گرامی تصویب, اما اجازه ندهید که آن را دیکته انتخاب های خود را!

را انتخاب کنید عاقلانه به افرادی که تایید مسائل در حالی که رد کسانی که با یک دستور کار است.

تلخ بحث در بالیوود برانگیخته توسط Sushant Singh Rajput مرگ است که در حال حاضر در مورد قوم و خویش. اما نهفته در زیر است که بحث در حال انتظار برای رخ می دهد – در مورد نیاز برای پذیرش. یک نیاز عمیق است که اگر انجام نمی, آن می تواند طلسم پایان زندگی حتی برای یک فرد به عنوان بسیار موفق و نمادین.

چرا برخی از افراد بر روی یک ثابت در سفر به دنبال تایید ؟ حتی پس از یک عمر از پیگیری خود دستاورد و موفقیت هستند و نه فقط به اندازه کافی برای آنها را — مگر اینکه تایید شده توسط کسانی که تصویب آنها تقاضا.

همه ما به طور مداوم به دنبال اعتبار برای ما نظرات و کلمات به نظر می رسد ما و انتخاب ما را از طریق رسانه های اجتماعی. برخی از مردم در حفظ و به اشتراک گذاری عکس های سلفی در واتساپ بی وقفه به دنبال قدردانی خود بهترین به شمار pouts و عضلات.

مطمئن شوید که همه ما به دنبال به رسمیت شناختن! یکی از سخت ترین چیزهایی که امروز برای حفظ موفقیت است. شاید تبدیل شدن به موفق است, آسان تر از ماندن موفق… چون این مرحله است که همیشه مجموعه و مخاطبان همیشه در دسترس است. تهدید است از کرکسهای که در از بین بردن برای شریک شدن خود را کشتن. تصویب کوسه می تواند نگه داشتن شما محافظت می شود. اما شما مجبور به پرداخت قیمت زیادی که برای حفاظت – گاهی اوقات با زندگی خود را. آن است و سپس ارزش آن را?

Kangana Ranaut می گوید در مصاحبه ای که او بخواهد به او می داده اند Sushant یک چشم انداز نیست, اشتیاق برای پذیرش. او صحبت می کند در مورد چگونه او مدت زمان طولانی تر برای پذیرش این فیلم cenacolo قبل از تحقق این امر هرگز اتفاق می افتد; به خصوص هرگز برای کسی که با استعداد!

اما آن را ندارد به دنبال تصویب لزوما چیز بدی نیست. پس از همه, ما حیوانات اجتماعی هستند و زندگی ما نگه داشتن معنا در این زمینه از دیگران است. تعلق و عشق و اعتماد به نفس بالا در سلسله مراتب مزلو نیاز دارد.

اگر شما می توانید باقی می ماند درست به اصول خود و قضاوت خود را دارد و هیچ مشکلی در استخراج لذت بردن از تایید از دیگران است. آنچه اشتباه است زمانی که شما استخراج ارزش خود را از آنچه دیگران فکر می کنم از شما. مشکل زمانی آغاز می شود که ما شروع به نیاز به این اعتبار نه تنها به دست آوردن لذت بردن از آن. مشکل این است که در نگرانی در اعتبار سنجی از یک بخش خاص و نه صرفا تمایل آن; ساخت آن نیاز به جای می خواهم. که نا امنی خود را از مصرف بیش از. هیچ کس اما شما باید دیکته خود را با ارزش! و حتی اگر شما در داخل اعتبار نقد هرگز به دیگران اجازه دهید می دانم که.

همه ما باید به دقت انتخاب کنید ما در-گروه – همفکر افرادی که دارای ارزش های مشابه و منافع و ما خوب بودن در قلب است. و ما نیاز به رد coteries که بسته باقی می ماند برای ما. بله, حتی اگر آن می آید در هزینه های بزرگتر موفقیت است. چه کسی اهمیت می دهد زمانی که آن را زندگی و شادی در خطر است ؟

انتخاب با شما است. اجازه دهید کار خود را برای خود صحبت می کنند. هیچ کس نمی تواند نگه داشتن استعداد خوبی برای طولانی است. و به همین دلیل مایل به بخشی از هر گروه مگر اینکه از آن است که یکی از خود را انتخاب و راحتی ؟

نترس بودن تعدادشان کمتر و یا نگهداری از coteries. پس از همه آن است که این شیرها که راه رفتن به تنهایی در حالی که گله گوسفند با هم!

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im