شورون را به حالت تعلیق در سهام buybacks و گفت: تولید نفت خواهد بود.

عکس: غنی Pedroncelli/آسوشیتد پرس

شورون Corp. است برش 4 میلیارد دلار از سرمایه خود را از بودجه به عنوان آن را در برابر کاهش تقاضای نفت و نفت-قیمت تار و مار, جدیدترین عمده انرژی شرکت به تبر آن را هزینه برای تقویت ترازنامه خود را.

غول نفتی گفت: این امر کاهش 2020 صرف 20 درصد به حدود 16 میلیارد دلار با بزرگترین کاهش آمده در ایالات متحده به بزرگترین میدان نفتی پرمین حوضه در غرب تگزاس و نیومکزیکو. شورون نیز تعلیق سهام buybacks اما وعده داده شده خود را برای محافظت از سود سهام و گفت: تولید نفت خواهد بود.

مدیر اجرایی مایک Wirth گفت: دو شوک تقاضای نفت-کاهش بیماری همه گیر کوروناویروس و افزایش عرضه به دلیل نفت-قیمت جنگ بین عربستان سعودی و روسیه لازم اقدامات شدید.

“برای دیدن این دو چیز اتفاق می افتد به طور همزمان است که واقعا بی سابقه” آقای Wirth در مصاحبه ای گفت:. “ما نمی توانیم کنترل, که, اما ما در حال تمرکز بر روی ساخت حرکت است که قادر به حفظ قدرت شرکت ما است.”

شورون اعلام شرح زیر است مشابه اقدامات ریاضت توسط همسالان خود و دیگر شرکت های بزرگ صنعتی.

مدیر عامل شرکت شورون مایک Wirth.

عکس: Aaron M. Sprecher/مهر نیوز

در روز دوشنبه Royal Dutch Shell PLC متوقف خود را از 25 میلیارد دلار بیع متقابل به اشتراک گذاری برنامه و کاهش هزینه های سرمایه 20 درصد در سال 2020 به 20 میلیارد دلار از 25 میلیارد دلار. مجموع SA روز دوشنبه گفت: این برنامه ریزی برای اصلاح هزینه های $3 میلیارد و توقف 2 میلیارد دلار در buybacks و قرض گرفتن 4 میلیارد دلار را برای 9 میلیارد دلار کسری ایجاد شده توسط قیمت نفت پایین است. اکسون موبیل Corp. گفت: در هفته گذشته این برنامه ریزی را کاهش قابل توجهی به آن صرف.

صنعت چهره خود را بزرگترین چالش در دهه. تجزیه و تحلیل شرکت IHS Markit پیش بینی بزرگترین تقاضا نفت در این سال اگر زمان نوسانات بازار ادامه خواهد داد. در سطح جهان وجود دارد می تواند به اندازه 10 میلیون بشکه در روز نفت بیش از تقاضا برای چند ماه آینده این شرکت گفت. ایالات متحده آمریکا تولید کنندگان خواهد بود در میان سخت ترین ضربه برش به اندازه 4 میلیون بشکه در روز از تولید بیش از 18 ماه آینده آن گفت.

چنین عقب نشینی خواهد شد که عواقب دراماتیک برای اقتصاد نفت خیز متحده از جمله تگزاس و داکوتای شمالی که در آن صنعت با پشتیبانی از صدها نفر از هزاران نفر از شغل. شورون گفت: این امر کاهش 2 میلیارد دلار از شیل حفاری عمدتا در حوضه پرمین که در نتیجه 20% کاهش تولید نفت وجود دارد از شورون که قبلا پیش بینی شده است.

چنین کاهش خواهد به احتمال زیاد منجر به اخراج در شورون. آقای Wirth گفت شورون در حال حاضر برنامه ریزی شده به کاهش نیروی کار خود را قبل از ویروس گرفتن نگه دارید. “باقی می ماند که این واقعیت امروز است,” او گفت:.

شورون اولویت است و حفظ آن سود سهام که آقای Wirth گفت: آن را تا به حال قطع پس از رکود بزرگ نزدیک به یک قرن پیش است. شرکت می تواند پرداخت سود سهام از جریان وجوه نقد آن را در قیمت های کنونی نفت نیست و همچنین پوشش خود هزینه های سرمایه, او گفت:. اگر افزایش قیمت نفت زیر 30 دلار در هر بشکه به شرکت در قرعه کشی در ترازنامه خود را برای پوشش هر دو به گفته آقای Wirth.

“ما ممکن است نیاز به تکیه بر ترازنامه اگر قیمت باقی می ماند و در آن محدوده به همین دلیل است که ما آن را,” او گفت:.

نوشتن به کریستوفر S. Matthews در christopher.matthews@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im