هرج و مرج در یمن: آمریکا و طالبان معامله شروع به لکنت زبان پیدا کردن زمان برای آماده شدن برای بدترین

در روز از آمریکا و طالبان امضای یک قرارداد برای هموار کردن راه برای صلح در افغانستان همه چیز در حال سقوط از هم جدا. این معامله قرار بود به segue به داخل افغانستان مذاکرات میان طالبان و افغانستان ذینفعان از جمله دولت افغانستان به کار کردن یک نقشه راه سیاسی برای پایان دادن به جنگ داخلی در افغانستان است. اما طالبان در حال حاضر گفت که آنها نمی خواهد رفتن به جلو با مذاکرات مگر اینکه یک زندانی مبادله مقرر شده در توافقنامه متوجه است.
با توجه به معامله نزدیک به 5000 طالبان زندانی هستند باید آزاد ارز برای تا 1000 دولت افغانستان اسیران توسط مارس 10. اما رییس جمهور اشرف غنی را رد کرده است که تقاضا. پس از همه, معامله شد مذاکره میان آمریکا و طالبان با دخالت دولت افغانستان. در واقع تا کنون طالبان حاضر به طور مستقیم با دولت افغانستان توصیف دومی به عنوان نامشروع. در داخل افغانستان مذاکرات قرار بود برای شکستن که logjam.

همچنین بخوانید: آمریکا و طالبان نشانه صلح تاریخی برخورد – همه شما نیاز به دانستن

اما در حال حاضر طالبان تهدید به از سرگیری خشونت از سطح وجود داشته است که قبل از امضای قرارداد. به صداقت معامله شد دور از کامل است. روشن است که آمریکا مذاکره را از موضع ضعف که مایل به شروع به بیرون کشیدن نیروهای خود را قبل از انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده بعد از این سال. طالبان در ضمن به کمی دور – امیدوار کننده تنها به اجازه نمی دهد خاک افغانستان مورد استفاده قرار گیرد برای فعالیت های تروریستی علیه آمریکا یا متحدان آن است. هر چیز دیگری قرار بود گوشت در داخل افغانستان شد. اما حالا که ترک کرده اند شروع به ظاهر شدن در معامله آن است که زمان برای آماده شدن برای بدترین.

اگر آمریکایی ها پیش بروید با خروج نیروهای نظامی روم افغانستان به احتمال زیاد شیرجه رفتن دوباره به مقیاس کامل هرج و مرج است. و است که می تواند در نهایت منجر به طالبان در نظر گرفتن بیش از کابل. این, به نوبه خود خواهد بازگرداندن پاکستان را عمق استراتژیک در افغانستان و در حال حاضر یک چالش بزرگ برای هند منافع. پاکستان پس از آن می تواند استفاده از این فرصت را به هدایت نیروهای افراطی نسبت به هند است. بنابراین دهلی نو باید گوشت گاو تا آن دفاع در حالی که دو برابر کردن تلاش های خود برای رسیدن به طالبان برای حفاظت از منافع هند. همه چیز در مورد به دریافت بسیار دشوار است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im