زن در کلکته اعتراض به تجاوز به عنف در ماه دسامبر. هند با تجربه چندین بالا مشخصات موارد تجاوز به عنف از جمله برخی که در آن کودکان قربانی شد.

عکس: piyal adhikary/شاتر

دهلی نو—5 سال-از یک کارمند محلی سفارت ایالات متحده در هند به اتهام تجاوز جنسی در یک مرکز مسکونی برای کارکنان سفارت به دلایل, به گفته پلیس محلی.

به اتهام حمله رخ داده در روز شنبه شد و توسط مادر کودک به پلیس در روز یکشنبه. پلیس گفت: یک معاینه پزشکی شواهد نشان از یک حمله. 25-ساله پسر دیگر محلی سفارت کارمند زندگی می کند که در همان ترکیب دستگیر شد و همچنان در بازداشت, پلیس گفت:.

یک سخنگوی وزارت خارجه گفت که ایالات متحده به مقامات سفارت در دهلی نو شد “عمیقا آشفته به یادگیری از اتهامات از یک تجاوز جنسی از یک کودک” در سفارت ترکیب.

“سفارت در زمان اقدام فوری از جمله گزارش این حادثه به پلیس و کمک به قربانی ادعا به دست آوردن کمک های پزشکی” که سخنگوی گفت. “ما در حال همکاری با هند به رهبری بررسی است. ما برای گسترش همدردی و پشتیبانی کامل به کودک و خانواده اش.”

آن را نمی تواند تعیین کند که آیا بازداشت مرد که در دسترس نیست از نظر قانونی نمایندگی.

هند با تجربه چندین بالا مشخصات موارد تجاوز به عنف در سال های اخیر که کشیده اند توجه ملی و بین المللی از جمله برخی از موارد که در آن کودکان قربانی شد.

مقامات در حال آماده سازی را به اتهام بازداشت مرد در هندوستان, قانون طراحی شده برای محافظت از کودکان از جرائم جنسی با توجه به, یک افسر ارشد پلیس برای Chanakyapuri دهلی نو دیپلماتیک که در آن محاصره سفارت آمریکا واقع شده است.

پدر از بازداشت 25 ساله همچنین با این نسخهها کار در سفارت. بازداشت مرد که کار نمی کند در سفارت اقامت داشت پدرش چهارم در کنار درب به دختر, پلیس گفت:.

در صبح روز شنبه این دختر بچه در حال بازی در خارج از خانه او در سفارت اساس زمانی که مرد به اتهام فریب او را به اتاق خود را ارائه و به او نشان می دهد تلفن خود را به قتل رسانده اند.

نوشتن به کریشنا Pokharel در krishna.pokharel@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

ثبت نام هات بیت

آموزش سئو