بررسی امپراتور سلامت

سه دلیل وجود دارد که چرا دولت ها مانند انسان عمل غیر منطقی به جای منطقی عوامل اقتصادی آنها تصور می شود.

اگر آنها به درک که وقت خود را در اتاق محدود است وجود دارد هیچ چیز را از دست داده بود با حذف تمام موانع و انجام هر آنچه که آنها مایل به – شجاعانه پایان بازی استراتژی است.

اسراف ناپایدار پوپولیستی اقدامات رفاهی– از نوع بودن توصیه می شود در سمت چپ-لیبرال تحلیلگران اقتصادی – یک. این خواهد باد کسری مالی (FD) اتحادیه دولت به 10 درصد از تولید ناخالص داخلی که در برابر هدفمند 5% با اضافه کردن 1% اضافی برای دفاع و امنیت مصرف 1% بر سلامت 1% به recapitalise بانک ها در برابر بدهی های جدید نوشتن آف و 2 درصد به گسترش سخاوتمندانه پشتیبانی نقدی به خانوارها.

دولت به طور کلی FD (از جمله متحده) پس از آن تبدیل به 14 درصد. تولید ناخالص داخلی خواهد بود پایین تر از 2019-20 سطح Rs 204 تریلیون 4.5% (صندوق بین المللی پول) و 4% (ADB) خود را در هر ماه ژوئن ارزیابی در 2020-21 دوره نقاهت در 2021-22 به سختی برابر 2019-20 سطح. صندوق بین المللی پول و ADB ارزیابی رشد 1.5 به 1% در 2021-22. اما آنها عادت خوش بینانه پیش بینی.

این واقعیت است که مودی دولت است که با احتیاط سخاوتمندانه در اتخاذ یک “درآمد دائمی” رویکرد – که باید هر نهاد در رکود – نشان می دهد که از آن انتظار بود در قدرت در میان مدت.

دوم اگر دولت درک که سیاسی هزینه بهره برداری از یک فرصت بیش از این هزینه اقتصادی آنها را قربانی خزانه داری و حتی اگر آنها را درک نمی کند یک تهدید وجودی برای باقی ماندن در قدرت است. 1971 جنگ آزادی بنگلادش سقوط در این دسته است.

ایندیرا گاندی بازگشت و به عنوان نخست وزیر برای دومین روی لئامت دادن در ماه مارس سال 1971 برای یک دوره پنج ساله. او سقوط به پشتیبانی شجاع شورش علیه ظالمانه تبعیض از Bengalis توسط غرب پنجاب تحت سلطه رژیم در پاکستان در ماه دسامبر سال 1971.

تحلیلگران امنیتی متعهد ایدئولوژیک به ایالات متحده خواهد بحر تفکر غوطهور شدن که ایالات متحده مداخله برای خنثی کردن هند برای حمایت از Mukti Bahini بازتاب سپس ما استراتژی جهانی حفظ ثبات (آرام از قبرستان) در اولویت جهانی حقوق صاحبان سهام و یا عدالت. جنگ سرد ضد-تاکتیک دادند و سپس توانا اتحاد جماهیر شوروی به کیش و مات ما پله به حمایت از Bahini و هند است.

که بنگلادش همچنان دوستانه همسایه ما با آنها باید تعمیق روابط اقتصادی و که ما با آنها حل و فصل مسئله مرز صلح و دوستی صحبت می کند جلد از هوشمندی که ماجراجویی های خارج از کشور.

سوم سازمان ملل ناکارآمد زمانی که رهبری از توقف کار در جهت منافع عمومی; خط بین جاه طلبی های شخصی و منافع ملی می شود تار و منابع دولتی برای استفاده شخصی aggrandisement.

هند تا به حال آن لحظه در طول اضطراری ملی از سال 1975 تا 1977. بنابراین جدا شده بود نخست وزیر ایندیرا گاندی تبدیل شده توسط اداری فایروال او جلب کرد در اطراف خودش است که او رهبری با تملق گوی مشاوران به این باور است که انتخابات را اعتبار اضطراری است. او اشتباه بود و دچار یک شکست تحقیر آمیز در پای صندوقهای رای است.

آمریکا تحت ریاست جمهوری دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و به همین ترتیب بازی به گالری میانه آمریکا است که بهره مند از ثروت عظیم اتحاد در بالا از سال 2000. پله از موسسه خیریه و عضله خم در دور های قضایی که هیچ قابل مشاهده لینک رفاه متوسط آمریکایی مخلوط با jingoistic شعارهای باعث می شود جذاب پیش از انتخابات gambit.

مایک Pompeo, وزیر امور خارجه است به نام حزب کمونیست چین به عنوان یک “سرکش” آمده است. از آنجا که تنها یک حزب در کشور چین این معادل است به تشریح چین به خودی خود یک “کشورهای یاغی”- بیش از حد بالا پایان بازی تاکتیک.

استقرار این راستا با ما همکاری منافع به فشار چین به بازگرداندن status quo ante در Ladakh. اما عمق تعهد آمریکا به حمایت پایدار militarisation Ladakh نامشخص است. آن است که فشار متحدان اروپایی به جلو و وزن خود را در حالی که کشیدن دارایی های دور از اروپا (هدف قرار دادن روسیه) برای مقابله با چینی ها تهدید به آسه آن و هند است.

اژدها عمل کرده است whimsically در stampeding عدم تعهد هند به ما گوشه. آیا این غیر منطقی تصمیم حکم یک بررسی امپراتور یازدهم فیزیکی و سیاسی ،

CCP است استوار در کنترل چین و چهره های سیاسی هیچ تهدید. چین باقی می ماند در یک اقتصادی صعودی البته با پایین مسیر. اما آن است که تنها یک upper-middle-income کشور با سرانه GNI از زمان $ 9460 – بالاتر از هند دلار در سال 2020 اما بسیار پایین تر از این حد پایین تر از $ 12,375 برای پیوستن به بالا-درآمد اقتصاد مانند ژاپن در $ 41,310 و استرالیا در $53,250.

رشد اقتصادی چین انتظار برای این سال است 1.2% (صندوق بین المللی پول) و 2.3% (ADB). رشد جهانی خواهد رسید چین به طور قابل توجهی پس از صادرات یک راننده و رشد. این کمی برای به دست آوردن سیاسی با سراسیمگی از “امپراتوری” نوع ماجراهای. این همه امتیاز به سومین راننده غیر منطقی دولت تصمیم گیری – یک رهبر در غرور و یا کسی که درک او از زمان اجرا می شود.

در نظر بگیرید که محمد علی جناح غیر محتمل انتشار پاکستان در 1940s بود شبیه پایان بازی تاکتیک یافت که هیچ اساسی اتاق در کنگره رهبری است. لاهور اعلام 1940 از مسلم لیگ سیمانی تقاضا به صورت جداگانه مسلمان دولت است. جناح از بیماری سل درگذشت – یک بیماری کشنده در آن زمان که او پنهان – ظرف یک سال از پاکستان ایجاد شده. خواهد هندو ملی در کنگره شده اند کمتر مخالف و نهرو بیشتر حاضر به قبول او به عنوان رهبر آنها شناخته شده است آن را صرف در کوتاه مدت حرکت?

برای لحظه ای هند می توانید کمی دیگر اما رقص به لحن اژدها توسط فعالانه در پاسخ به تهدید نظامی در حالی که ادامه طرح سیاسی برای منزوی کردن چین است.

در داخل کشور این به این معنی تنگ تر کمربند برای همه است. اگر دولت حرکت از کلاس خود صف می رود و به اوردرایو به نفع پایین 40 درصد از هند به طور مستقیم اقتصادی درد خواهد بود مکیده به سمت بالا توسط اسمز – به لذت از شاخص تورم مصرف کننده(M)- تحمیل مالیات های بالاتر منجر به غنی تر دولت اما فقیر اقتصاد است.

کسب و کار و کارآفرینان را به لذت بردن از یک جهش تقاضا برای کالا و خدمات بودجه سخاوتمندانه دولت به دنبال ادامه افسردگی و بیشتر از دست دادن شغل. 100 میلیون-قوی, حقوق و مزایای کلاس (یک سوم از خانوارهای) را پیدا خواهد کرد مانند میانه امریکا که آنها شده اند به سمت چپ نگه داشتن هزینه از چین غرور ناشی از حادثه ناگوار در Ladakh و که بیش از حد منهای ارزان محصولات وارداتی ما همه معتاد در فروشگاه ما-تا-شما-قطره وارونه جهان است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.