Chandipura ویروس Coronavirus ارائه کرده است یک PoC به DST/DBT برای شرکت در نظر راه اندازی یک کو VBD با BSL IV آزمایشگاه

آن را تقریبا بیست سال است که من خود معرفی شده به جهان شگفت انگیز از ویروس ها. در حالی که من به دنبال در هاری ویروس (به عنوان وجود دارد چند ویروس ها آن را حفظ کرده اند نزدیک به 100 % مرگ و میر در کسانی که آلوده) من تا به حال شانس در مورد یکی از آن نه بیش از حد به خوبی می دانم که پسر عموی Chandipura ویروس.

آن را به عنوان یک زمان و سن که در آن علم بود نه تنها مورد نفرت مغلوب ساختن پیشی جستن (یا مودی عنوان هر ملیت) و بیل زدن بود و یک بیل و یک “contrivance اغلب عطا نقش خدمت به عنوان یک مکانیکی بیل مکانیکی” بسیاری از حیوانات به نام بدون درد و رنج از لیبرال حملات سندرم استکهلم.

آن را شایع تر برای پیدا کردن نام مانند کریمه-کنگو, ویروس, ویروس ماربورگ یا Hantavirus هر یک نام جغرافیایی محل سکونت بدون فراخوانی از “ویروس هیچ ملیت” در خط “تروریسم هیچ دین”!

تا زمانی که من کشف Chandipura vesiculovirusکه مسلما بیشتر گیج کننده ویروس به جای آزار در مورد چگونه متخلف نام آن است که من شگفت زده شد متوجه باشید که من تا به حال احتمالا شانس به این خبر که ما هم یک بمب در میان ما و هیچ کس واقعا در مورد آن را می دانستند!

من خاص علاقه Chandipura ویروس آن را به عنوان ساخته شده من کشف تیره اما مرضی جهان شگفت انگیز از arboviruses (که با استفاده از حشرات vectors) پشه و نه به ذکر است این تنها ویرایشگر که دیدم که این یک موضوع ارزشمند از رسانه های چاپی!

به عنوان من به سردبیر و ترساندن او به من اجازه می دهد شروع یک حرفه ای در روزنامه نگاری, من از شما دعوت به ملاقات ما در خانه رشد قهرمان است که می تواند بالیوود با یک حتی ترسناک تر موضوع برای ما محلی “سرایت”.

به همین دلیل Chandipura می توانید انجام دهید بهتر است چرا که این ویروس در فیلم “سرایت” بود و مرگ و مير از 25-30 ٪ (اگر من می توانید بستگی دارد صفحه ویکیپدیا) در حالی که ما قهرمان محلی شده است احتمال مرگ و میر 55 تا 75% و همانطور که همه ما بچه ها را دوست دارم-مرتبط ملودرام در فیلم Chandipura به نظر می رسد عمدتا بر کودکان در این گروه سنی از 2 تا 16 سال است.

در حالی که اطلاعات فوق در مورد Chandipura است که در حوزه عمومی من همچنین می خواهم برای اضافه کردن یک rejoinder که حتی اگر این پاتوژن شناخته شده توسط Bhatt, P. N. ; Rodrigues, F. M. در مقاله خود در IJMR (دسامبر 1967). “Chandipura: جدید Arbovirus جدا شده در هند از بيماران مبتلا به تب و بیماری” جالب ترین بخش این است که ما هنوز هم عمدتا در تاریکی در مورد آنچه در آن می کند و آن را به علت مرگ از صدها و احتمالا هزاران نفر از کودکان یا نه چون واقعا موفق به جلب توجه از هند است.

Chandipura ویروس یک مثال از آنچه انتظار ما در آینده و چگونه آمادگی ما در این مورد و بسیاری دیگر از کشنده بیماری زا است که در حال حاضر تکامل یافته و در حال کمین در پس زمینه برای یک فرصت است.

در حالی که HxNx یا کرونا از عوامل بیماری زا هستند بیشتر قابل توجه است زیرا آنها با استفاده از تماس و هوابرد مسیر و از این رو پیدا عظیم بیان زمانی که آنها موفق به شکستن در اکثر موارد این ویروس هستند و هیچ چیز در مقایسه با میزان مرگ و میر که امثال Chandipuras می تواند ارائه دهد.

به عنوان یک نسبت از 100 درصد کشنده هاری, ویروس, تاس لود نفع Chandipura به شدت کشنده و آنچه باعث می شود آن را واقعا ترسناک است که در حال حاضر اعتقاد بر این است که طرفداری از sandflies اما دانشمندان از VRC/NIV جدا کرده و آن را در مناسبت های مختلف از هیچ یک دیگر از عزیز ما از راه های aedes کس تپل پشه.

اگر ما نگاهی به شهرهای هند که به لطف ما پوچ عشق به آب در حال حاضر تبدیل شده است در پشه پناهگاه های که haemorrhagic ویروس ها مانند تب دانگ و chikungunya در حال حاضر با بهره گیری از با رهایی کول در افزایش جمعیت از راه های aedes کس تپل, روشن است که ما در حال نشستن اردک اگر Chandipura تصمیم می گیرد به یک دور در پشه سریع سیستم حمل و نقل (MRTS) که ما نصب شده در هر شهرستان.

در صورتی که امکان به واقعیت تبدیل می شود, این بیماری کروناویروس شروع خواهد شد به دنبال مانند یک پیاده روی در پارک به عنوان Chnadipura پتانسیل را با ما تجربه طاعون از قرون تاریک.

برای من نگه داشته اند نوشتن (و هر جلسه ممکن است قدرت) در امیدواریم که که هند به رسمیت شناختن قدرت زیست شناسی و حداقل یک مرکز تعالی اختصاص داده شده به وکتور بیماری های منتقله با BSL IV, آزمایشگاه, اما موفق به تحت تاثیر قرار دادن اما من امیدوارم که آنچه من نه بیش از حد به خوبی پیش نویس مقالات و نامه ها نمی تواند انجام دهد انجام خواهد شد coronavirus که آمده است و ارائه بسیار مورد نیاز اثبات مفهوم برای بخش علم و تکنولوژی را در نظر بگیرید.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>