شورون موافق به 5 میلیارد دلار تصاحب شریف انرژی

نجیب انرژی گاز پلت فرم در دریای مدیترانه است. شورون توافق برای فروش مستقل نفت-و-گاز تولید.

عکس: مارک اسرائیل Sellem -Jinipix/زوما پرس

شورون شرکت موافقت کرده است به یک معامله برای خرید نجیب انرژی , Inc. NBL 5.13% برای حدود 5 میلیارد دلار در چه خواهد بود بزرگترین روغن-پچ tie-up پس از coronavirus همه گیر تحویل یک شوک به صنعت.

همه سهام تصاحب ارزش های اصیل در $10.38 یک سهم یا 0.1191 شورون به اشتراک بگذارید. شورون روز دوشنبه گفت که نمایندگی حدود 7.6 درصد حق بیمه بیش از نجیب جمعه بسته شدن قیمت از $9.65 و نزدیک به 12 درصد بر اساس میانگین 10 روز. از جمله شریف را سنگین بار بدهی معامله خواهد بود به ارزش حدود 13 میلیارد دلار است.

وال استریت ژورنال گزارش اولين معامله قریب الوقوع بود اوایل روز دوشنبه.

مقتدر و مستقر در هوستون مستقل نفت-و-گاز تولید با ایالات متحده و بین المللی ، خرید این شرکت را گسترش شورون حضور در DJ حوضه کلرادو و حوضه پرمین که دهانه غرب تگزاس و نیومکزیکو. این امر نیز به سان رامون کالیفرنیا.-بر اساس شورون است که ارزش بازار از $163 میلیارد دلار دارایی در شرق مدیترانه و غرب آفریقا و عملکرد بالقوه هزینه صرفه جویی سالانه 300 میلیون دلار با توجه به شورون.

این قرارداد یکی از اولین نشانه های زندگی در انرژی-قرارداد ساخت بخش پس قیمت نفت کاهش یافت در ماه مارس به عنوان یک نتیجه از گسترده خاموش شدن ناگهانی و ممنوعیت سفر. قراردادهای آتی برای وست تگزاس اینترمدیت—ایالات متحده bellwether—به طور خلاصه وارد قلمرو منفی در ماه آوریل است. در حالی که قیمت ها را تا حدودی بهبود و ایستادگی در حدود $40.47 هر بشکه سقوط ناگهانی فرستاده چندین شرکت های انرژی فزاینده رو به پایین.

بیش از 20 آمریکای شمالی تولید کنندگان نفت را برای ورشکستگی زمینه در این سال با توجه به قانون شرکت Haynes & بون دفتر و ده ها انتظار می رود بیشتر به دنبال کت و شلوار اگر قیمت نفت باقی بماند در اطراف سطح فعلی.

و کارهای کوچک و نفت و شرکت گاز انجام شده ضعیف در سال های اخیر و در مواجهه سرمایه گذار فشار به رشد آهسته و تحویل بیشتر سازگار سود و جریان نقدی. تغذیه شده است انتظارات از یک پتانسیل موج ادغام به عنوان قوی تر بازیکنان ضربه محکم و ناگهانی ضعیف تر از رقبا.

نجیب است شورون برای اولین بار است حرکت استراتژیک پس از پیاده روی به دور از بالا مشخصات مناقصه جنگ برای Anadarko نفت Corp. سال گذشته است. شورون بود و بیشتر توپ زدن توسط Occidental Petroleum Corp که پرداخت می شود حدود 38 میلیارد دلار برای Anadarko با کمک از وارن بافت. Occidental شده است بیحال تحت حدود 40 میلیارد بدهی بار از آن مصرف شده است مراحل را به کاهش دهد.

دو رقیب تا به حال آرزو Anadarko دارایی در قلب منطقه نفت خیز پرمین. پس از Occidental پیشنهاد تلقی شد برتر شورون اجرایی مایک Wirth گفت: شرکت تصمیم به قبول $1 میلیارد دلار هزینه نگهداری به جای یک پیشنهاد بالاتر با استناد به تمرکز بر نظم و انضباط است.

عمده شرکت های نفتی شده اند و چشم دوخته اند افزایش سطح زیرکشت در پرمين تا حدودی به دلیل آن زمین شناسی باعث می شود آن را یکی از کم هزینه مکان هایی در آمریکا برای تولید نفت از طریق fracking. تولید در منطقه پررونق بود و کمک کرد بلند ایالات متحده آمریکا تولید نفت خام به سطوح قبل از همه گیر چروکیده تقاضای جهانی برای نفت بیش از 20% در این بهار.

Credit Suisse Group AG بود مشاور مالی به شورون و پل وایس Rifkind, وارتون & پادگان LLP آن مشاور حقوقی. جی پی مورگان چیس & Co. به عنوان مشاور مالی به شریف انرژی و Vinson & الکینز (آرکانزاس) LLP آن مشاور حقوقی.

نوشتن به صورت لمباردو در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im