چین کمیسیون بهداشت گزارش 31 عفونت های جدید دوشنبه, تقریبا همه از آن شد در میان مردم بودند که به تازگی در خارج از کشور, در نظر گرفتن این کشور در مجموع به 81,470. هوبئی استان ثبت شده هیچ مورد جدید اما تا به حال چهار مرگ و میر در ووهان مرکز بهداشت بحران در کشور است.

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در روز یکشنبه گفت که او گسترش دولت اجتماعی-فاصله دستورالعمل برای یکی دیگر از 30 روز از طریق پایان ماه آوریل پس از گفت و برای روز که او امیدوار بود که به باز کردن این کشور در هفته های آینده.

چینی رسانه های دولتی گزارش داده است که مراکز خرید در ووهان بازگشایی برای کسب و کار صبح روز دوشنبه پس از در بسته به مدت دو ماه. خریداران باید برای اسکن یک کد QR با تلفن های همراه خود را در ورودی به منظور بررسی وضعیت سلامت خود را قبل از آنها مجاز به وارد کنید.

شین Guobin معاون وزیر صنعت و فناوری اطلاعات گفت: 98.6 درصد از شرکت صنعتی در سراسر چین از سر گرفته اند عملیات با نزدیک به 90 درصد از کارکنان خود را به کار می کنند.

“عمده صنعتی استان مانند گوانگدونگ جیانگسو ژجیانگ شاندونگ و فوجیان در واقع به طور کامل باز او گفت:” در یک کنفرانس مطبوعاتی. بیش از سه چهارم از چین های کوچک و متوسط اندازه کسب و کار را نیز از سر گرفت ،

منبع: دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سیستم های علوم و مهندسی

برخی از شرکت های صادراتی, اما, اند به شدت ضربه با کاهش تقاضای داخلی و جهانی آقای شین گفت. “اگر مشکلات حل نشده در یک موقع و موثر به شیوه ای این شرکت ممکن است پیدا کردن آن سخت برای زنده ماندن,” او اضافه شده است.

این بیماری همه گیر کوروناویروس به سرعت در حال تبدیل به یک بحران اقتصادی جهانی کوبیدن هواپیمایی خرده فروشان و تولید کنندگان و هتل ها و شرکت های متعدد در صنایع.

با همه گیر هزینه ها میلیون آمریکایی شغل خود را از قانونگذاران ایالات متحده با توجه به یکی دیگر از بسته محرک اقتصادی پس از تکمیل ثبت 2 تریلیون دلار بسته نجات برای کمک به جزر و مد بیش از کسب و کار و خانواده ها در طول اقتصادی shutdown.

دولت ها در آسیا-اقیانوس آرام از استرالیا به مالزی و سنگاپور را در روزهای اخیر نورد بسته های مشوق برای مقابله اقتصادی خرید اینترنتی از بحران بهداشت و درمان.

مرتبط

  • همه گیر وادار تاریخی کار شیفت
  • پس از سه محرک بسته های کنگره است که در حال حاضر شاخص فاز چهار
  • ویروس تهدید به پایمال شهرستانها’ شبکه امنیت اجتماعی
  • کلاس 2020 به رهبری بود به یک بازار کار است. سپس Coronavirus رسید.
  • زنده به روز رسانی: بیماری همه گیر کوروناویروس

روز دوشنبه کره جنوبی دولت اعلام کرد که یک طرح به فشار برای $5.8 میلیارد دوم بودجه به ارائه کوپن های خرید و کارت هدیه به بیش از نیمی از کشور را در خانواده ها است. این کشور مقامات بهداشتی گزارش 78 عفونت های جدید در روز دوشنبه آوردن مجموع آن موارد به 9,661.

در ژاپن و مقامات در حال برنامه ریزی برای گسترش آن ورود بان کی مون به شهروندان خارجی از آمریکا و اروپا و همچنین از بقیه از چین و کره جنوبی به عنوان موارد کوه, با توجه به رسانه های محلی گزارش. به روز دوشنبه تقریبا 1,900 نفر در کشور آلوده شده است با 56 مرگ و میر.

رئیس کابینه وزیر Yoshihide Suga گفت: در یک کنفرانس خبری در روز دوشنبه گفته است که “برگزاری تا آخرین لحظه” با توجه به اعلام حالت اضطراری. “این یک زمان بسیار مهم برای جلوگیری از گسترش سریع عفونت در کشور,” او گفت:.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates. ثبت نام در اینجا.

نوشتن به چونگ پینگ در کوه [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im