چین فروش خودکار برای چهارمین ماه مستقیم

بازدید کنندگان در نمایشگاه خودرو در نانجینگ چین، ماه گذشته.

عکس: str/Agence France-Presse/Getty Images

پکن- بازار خودرو چین برای یک ماه چهارم مستقیم رشد کرد، که توسط محرک های قوی از دولت و بهبود قوی در تقاضا برای وسایل نقلیه تجاری رانده می شود.

فروش در چین در ماه ژوئیه 16.4 درصد افزایش یافت در مقایسه با یک سال قبل از آن به 2.11 میلیون خودرو، دولت حمایت چین انجمن تولید کنندگان خودرو گفت: سه شنبه.

از ماه مه، بزرگترین بازار خودرو در جهان شده است ثبت سال بیش از سال رشد فروش در درصد دو رقمی پایین، به عنوان پکن کاهش محدودیت ها و ارائه سیاست های مطلوب و یارانه در پیشنهاد برای احیای اقتصاد و افزایش هزینه.

CAAM پیش بینی خود را برای کاهش 10٪ به 20٪ در فروش در سال جاری حفظ، اما هشدار صادرات چین و زنجیره تامین می تواند رنج می برند اگر موج دیگری از ویروس کورونا در پاییز و زمستان ضربه.

شرکت خودروی موتور یسان هفته گذشته گفت که فروش آن در چین در ماه ژوئیه نسبت به یک سال قبل از آن، 11.6 درصد افزایش داشته است. شرکت موتور SAIC. بزرگترین تولید کننده خودرو چین توسط فروش ، گفت : هفته گذشته که فروش داخلی خود را در ماه ژوئیه 4 ٪ از یک سال قبل از افزایش یافت.

CAAM بازار عمده فروشی خودرو را ردیابی می کند، و روز سه شنبه هشدار داد که فروشندگان خودرو باید به مخترعان توجه کنند، که ماه گذشته 11.6 درصد افزایش یافت. تقاضای خرده فروشی در ماه ژوئیه ضعیف تر بود، گروه های صنعت پیشنهاد کرد، به عنوان مصرف کنندگان به بازار سهام رو به افزایش و خرید خودکار به تاخیر انداختند به امید محرک بیشتر و یارانه های آمدن از دولت های مرکزی و محلی.

“فروشندگان خودرو به طور فزاینده ای با فشار شدید برای کاهش قیمت در نیمه دوم به منظور دیدار با اهداف خود را سالی مواجه هستند، “دولت مورد پشت سر قرار چین خودرو نمایندگی انجمن گفت : در هفته گذشته ، بر اساس بررسی نمایندگی های خودکار در سراسر کشور است.

CAAM گفت: فروش خودروهای جدید انرژی، از جمله اتومبیل های برقی، ماه گذشته 19.3 درصد افزایش یافت و از یک سال قبل به 98000 خودرو، به نشانه اولین ماه رشد در یک سال است.

خودگردان خودرو تست جاده به توقف در ایالات متحده در میان Covid-19 همه گیر. اما استارتاپ های چین بیش از دو برابر کردن تعداد پروژه های خودروی خودرانندگی، با افزایش از شبکه 5G این کشور، جلوتر رانده اند. عکس: لورنز هابر برای وال استریت ژورنال

شرکت تسلا در ماه ژوئیه، با توجه به داده های انجمن خودروهای مسافری چین، ۱۱۰۱۴ مدل ۳ ساخت چین در این کشور به فروش می رسد.

دولت چین با تکیه بر وسایل نقلیه الکتریکی تقاضای جدید، به ویژه در مناطق روستایی با درآمد پایین تر است. ویروس تاج دندانه دار احساسات مصرف کننده و مختل عملیات شرکت های سوار هل، که خریداران عمده وسایل نقلیه الکتریکی است.

پکن ماه گذشته یک کمپین جدید برای تشویق خودروهای الکتریکی، تایید بیش از یک دوجین مدل از اتومبیل های الکتریکی تولید شده توسط سازندگان خودرو چینی و تشویق دولت های محلی و سازندگان خودرو به ترویج آنها را در شهرها و شهرهای کوچک، با کمک یارانه. دولت همچنین عهد کرد که شبکه ای از تسهیلات شارژ را که مناطق روستایی چین را پوشش می دهد، به عنوان بخشی از یک کمپین اقتصادی بزرگتر برای ایجاد “زیرساخت های سبک جدید” توسعه دهد.

وزارت صنعت و فناوری اطلاعات محدودیت ها را کاهش خواهد داد و ارائه سیاست های حمایتی دیگر در تلاش برای حمایت از قایقرانی سازندگان برق خودرو ضربه توسط همه گیر.

گروه Alibaba برگزاری با مسئولیت محدود. —ماشین ساز برق XPeng شرکت پشت باپشت گفت : جمعه که آن را به ثبت نام سهام خود را در نیویورک ، پس از اولین رقیب شرکت خودرولی، پشت سر تنسنت هلدینگس با مسئولیت محدود، ماه پيش توي بازار سهام نزدک

نوشتن به جاناتان چنگ در [email protected]

حق © 2020 داو جونز و شرکت، شرکت ©تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im