چین آتش سوزی در بالاترین سطح مقامات در عین حال بیش از شیوع کروناویروس

Evacuees از چین وارد Marine Corps Air Station در میرامار فلوریدا.

عکس: Krysten I. Houk/آسوشیتد پرس

پکن اخراج بالاترین-رتبه بندی مقامات هنوز در طول حمل از شیوع کروناویروس جایگزین دو استانی بهداشت مقامات مسئول ویروس-متصلب هوبئی استان با اعتماد رسمی از ملی چین آژانس بهداشت.

مدیر و حزب کمونیست از هوبئی استانی کمیته بهداشت و درمان برداشته شد, دولت, پخش تلویزیون مرکزی چین گزارش روز شنبه آنها را در بالاترین سطح مقامات شناخته شده و به مجازات برای دولت را از دست داده و وقوع.

هر دو موفق توسط وانگ Hesheng, معاون کمیساریای ملی کمیسیون بهداشت و جانباز سلامت رسمی است که مسئول چین بهداشت و درمان-مراقبت از تعمیرات اساسی و پزشکی, دولت, با توجه به وب سایت کمیسیون.

در طول یک روی لئامت دادن به سلامت بالا رسمی در شمال شهرستان بندر تیانجین از سال 2008 تا 2014 آقای وانگ ستایش بود برای تقویت این شهر سیستم مراقبت های بهداشتی.

منصوب شد به هوبئی را حزب کمونیست کمیته دائمی این استان را بالا تصمیم حزب کمونیست حمایت هوبئی روزانه گزارش روز شنبه.

این حرکت پس از چینی مقامات بهداشت گفت: تعداد عفونت از coronavirus رسیده 42,638 مردم که از دوشنبه شب چین ملی کمیسیون بهداشت گفت. بسیاری از عفونت ها و مرگ و میر—تعداد مرگ و میر رسید بالاتر از 1000 روز دوشنبه—شده اند در هوبئی استان که ووهان پایتخت است.

آخرین ويروس

  • چین تحویل رانندگان شجاع شیوع بیماری به یک تاسیسات
  • شیوع وزن در کالاها
  • تغذیه مانیتورینگ ویروس برای اختلالات
  • یازدهم بازرسی از بیمارستان پس از آشکار نبود
  • چین کسب و کار در تلاش برای از سرگیری کار
  • ووهان Evacuees سرپا ایستادن را برای هفته در قرنطینه

مقامات پکن اعزام به ووهان احضار سه تن دیگر از مقامات ووهان مقامات روز یکشنبه پس از برخی از بیماران با علائم شدید نمی تواند به موقع درمان در شهرستان رسمی شین هوا اخبار آژانس در گزارش روز سه شنبه. گائو یو معاون دبیر کل شورای دولتی خواست ووهان مقامات به عذر خواهی برای آن دسته از بیماران به صورت جداگانه هشدار به آنها که باید پاسخگو باشند اگر آنها را ندارد مسئولیت های خود را به طور جدی.

بیمارستان در استان در حال ضعف و کوتاه در منابع است.

خورشید Chunlan, یک معاون نخست وزیر و عضو دفتر سیاسی حزب کمونیست که مسئول نظارت بر بهداشت عمومی سیاست در بازدید از یک مرکز قرنطینه و موقت دو بيمارستان شهر ووهان در روز سه شنبه در نشستی شهر و هوبئی به کار سخت تر برای مبارزه با شیوع.

سازمان بهداشت جهانی باز دو روز تجمع در ژنو به بحث در مورد کوروناویروس پژوهش است.

عکس: salvatore di nolfi/شاتر

روز دوشنبه رئیس جمهور Xi Jinping پرداخت خود را به خط مقدم از شیوع کروناویروس توقف در بیمارستان پکن درمان بیماران آلوده و در محلی بیماری-کنترل دفتر پس از دو هفته باقی مانده تا حد زیادی از نمایش عمومی.

روز سه شنبه دولت در تشویق مردم برای بازگشت به کار پس از تجارت شد و آهسته به سر حتی اگر برخی از دولت های محلی متوقف شده بود گفتن مردم به دور ماندن پس از یک طول قمری تعطیلات سال جدید.

زندگی در چین است که به دور از عادی به عنوان کارخانه ها سعی کنید به سطح شیب دار بالا تولید پس از تمدید قمری تعطیلات سال جدید به دلیل شیوع ویروس. وال استریت ژورنال را جیمز Areddy سر به شانگهای کارخانه منطقه و توضیح می دهد که چگونه آهسته شروع خواهد شد و بر اقتصاد کشور. عکس: خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

مقامات با چین بالا برنامه ریزی سازمان با اشاره به صنایع مرتبط با اقتصاد ملی و نیازهای پزشکی. تولید محافظ ماسک صورت که کمبود وجود دارد که در 76 درصد از ظرفیت گفت: Cong Liang دبیر توسعه ملی و اصلاحات کمیسیون در یک جلسه.

پس از شیوع اختلال سال جدید قمری سفر دوره در ژانویه تابنده برخی از مردم به دور از محل کار خود را با 160 میلیون نفر از مردم در حال انتظار برای سفر بین سه شنبه و فوریه. 18 گفت: زو Yahua, وزارت حمل و نقل رسمی.

در ژنو, سازمان جهانی بهداشت افتتاح دو روز تجمع روز سه شنبه به بحث پژوهش در coronavirus سازمان گفت. یک پیشرفت تیم از کارشناسان که وارد پکن روز دوشنبه برای کمک به دولت چین تلاش.

رمان virus در حال حاضر دارای یک نام رسمی: COVID-19. نام که مخفف coronavirus بیماری هدفمند نیست و با مراجعه به هر موقعیت جغرافیایی حیوانات و یا گروهی از مردم که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت. که به گفته مقامات این نام همچنین می تواند در خدمت به عنوان یک الگو به برچسب های آینده coronaviruses.

بیش از 400 دانشمندان و کارشناسان بهداشت جمع آوری شده در ژنو و حاضر به بحث در مورد شکاف آگاهی در مورد ویروس و تمرکز تلاش های تحقیقاتی. این کنفرانس شامل موضوعاتی به عنوان توانايی انتقال, تشخیص و درمان است.

که همچنین فعال سازمان ملل متحد تیم مدیریت بحران در جمعه رهبری مایک رایان مدیر که بهداشت و درمان اضطراری برنامه. این تیم که از دهانه چندین U. N. سازمان است که به منظور ارائه تخصص اجتماعی و اقتصادی و عواقب ناشی از شیوع اجازه می دهد که به تمرکز بهتر بر سلامت پاسخ.

تحولات آمد و به عنوان یک شهروند آمریکایی پرواز از ووهان که در آن ویروس نشات گرفته در دولت آمریکا-پرواز اجاره شد اولین مهاجر به تست مثبت برای coronavirus.

زن مسافری که وارد سن دیگو در یک تخلیه پرواز به یک پایگاه نظامی وجود تست مثبت پس از در حال توسعه یک سرفه و گرفته شده و به بیمارستان منتقل اما قبل از اینکه در ابتدا داده می شود یک نتیجه منفی بودن و مجاز به بازگشت به قرنطینه ترکیب در کنار دیگر evacuees.

زمانی که آزمون در بیمار نیست در ابتدا تایید عفونت کروناویروس او بازگشت به میرامار Marine Corps Air Station که در آسمان در حال قرنطینه برای 14 روز گفت: کریستوفر برادن, معاون مدیر در حال ظهور و بیماری های زئونوز در مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. بیمار شد و سپس بستری در UC سان دیگو بهداشت پس از آزمون برگشتم مثبت, او گفت:.

“از نظر ما او را به مناسب جدا شده و ما در نظر نمی به شما شده اند در معرض” آقای برادن گفت: ساکنان یکی از پایه دو قرنطینه مجتمع در یک شنبه-شب نشست.

Botched نتیجه تماس به سوال پايايی آزمون است که استفاده شده است در تشخیص موارد در سراسر جهان و از دست زدن به صدها نفر از آمریکایی ها و اعضای خانواده خود را که تقبل قایق از آب عبور بازگشت به ایالات متحده

در علاوه بر این به زن در قرنطینه در سن دیگو, ایالات متحده 12 دیگر تایید coronavirus موارد است.

وزارت امور خارجه ایالات متحده به تخلیه بیش از 800 نفر از هوبئی مسکن آنها در هتل ها در پایگاه های نظامی برای 14 روز در قرنطینه دوره پس از چین مستند ووهان در اواخر ژانویه—بخشی از یک تلاش فوق العاده ای برای جلوگیری از گسترش ویروس.

در میرامار هوایی ایستگاه که در آن 232 مسافر آورده بودند در دو پرواز در هفته گذشته ساکنان شهر خواسته خود را ضبط درجه حرارت دو بار در روز و برای حفظ فاصله شش فوت از دیگران در هنگام برقراری ارتباط. در این نشست چند نفر ابراز نگرانی گاهی اوقات بالا بردن صدای خود را در مورد که در آن فرد را تایید کرد به این ویروس بود نشسته در هواپیما و چه اتاق او را اشغال کردند.

نه مردم گرفته شده است به یک بیمارستان برای آزمایش های بیشتر پس از ورود در میرامار هوایی ایستگاه و برگزاری نمایشگاه علائمی مانند تب و سرفه. شش پاکسازی شده اند برای بازگشت.

با وجود اولیه غلط آزمون CDC آقای برادن گفت: قرنطینه و بهداشت و سلامت نمایش شد نگه داشتن بقیه ساکنان امن از عفونت است.

اخبار بهداشت و درمان در صندوق پستی خود را

گرفتن سرپرستی یک هفته نگاهی به ویژگی های ستون ها و عناوین در بهداشت شخصی و بهداشت میباشد. ثبت نام.

نوشتن برای ارین در Mendell erin.mendell@wsj.com و استفانی یانگ در stephanie.yang@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

ایندکسر

آموزش سئو