شیکاگو

ساعت قبل از اولین شیفت پخت و پز برای افراد مبتلا به موارد خفیف COVID-19 که در حال قرنطینه در مرکز شهر شیکاگو, هتل, Jose Gonzalez ساخته شده یک برنامه برای محافظت از خانواده خود را از coronavirus.

شیکاگو برنامه ریزی برای ذخیره حداقل 1000 اتاق های هتل از طریق مشارکت با پنج هتل اولین بار است که چنین گسترده استراتژی پرده در ایالات متحده آمریکا با هدف از بین بردن فشار در بیمارستان ها هستند که تنها گزینه برای به طور جدی بیمار است.

اما آن را مطمئنا نمی خواهد آخرین.

مقامات دولتی در سراسر کشور در حال جستجو برای امکانات است که می تواند عمل به عنوان یک دریچه تسکین برای بیمارستان ها در میان ساختمان نگرانی که تقاضا بیش از فضای موجود و تجهیزات برای coronavirus بیماران با علائم شدید.

آقای گونزالس گفت که او شده است اطمینان است که تنها شهرستان کارکنان خواهد ارتباط برقرار کردن با بیماران. اما او در حال برنامه ریزی برای اغلب دست خود را بشویید و دیگر اقدامات برای محدود کردن شانس خود را از تبدیل شدن به بیمار و یا گسترش این ویروس به 5 سال و نامزد.

سمیر Mayekar معاون شهردار محله و توسعه اقتصادی در شیکاگو گفت: این شهرستان در بهداشت عمومی تیم می خواستم یک برنامه است که با همکاری با صاحبان هتل و کارکنان خود را به جای تصاحب اجرا به طور کامل توسط کارمندان دولتی به عنوان در شهرستانها در آسیا و اروپا است.

“قرنطینه و جداسازی واحدهای مورد استفاده قرار گیرد در هر شهرستان در سراسر کشور در نهایت در راه خود را شکل و فرم” آقای Mayekar گفت. “هر ساعت هر روز می شمارد.”

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو گفت که او نیز با توجه به هتل ها و خوابگاه برای درمان سایت های به کار ادامه می دهد به نوبه خود این شهر Jacob K. Javits مرکز کنوانسیون به طور موقت بیمارستان صحرایی. در میشیگان حومه دیترویت دانشگاه ارائه شده تا آن بسکتبال بدنسازی به صورت موقت بیمارستان و پارکینگ برای درایو از طریق تست سایت.

اولین بیماران منتقل شده به هتل 166 روز سه شنبه اما این شهر گفته است که چگونه بسیاری از, و نه آن را به نام دیگر هتل ها که در حال پیوستن به این تلاش.

این هتل اتاق های در نظر گرفته شده برای افرادی که آزمایش مثبت برای COVID-19 اما باید علائم خفیف است که نیازی به بستری در بیمارستان. آنها همچنین می تواند مورد استفاده توسط مردم در انتظار نتایج آزمایش که قادر به رفتن به خانه با توجه به خطر گسترش ویروس برای اعضای خانواده به خصوص کسانی که آسیب پذیر هستند به علائم شدید خود را با توجه به سن و یا مسائل مربوط به سلامت.

“ما نیاز به ساخت بیش از حد این شبکه از دیگر فضاهای بنابراین ما می تواند فشار را از بیمارستان ها و ذخیره آن مراقبت حاد تخت برای کسانی که بیشترین نیاز به فشرده درمان های پزشکی” شهردار لری Lightfoot روز سه شنبه گفت.

مقامات بهداشت عمومی و یا بیمارستان ها اطلاع رسانی خواهد شد بیمارانی که تست مثبت است که اتاق ها در دسترس هستند اما تصمیم به استفاده از یک اتاق داوطلبانه است آقای Mayekar گفت.

هیچ یک از ساخت های عمومی پیش بینی ها در مورد تقاضا است.

مقامات شهرستان را گفت شیکاگو بیمارستان نیست در سطح بحرانی دیده می شود در نیویورک این هفته است. اما فرماندار ایلینویز J. B. پریتزکر روز سه شنبه گفت که دولت را باید تقریبا 38,000 اضافی تخت بیمارستان – دو برابر آنچه در دسترس – به عنوان تعدادی از موارد همچنان به افزایش است.

در بعد از ظهر چهارشنبه در ایلینوی گزارش 1,865 COVID-19 عفونت و 19 مرگ و میر مرتبط با این ویروس.

آمریکایی ها احتمالا نمی خواهد پاسخ مثبت به مجبور بودن به قرنطینه خارج از خانه خود را پس از آن عاقلانه به انتخاب گزینه جذاب مانند هتل است که می تواند به راحتی و آشنایی گفت: Effi Benmelech مدیر اکلاهما مرکز پژوهش املاک و مستغلات در شمال غربی دانشگاه دانشکده مدیریت کلاگ.

یک قوی تر رویکرد به عنوان مستقر در چین و اسرائیل به احتمال زیاد رد می شود در اینجا, او گفت:.

“در ایالات متحده, ما نیاز به فکر می کنم در مورد هویج, انگیزه,” او گفت:.

بهداشت عمومی و سایر شهرستان های کارکنان در رسیدگی به تمام چهره به چهره تعامل با بیماران در شیکاگو هتل ها و ارائه مواد غذایی به درب و اعلام آن با آرام دست کشیدن آقای Mayekar گفت.

هتل آشپز آماده خواهد شد و سه وعده غذا در هر روز و کارکنان خانه داری دریافت آموزش از سلامت عمومی کارکنان در تمیز کردن ملحفه ها و دست زدن به زباله و یا وعده های غذایی. تازه منسوجات تحویل داده خواهد شد در خارج از بيماران اتاق به عنوان مورد نیاز روزانه نه.

اگر تعمیر و نگهداری مورد نیاز است در داخل یک هتل اتاق بیمار حرکت به یک اتاق دیگر و خود را به اتاق اول خواهد بود مقادیر کارگران قبل از ورود آقای Mayekar گفت.

“این است که برای رفتن به یک روز-به-روز عادی تجربه در یک هتل,” او گفت:.

موافقت نامه نیز ساخته شده این شهر مسئول گسترده تمیز کردن هتل ها زمانی که آنها دیگر مورد نیاز برای quarantining بیماران.

معامله می آید به عنوان یک قایق زندگی برای برخی از شیکاگو هتل کارگران صنعت که دیدم مشتریان و درآمد خود را ناپدید می شوند به عنوان ویروس شروع به گسترش در آمریکا

هتل ها در برخی از بازارها دیده می شود اشغال شیرجه به تک رقمی و گزارش از کارکنان هتل که گذاشته در سراسر کشور آغاز شد در این هفته گفت: Michael جاکوبسن رئیس ایلینوی هتل و محل سکونت ارتباط است.

“به هیچ وجه یک هتل ساخت پول از این,” او گفت:. “این پول است که در حال جمع آوری است که واقعا فقط کمک به این هتل است.”

آقای گونزالس گفت: تصمیم خود را برای ثبت نام به عنوان یک آشپز هتل-محدود بیماران در شیکاگو تحت تاثیر قرار بود توسط خانواده اش وضعیت مالی. تا روز دوشنبه اعلام شد بخشی از 18 ماه اعتصاب هتل 166 کارگران است.

آقای گونزالس بوده است, کار شیفت شب در هتل دیگری برای به دست آوردن. اما هشدار در مورد coronavirus آهسته مهمان واردان وجود دارد و تا به حال خود را کاهش ساعت کار در هفته های اخیر.

“من ترک من اعتماد در شهر شیکاگو و در بخش بهداشت و درمان” آقای گونزالس گفت. “در پایان روز, من به پرداخت صورتحساب و من را به حرکت خانواده من رو به جلو است.”

این داستان شد به گزارش آسوشیتد پرس. AP تصویری روزنامه نگار Noreen نصیر و نویسنده کوری ویلیامز در دیترویت کمک کرده است.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, مانیتور حذف کرده است paywall برای همه ما coronavirus پوشش. از آن رایگان است.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im