کلمات عواقب داشته باشد. بنگال BJP رئیس Dilip Ghosh شده است یک مجرم تکرار در شرایط شلاق تا احساسات خشونت علیه مخالفان است. او پرسید که چرا زنان و کودکان از نشستن در شاهین باغ نمی شد مرگ با وجود هوای سرد. او در ستایش پلیس در BJP-اداره متحده مانند تا برای عکسبرداری ضد کا تظاهرکنندگان “مثل سگ”. و در حال حاضر و پس از آن کارگران heckled تنها زن مبارز, او گفت که او خوش شانس بود که “بدتر از همه چیز” نشده بود به او اتفاق افتاده است.

این یک تهدید به زور علیه هر کسی که جرات نداره به اعتراض و تشویق ضمنی به پسران خود را که آنها را “بدتر” به زنان در داعش است. در ضمن در دهلی نو ما را دیده اند که چگونه BJP کارمندان مانند Kapil میشرا, Parvesh ورما و موسس مالی Anurag Thakur به دریچه به التهاب شعار در مورد دشمنان خود را. روز پس از یک مرد جوان مست با ایدئولوژی خود را در واقع باز آتش در سنگر, بطور مسالمت آمیز تظاهرات دانش آموزان در جامع Millia اسلامی بود که در آن زمان بوده است به مناسبت روز از گاندی ترور شد.

این خشم در برابر مسلمانان و دانشجویان و فعالان لیبرال و یا هر کسی که مخالف حزب حاکم شده است به طور پیوسته دامن زده و پرورش. باید آن را متوقف کند در حال حاضر. مخالفت با ایده ها باید بحث شود و در معرض پژمرده انتقاد اگر نیاز بود. اما کسانی که نگه داشتن آنها را نمی توان به سادگی مرعوب و یا وادار به تسلیم است. به تصویر کشیدن مخالفان به عنوان خائن فقط می تواند در قبر هزینه به جمهوری. ما ایستاده در یک چهارراه امروز. اگر نفرت سخنرانی تشدید بیشتر برای انتخابات یا ایدئولوژیک سود آن دشوار خواهد بود به نوبه خود بازگشت.

این قطعه به نظر می رسد به عنوان یک سرمقاله نظر در چاپ نسخه ای از این بار از هند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de