با توجه به چندین چاپ و گزارش های تلویزیونی چین اولین مورد از Covid 19 رخ داده است در 17 نوامبر و از آن روز در عفونت های آغاز شده در حال افزایش است. ممکن است ما هرگز نمی دانید تا چه حد کامل از تعداد موارد و یا حتی اگر چین را شکست داد Covid 19 عنوان آن ادعا می کند امروز. گزارش فیلترینگ در از ووهان بگویید یک داستان متفاوت اما درست است که بسیاری از کارخانه ها دوباره باز شده اند.

حتی در حالی که شاهد افزایش در ووهان و پزشکی محلی برادری مشکوک به سارس مانند ویروس است که باعث تلخ ذات الریه و مرگ آنها خواسته شد به نگه داشتن آرام در مورد آن را به عنوان در مورد دکتر Wenliang Li شد و به وظیفه توسط حزب کمونیست چین (CCP) و سرزنش برای به اشتراک گذاشتن نگرانی خود را. او بعد از درگذشت ویروس. این چراغ به جامعه پزشکی که بیشتر ترس از CCP از کرونا ویروس. این ووهان موسسه ویروس شناسی شناسایی این ویروس به شدت مسری در ماه دسامبر بود اما دستور داد برای جلوگیری از آزمون و نابود کردن نمونه.

حزب رسمی نسخه در پایان دسامبر 2019 بود که این یک ویروس است که وجود دارد هیچ مورد جدید از عفونت و هیچ شرکت شواهد از انسان انتقال! این در حالی است که عفونت نگهداری و افزایش آن را کسب و کار به طور معمول در هوبئی استان و ووهان توپی از مجتمع های صنعتی است که برای تولید جهان است. بنابراین شروع بزرگترین سرکوب شواهد و فریب جهان تا به حال دیده می شود.

مسافرت های بین المللی ادامه داد: به طور معمول و کم بود که سازمان ملل می دانیم که همه گیر مرگبار دم بود که می توانست فاجعه بار اثر در کل سیاره.

تنها در ژانویه 20, 2020 آیا چین در نهایت به دنیا بگویید که آنها تا به حال یک بیماری همه گیر در دست خود را, اما در عین حال سازمان بهداشت جهانی صورت گرفت آن زمان در تماس با آن را یک بیماری همه گیر و حتی در حالی که این ویروس شروع به گسترش به بیش از 20 کشور. من هنوز هم نمیدانم چرا CCP آن را مخفی می کردند ، چه خوب بود آن را به چین و یا شهروندان خود را?

این زمان پنج میلیون نفر از چین سفر کرده بود از ووهان. تا پایان ماه ژانویه چین بود گزارش 12,000 عفونت و 259 مرگ و میر. اما می تواند ما واقعا بر این باورند این چهره ؟ می تواند ما همیشه اعتقاد دارم که هر چیزی که CCP قرار داده است ؟ اگر یکی می رود توسط شهروند روزنامه نگاران که با شجاعت ساخته شده ویدئوها در واقعیت از دیدن صدها نفر از مردم آلوده شدن و مردن و برخی حتی گرفتن درمان و مرگ در خانه. بسیاری از شهروندان شد “ناپدید شد” به زودی بعد از فیلم های خود را ظاهر.

در اواسط ماه فوریه مقامات چینی گفت که عفونت وجود کاهش اما خانه های مراسم تشییع جنازه در ووهان شد دریافت بیش از 100 جسد در روز.

همانطور که من نوشتن این چند کشور در جهان هستند در Lockdown mode. ایتالیا بوده است بیشترین تاثیر را به عنوان آن را تا به حال بیشترین تماس با ووهان. این اولین کشور در G-7 به آغوش کمربند و جاده ابتکار و لومباردی در شمال استان است که بیشتر تحت تاثیر قرار است که چندین شرکت طراح از جمله پرادا و گوچی. ووهان شد تولید توپی برای کالا طراح و وجود پرواز مستقیم به مقصد ووهان از ایتالیا. به عنوان کسب و کار بزرگ شد و سود ساخته شده بودند بیشتر اتباع چینی اجازه داده شد در ایتالیا زندگی می کنند و خرید شرکت های ایتالیایی. امروز وجود دارد بیش از 300,000 اتباع چینی زندگی در ایتالیا و احتمالا بسیاری از سفر به چین برای سال نو چینی در ماه ژانویه و به ایتالیا بازگشت و در اوایل فوریه.

مطالعات متعددی نشان داده اند که چین به اطلاع جهان هر چه زودتر اقدامات می تواند گرفته شده برای جلوگیری از یک بیماری همه گیر. سفر محدودیت های سختگیرانه تر چک در فرودگاه ویزا, کنترل و بی پایان چنین اندازه گیری می تواند به کاهش گسترش و هشدار کشورهای در پیشبرد.

امروز ویروس کشنده رسیده سواحل ما. چند تن از دانشمندان در تلاش هستند به مسابقه در برابر زمان برای تولید یک واکسن.

اما تا از ما را به انجام آنچه ما می توانیم را به عهده شهروندان است. نخست وزیر مودی است پیشرو از جلوی ما نیاز به دنبال مشاوره خود را: نگه داشتن خود را امن و دیگران ایمن ماندن از جمعیت و عمل اجتماعی فاصله. خانه را ترک کنید مگر اینکه مطلقا لازم است. ارشد شهروندان بالای 60 سال و کودکان زیر 10 باید به خصوص مراقب باشید و در خانه بماند. هند ادای احترام به آن دسته از کارکنانی که در حال کار در روز و شب برای جلوگیری از سرایت و ما نباید پایمال کردن سیستم اگر ما مشکلات جزئی و باید به یک دکتر. باور نمی شایعات و توسل به وحشت خرید. وجود دارد به اندازه کافی مواد غذایی و دارو برای همه.

بله این ویروس بر اقتصاد تاثیر می گذارد. آن را بر اقتصاد هر کشور در جهان است اما آن را نیز به فرصت به هند به گام برای چین در تولید دارو و چند جمله صنایع. چین فریب در Covid 19 بوده است مرگبار از خواب بیدار تماس به هر ملت که آن را نمی تواند و نمی باید بود تا به هم پیوسته با یک کشور که نمی تواند با هر گونه قوانین و که در آن هیچ اعتماد می تواند وجود داشته باشد هیچ تجارت است. چین نیاز به قرنطینه توسط جهان ساخته شده و به درک که وجود دارد عواقب به فریب و ایجاد بیماری های همه گیر. اگر همفکر سازمان ملل با هم کار می توانید آن را به چین در خارج از زنجیره تامین است که آن را حیاتی hub در تولید چرخ.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de