چین فروش خودرو جستن به عقب از بدترین تا کنون سه ماهه

فروش تسلا در چین ساخته شده مدل 3 رز 35 درصد در ماه ژوئن از ماه گذشته با توجه به چین ماشین سواری انجمن.

عکس: Wanggang/زوما پرس

چین بازار خودرو همچنان به دوباره بجای اول برگشتن از آسیب از کروناویروس جدید, هر چند نمایندگی نیست و روشن بینانه در مورد ضریب اطمینان مصرف کننده.

فروش در این کشور افزایش یافته است 11.6% در ماه ژوئن سال جاری به 2.3 میلیون وسایل نقلیه مورد حمایت دولت چین انجمن تولید کنندگان خودرو در روز جمعه گفت.

بزرگترین بازار خودرو ثبت 10.4 درصد افزایش در فروش خودرو در سه ماهه دوم بر اساس وال استریت ژورنال را محاسبه و به عنوان کارخانه های تولید از سر گرفته و سیاست های دولت افزایش خودرو خرید. فروش تضعیف 42.4 درصد در سه ماهه اول و در حال افزایش است از ماه آوریل بیشتر رانده تقاضا برای وسایل نقلیه تجاری.

Ford Motor Co. گفت آن دوم-فروش سه ماهه در چین افزایش یافت 3 درصد از سال قبل در حالی که کسانی که از General Motors Co. و Nissan Motor Co. کاهش 5.3 درصد و 3.9 درصد بود.

انجمن تولید کنندگان روز پنجشنبه گفت که آن را نمی کند انتظار پکن به معرفی محرک قوی برای این صنعت در نیمه دوم به عنوان چین بازار خودرو کمتر متاثر از تجارت بین المللی از دیگر بخش هایی از اقتصاد شده است و دوره نقاهت بعد از بیماری همه گیر و انجام بیشتر و پایدار تر از بسیاری از دیگر صنایع است.

فروشنده موجودی گسترده ماه گذشته سیگنالینگ تضعیف تقاضا از مصرف کنندگان و تشدید فشار بر نمایندگی چین Automobile Dealers Association گفت.

رسمی خودرو-فروشنده گروه گفت: بازار خواهد شد و به احتمال زیاد سرد این ماه پس سنگین تبلیغات توسط سازندگان اتومبیل و نمایندگی مجاز و فروش در ماه های مه و ژوئن و سیاست های دولت معرفی شده در مارس احتمال تضعیف تقاضا در سه ماهه سوم.

فروش خودرو از خودرو سازان به نمایندگی شده اند پیشی کسانی که از خرده فروشان به مصرف کنندگان افشای یک شکاف واقعی بین بازار و تقاضای رسمی آمار فروش. خرده فروشی فروش خودروهای سواری کاهش 6.2 درصد در ماه ژوئن سال جاری با توجه به چین ماشین سواری انجمن.

فروش جدید-انرژی وسایل نقلیه که شامل اتومبیل های برقی, سقوط 33.1% در ماه گذشته از یک سال پیش از آن به 104,000 وسایل نقلیه CAAM گفت.

تسلا به فروش می رسد 14,954 چین ساخته شده مدل 3s در ماه ژوئن افزایش 35% از مه با توجه به مسافر-انجمن ماشین داده.

نوشتن برای ارین در Mendell [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de