چین ادعا میکند ادعای رهبری جهانی, ماسک با ماسک

شهر نیویورک در میدان تایمز خالی یک عهد به تهدید coronavirus شمار به بزرگترین شهر آمریکا.

در ضمن 7,500 مایل به شرق و افراد جوان جشن پایان قرنطینه بیش از hotpot در یک رستوران شلوغ در شهر چنگدو.

و در استان فوجیان یک تیم چینی ویروس کارشناسان سر به فرودگاه برای پرواز اجاره به کمک یک ضعف ایتالیا.

سه عکس ارسال شده به یکدیگر نزدیک در توییتر خوراک رسمی چین شین هوا اخبار آژانس یک روز در هفته گذشته در محفظهای قرار دادن یک تلاش گسترده توسط حزب کمونیست به سادگی داستان همه گیر و بازیگران کشور چین در نقش جهانی نجات دهنده است.

رئیس جمهور چین صحبت با لینک ویدئو به دیگر رهبران گروه 20 ملل هفته گذشته گفت: کشور ساخته شده بود فداکاری فوق العاده ای برای محدود کردن این ویروس را در خانه و در حال حاضر کمک به دیگران است.

چین سفارت فرانسه قرار داده و آن را در starker نظر در یک tweet storm. “هنگامی که این بیماری همه گیر شروع به منفجر شدن همه جا از آن چین بود که کل جهان خواسته برای کمک به, و نه ایالات متحده آمریکا ‘چراغ دموکراسی'” سفارت گفت. “این چین است که وام کمک به دست به بیش از 80 کشور. نه ایالات متحده است.”

یک کارگر در یک انبار در نزدیکی میلان در ایتالیا یک کشور-آمار coronavirus دارای یک جعبه لوازم پزشکی اهدا شده توسط چین است.

عکس: مورا بالتی touati/سازمان حفاظت محیط زیست/شاتر

چین کشوری که این ویروس برای اولین بار ظاهر شد و ادعا کرد که اول آن چند هزار زندگی, در حال حاضر با استفاده از گسترش جهانی این بیماری به تقویت و افزایش آوازی قاطعانه پیشنهاد برای رهبری جهانی است که تشدید یک yearslong درگیری با آمریکا

همراه با تحویل کالاهای ضروری این روابط عمومی فشار را فعال کرده چین به سهام ادعا می کنند به یک جای خالی در صحنه جهانی چپ توسط یک سمت داخل به دنبال امریکا—در حالی که همچنین کمک به چینی رهبران منحرف کردن توجه در خانه از انتقاد آنها و سنن و مراحل اولیه وقوع.

چین از اعزام پزشکان و تجهیزات پزشکی به ایتالیا و کشورهای دیگر شده اند که ضربه سخت coronavirus. وال استریت ژورنال را اریک Sylvers در میلان توضیح می دهد که چگونه چین است که با استفاده از قدرت نرم برای تغییر برداشت در مورد دست زدن به آن از بیماری همه گیر. عکس: Moura بالتی Touati/سازمان حفاظت محیط زیست/شاتر

بیش از یک دوره دو هفته در ماه مارس, چینی, سازمان های دولتی و شرکت ها و سازمان های خیریه اهدا بیش از 26 میلیون ماسک صورت 2.3 میلیون تست کیت و لوازم دیگر به 89 کشور با توجه به بررسی رسانه های دولتی گزارش و دولت و اظهارات شرکت. در روز سه شنبه, چین, وزارت امور خارجه گفت: تعدادی از کشورها دریافت آن coronavirus مربوط به کمک رسیده است 120.

در سخت-آمار کشورهایی مانند ایتالیا کمک کرده که به موجب خشم چین سریعتر به پاسخ نزدیک تر متحدان مانند آلمان یا آمریکا

برای روز ماموران گمرک در آلمان برگزار می شود تا محموله های پزشکی, دنده محدود برای جنوبی آن همسایگان برای اطمینان از تامین نمی خواهید به سود. نزدیکی جمهوری چک کشف و ضبط یک محموله از ماسک در نظر گرفته شده برای ایتالیا.

کارگران در بوداپست مجارستان فرودگاه خالی کردن یک محموله از کمک های پزشکی از شانگهای ،

عکس: zsolt szigetvary/سازمان حفاظت محیط زیست/شاتر

چین به ایتالیا فرستاده میلیون ها نفر از ماسک در بسته های چاپ شده با این شعر از یک, ایتالیایی, opera, آریا.

هر چند فرانسه پس فرستاده رم یک میلیون ماسک و اگر چه هر دو فرانسوی و آلمانی بيمارستان گرفته اند بیماران منتقل شده از ایتالیا, اروپا کمک نبود به عنوان سریع و یا به خوبی ارتباط برقرار. مقامات امنیتی فرانسه گفت: آنها در تلاش برای رقابت با داستان چین پله در صورت بی ربط اروپا است. در اوایل ماه فوریه زمانی که چین هنوز کانون شیوع اتحادیه اروپا و ایالات متحده آمریکا اهدا یک همراه 30 تن از تجهیزات پزشکی به چین با کمی هیاهو.

فشار فراتر از مواد کمک دولت چین فرستاده است کارشناسان و teleconferenced ارشاد به کارکنان پزشکی در کشورهای در سراسر اروپا و آسیا در یک بین المللی نقش شبیه به یکی از ایالات متحده آمریکا در طول بازی 2014 اپیدمی ابولا زمانی که آژانس ایالات متحده برای توسعه بین المللی ارائه شده در کشور با بحرانی کمک و مشاوره.

“آن بوده است قابل توجه که چگونه به سرعت آنها شده است قادر به محوری” گفت: Andrew, کوچک, یک متخصص در اتحادیه اروپا و چین روابط در آلمانی مارشال صندوق ایالات متحده فکر می کنم تانک با اشاره به پکن تلاش برای تغییر روایت از این بیماری همه گیر. “اما من فکر می کنم اساسا تقریبا به عنوان به زودی به عنوان بحران آغاز شده و آنها تا به حال یک تبلیغ نبرد برای پیروزی در این.”

چین وزارت امور خارجه گفت: چین شد, بازپرداخت در نوع کمک و مساعدت دریافت شده از کشورهای زودتر و همچنین به عنوان “تحمل مسئولیت از قدرت های بزرگ است.”

“چین هیچ تمایلی به دنبال اعتبار بلکه قطعا قبول نمی کند بی اساس اتهامات” این وزارتخانه در بیانیه ای گفت به وال استریت ژورنال.

یک لحظه کلیدی در آمد در مارس 10, زمانی که رئیس جمهور یازدهم بازدید ووهان شهرستان که در آن ویروس پدید آمده است. تا آن زمان حزب کمونیست به نظر می رسید به وضعیتی وخیم. منتقدان از جمله چینی های اجتماعی-رسانه, کاربران, متهم به مقامات اولیه coverup اجازه داده است که ویروس را نگه دارید. وجود شک و تردید که آیا آهن-کنترل شدید خواهد بنیادی گسترش. با رفتن به ووهان آقای یازدهم نشانه, حزب, اعتماد به نفس در رویکرد خود را.

در همان روز رئیس جمهور تهمت بود کم اهمیت جلوه دادن بحران در دیدار با سناتوران گفت: “ما در حال انجام یک کار بزرگ با آن است. و آن را دور خواهد رفت. فقط آرامش خود را حفظ. آن را دور خواهد رفت.”

به عنوان موارد ضرب در آمریکا آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان به اشاره به پاتوژن به عنوان “چینی ویروس” به طور ضمنی سرزنش چین برای این بیماری همه گیر. در پاسخ, چین, وزارت امور خارجه مطرح شک و تردید در مورد ویروس منشاء گفته دانشمندان تا به حال هنوز برای تعیین فراتر از شک آن را از ووهان.

چینی کارشناسان پزشکی آماده به ترک استان فوجیان در مارس 25 پرواز به ایتالیا و کمک به آن در مبارزه با کروناویروس. قبل از این ماموریت چین فرستاده 22 نفر و 20 تن از تجهیزات پزشکی.

عکس: وی Peiquan/ایسنا/زوما پرس

سخنگوی وزارت امور خارجه ژائو Lijian شروع به ترویج یک نظریه است که ارتش ایالات متحده کاربرانی که بازدید ووهان در ماه اکتبر معرفی ویروس, ادعای چینی تلویزیون دولتی مورد بررسی قرار گرفت که جدی امکان.

وزارت امور خارجه ایالات متحده احضار چین سفیر بیش از ادعا و دولت های غربی باید پس از excoriated آقای ژائو برای گسترش اطلاعات غلط در وسط یک بحران جهانی است.

به طور همزمان, چینی, دیپلمات, دولت با رسانه های خبری و سازمان های خیریه شروع به اعلام مفاد کمک به ویروس زده کشور است.

چین در حال حاضر ارسال لوازم به آمار زمین در خاورمیانه و مخصوصا ایران است. در حال حاضر کمک های مالی و فروش در سراسر جهان اغلب همراه با درخشان گزارش در رسانه های دولتی.

شرکت های چینی شروع به پریدن کرد به تلاش است. موسسات خیریه متصل به جک ما بنیانگذار تجارت الکترونیکی غول Alibaba Group Holding Ltd. را اهدا بیش از 14 میلیون ماسک از جمله یک میلیون آقای Ma حمل همراه با 500,000 تست کیت از شانگهای به ممفیس, Tenn. چینی تجهیزات مخابراتی غول پیکر, Huawei Technologies Co. اهدا کرده است میلیون ها نفر از ماسک به چندین کشور عضو اتحادیه اروپا از جمله اسپانیا و جمهوری چک و ایتالیا و لهستان و ایرلند.

جک Ma پایه کاهش یافته است به نظر خبرنگاران با اشاره به وب سایت خود را و حساب های اجتماعی رسانه ای. Huawei سخنگوی Joe Kelly گفت: اکثر دریافت کنندگان ابراز قدردانی صمیمانه اما “یک اقلیت کوچک ممکن است اشتباه ما انگیزه است که به سادگی برای کمک به مردم زمانی که و که در آن ما می توانیم.”

برخی از بزرگترین چین تحویل در اروپا رفته اند به پوپولیستی ملی یا euroskeptic که رهبران تحت فشار قرار دادند برای بازی در چین بزرگ بین المللی کمربند و یک جاده ابتکار.

در مارس 24, یک هواپیما از شنژن فرود در مجارستان حمل سه میلیون ماسک های پزشکی. هر بسته با مته سوراخ کردن کلمات “Hajrá Magyarország!” و یا “آن را در مجارستان!” است که یک فوتبال محلی تشویق و نیز یک شعار انتخاباتی نخست وزیر ویکتور اوربان. یک خوشحال آقای اوربان تور باریک مسیر از مربا بسته بندی جت ضربه زدن با آرنج چینی خدمه و remarking “این قابل توجه!”

مجارستانی نخست وزیر ویکتور اوربان در سمت چپ و یک همکار با ویروس مبارزه با منابع ارسال توسط چین است. شامل بودند سه میلیون ماسک صورت 100,000 آزمون و 86 هواکش. چین با برچسب جعبه “آن را در مجارستان!”

عکس: Tamas Kovacs/شرکت/آسوشیتد پرس

“وضعیت من دیدن می تواند به عنوان این: در غرب وجود دارد کمبود اساسا همه چیز” آقای اوربان گفت: در دیدگاه رله بیش چینی تلویزیون دولتی. “کمک ما قادر به از شرق است.”

جمهوری چک که رئیس جمهور Miloš زمان تحت فشار قرار دادند تا خود را به کشور “چین را دروازه ورود به اروپا” امن 1.1 میلیون ماسک پرواز از شانگهای.

رئیس جمهور تهمت روز دوشنبه گفت که ایالات متحده قصد دارد به ارسال حدود 100 میلیون دلار تجهیزات پزشکی به ایتالیا. در ارتفاع ایتالیا شیوع هر چند منابع جریان در جهت مخالف است. در اواسط ماه مارس در ایالات متحده نیروی هوایی پرواز 500,000 coronavirus تست سواب ساخته شده در ایتالیا به تنسی جرقه خشم و نامهربان مقایسه به چین است.

“ایالات متحده است و نه ارائه رهبری است. اروپا وجود ندارد…. برای اولین بار در دهه غرب را از دست داده است” گفت: Francesco Sisci است Sinologist و ستون نویس روزنامه کاتولیک Settimana اخبار. “در این خلاء چین با ارائه یک مثال است. آنها وجود دارد و آنها مفید است.”

در یک نشست خبری در هفته گذشته وزیر امور خارجه مایک Pompeo گفت: او گفت: متحدان از جمله ایتالیا که ایالات متحده متعهد به کمک به آنها در مقابله با این بیماری همه گیر.

“حزب کمونیست چین به شمار قابل توجهی تهدید برای سلامت ما و راه زندگی را به عنوان ووهان شیوع ویروس به وضوح نشان داده است” آقای Pompeo گفت.

در ایتالیا برخی از قوی ترین ستایش, برای چین آمده است از Luigi Di Maio های پوپولیستی وزیر امور خارجه که تحت فشار قرار دادند به ایتالیا برای شرکت در کمربند و جاده ابتکار.

یک بیلبورد در بلگراد صربستان نشان می دهد رئیس جمهور چین در کنار عبارت “با تشکر از شما برادر Xi.” چین فرستاده است صربستان منابع برای مبارزه با گسترش coronavirus.

عکس: andrej isakovic/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

اتحادیه اروپا شروع به عقب براند در “جنگ جهانی از روایات” به عنوان اتحادیه اروپا سیاست خارجی رئیس جوزپ Borrell توصیف آن در یک پست وبلاگ.

“ما باید آگاه باشند وجود دارد ژئوپولیتیک جزء از جمله مبارزه برای نفوذ از طریق چرخش و سیاست از سخاوت'” آقای Borrell نوشت. “مسلح با حقایق ما نیاز به دفاع از اروپا در برابر مخالفان آن.”

به اشتراک گذاری افکار خود را

چین باید به خاطر کمک آن فرستاده می شود به عنوان یک ناجی ملل مبارزه با کروناویروس? پیوستن به مکالمه زیر ؟

تنش بیش از نقش چین ریخته بر سر در وزارت امور خارجه نشست خبری در پکن روز دوشنبه هنگامی که سخنگوی Hua Chunying آمار در انتقادات ابراز, با هلند و اسپانیا—بیش از کیفیت چینی-تولید ماسک و تست-کیت.

“هنگامی که این بیماری برای اولین بار در چین آغاز شده و برخی از مواد دریافتی از خارج از کشور نیز عام” خانم هوآ گفت. “ما تصمیم به اعتقاد و احترام به نیت خوب از این کشورها و به کار گرفته موضوع را با مناسب نيست.”

خانم هوآ bristled در پیشنهادات که چین کمک های مالی شد و با هدف گسترش نفوذ سیاسی. “آنها به جای چین دیده بان با اسلحه تاشو و بی تفاوت در این زمان؟”

چین وزارت بازرگانی گفت: آن را تقویت کنترل کیفیت در صادرات coronavirus لوازم مربوط به اطمینان حاصل شود آنها در دیدار با مقصد کشورهای استاندارد.

صحبت از موفقیت چین در مبارزه با کروناویروس و کمک ارائه می دهد پکن فرصتی برای صیقل دادن آن اعتبار بین المللی به عنوان آن را در طول بحران مالی 2008 و زمانی که چین به راه انداخته بسیار زیاد بسته محرک است که به کمک شناور اقتصاد جهانی است.

اعضای یک چینی ضد اپیدمی تیم در راه خود را به صربستان آماده به ترک از گوانگژو در 21 مارس سال 2020 است.

عکس: لیو دوی/ایسنا/زوما پرس

مقامات چینی تاکید کرده اند آقای یازدهم شخصی نظارت مبارزه با این بیماری همه گیر. “در مواجهه با این بیماری همه گیر فلسفه یک جامعه مشترک آینده برای بشر مطرح شده توسط رئیس جمهور خلق چین دیده می شود ارزش خود را برای این زمان بزرگنمایی” معاون وزیر امور خارجه لو Zhaohui گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

هفته بعد بدون ارتباط آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به نام آقای یازدهم پنج شنبه گذشته به بحث در مورد همکاری در مبارزه با این بیماری همه گیر. در روزهای منتهی به تماس با آقای ترامپ گفت: او را متوقف خواهد کرد با استفاده از اصطلاح “چینی virus.”

در تماس با آقای یازدهم گفت: دو کشور باید متحد برای مبارزه با این بیماری همه گیر و چین مایل به حمایت آمریکا, چینی, رسانه های دولتی گزارش شده است.

“چین بوده و از طریق مقدار و توسعه یک درک قوی از ویروس” آقای ترامپ نوشت: پس از آن در توییتر. “ما در حال همکاری نزدیک با هم. احترام بسیار!”

چین گفته است آن عفونت نرخ کاهش یافته است به طور پیوسته با مقامات بهداشتی گزارش تقریبا هیچ محلی مقاربتی در هفته گذشته هر چند آنها باقی می ماند در حالت آماده باش بالا در برابر موارد در آورده از خارج از کشور.

این هفته مقامات چینی شروع به افشای اعداد بدون علامت حامل coronavirus پس از اتهامات این بود مصنوعی نگه داشتن عفونت اعداد پایین. چین در گفت و گو با شناسایی 1,541 بدون علامت موارد به عنوان از دوشنبه با 205 که از خارج از کشور.

نوشتن به فیلیپ ون در [email protected] و درو Hinshaw در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im